Novinky

Info k restrukturalizaci Mary Kay

Na základě dotazníku a velké poptávky jsme rozdělili turnaje Mary Kay na smíšené a pro muže a ženy. Již teď můžete vidět na stránkách turnaje aktualizovanou termínovku. Zároveň jsem dost termínů přidali, takže můžete hrát do sytosti. 

více »

V neděli 25.1. turnaj Extraligy od 8:30

 V neděli hrajeme turnaj Extraligy ženských a mužských dvojic, start v 8:30, pozdní příchody dorazí na 10:00 - už jsou rozdány

více »

Vykročte sportovně do nového roku s námi na zítřejším openu

Přejeme všem úspěšné vykročení do nového roku. Každému z vás, ať se splní alespoň jedno tajné přání a ať každý z vás prožije minimálně 2015 krasných životním momentů v tomto roce.

Vykročte s námi sportovně do roku 2015. Zítra máme open proti Italským borcům - přijďte si zahrát. Sháníme 2 holky, co si chtějí pinknout s dvěma Italama mixy - holky hlaste se Michalu Rázkovi na 602366722.

více »

Přihlas se do 3.cyklu Zimní ligy na Pankráci

  do úterý 6.1. 2015 do 20:00 je potřeba se přihlásit do 3.cyklu,  ve středu 7.1. pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš. Termíny - 2.liga v neděli 11.1., 1.liga v neděli 18.1. a extraliga v neděli 25.1.

více »

Vánoční a novoroční provoz

Mrkněte na link, kde přehledně naleznete, kdy bude otevřeno a co, kdy a jak se koná a nekoná:-) 

Máme komplet zavřeno 24.-27.12. a 31.1.-3.1.

více »

Mary Kay turnaj pro začátečníky s trenérem - sobota 13.12. od 9:00

 V sobotu 13.12. od 9:00 je na Pankráci další turnaj pro začátečníky s dohledem trenéra Romana "Rajčáka" Reismullera - přihlas se a pojď si zahrát a večer posedět a pokecat..., Mixy hrají od 9:00, muži a ženy mají start své kategorie v 11:00

více »

Extraliga mužů a žen - neděle 14.12. od 8:30 - start hry

 v neděli turnaj Extraligy mužských a ženských dvojic, start v 8:30 a pozdní starty v 10:00 a jsou již rozdány

více »

V sobotu další kolo Pražské juniorligy od 8:00 - ve Střešovicích

V sobotu 13.12. opět další turnaj nejen pro naše děti. Pražská juniorliga. Věříme, že se povede reprezentovat stejně dobře jako v 1.kole u nás na Pankráci. Kategorie 1) Přehazovaná od 8:00, 2) Červený Minibeach od 12:00 a 3) Zelený minibeach od 15:00, kategorie U17 a U20 hrají v neděli 14.12. fialový do 17 let od 8:00 holky, kluci od 9:00 a Junioři a juniorky do 20 let cca od 13:00. Jsou ještě místa, hlaste se u Míši Knoblochové.

více »

Naše děti jsou nejlepší!!

Dnes bylo dohráno úvodní kolo pražské beachligy. Z 8 kategorií si naše děti a mládež odnesli celkem 5 zlatých medailí, 1 stříbrou a 4x bronzovou!! Děkujeme za skvělou reprezentaci a věříme, že se naše děti budou umisťovat na příčkách nejvyšších i nadále. Blahopřejeme tímto i pankráckým trenérům, protože je to i jejich zásluhou.

více »

Přihlas se do 2.cyklu Zimní ligy na Pankráci

 do úterý 25.11. do 20:00 je potřeba se přihlásit do 2.cyklu, pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš.

více »

Pražská juniorliga v sobotu 15.11. na Pankráci - máme 2x zlato a 2x bronz

 V sobotu 15.11. se v beachklubu Pankrác konalo první kolo 3.ročníku pražské juniorligy.

Díky obrovskému zájmu účastníků, jsme turnaj rozdělili do dvou dnů. V sobotu se odehrály kategorie žlutý minibeach, červený minibeach a zelený minibeach dívky i chlapci. Fialová a modrá kategorie byla přesunuta na neděli 23.11. Takže se máme stále na co těšit.

Počty družstev v jednotlivých kategorií mluví samy za sebe. V přehazované 31 družstev, v červeném minibeachi 27 dvojic, v zeleném minibeachi dívek 26 dvojic a v zeleném minibeachi chlapců 13 dvojic = 97 dvojic v jeden den v hale!!!. Ano, letos Pankrác láme rekordy v počtu účastníků. 
 

 

více »

Extraliga M+Ž v neděli 16.11.

 Úvodní turnaj Zimní extraligy vyhrály Míša Vorlová se Šárkou Nakládalovou a Bobb Kufa s Davidem Lencem, gratulujeme - fotky najdeš na našem fcbooku a celkové pořadí v sekci turnaje.

více »

1.cyklus Zimní ligy nasazen - pro každého dárek - čaj Teekane

 V sekci turnaje najdeš rozřazení do jednotlivých lig Zimní beachligy na Pankráci, komu nevyhovuje termín soutěže, kterou má hrát, může přijít hrát nižší úroveň o týden dřív, případně požádat o post náhradníka o úroveň výš - obojí je potřeba jako žádost napsat na sasa@beachklub.cz

těšíme se na setkání na turnajích v letošním ročníku - všichni účastníci turnajů v 1.cyklu obdrží jako dárek balíček čajů Teekane

Extraligu 16.11. hraje 16 + 16 dvojic, 1.ligu 9.11. hraje 24 dámských dvojic + 16 mužských dvojic, 2.ligu hraje 2.11. 16 + 16 dvojic a zbylé dvojice budou hrát 26.10. 3.ligu. Smíšené dvojice hrají svůj turnaj v sobotu 8.11. o telefony 3Q.

více »

Termínovka zima 2014/2015 RELEASED

 Stáhni si termínovou listinu na zimu 2014/2015  zde a sleduj, kdy jsou které turnaje a kdy které kempy. Nově i sobotní kempy pro začátečníky a mírně pokročilé...

více »

Neoprenky ke koupi na baru

Neoprenky dorazily na Pankr. Máme staré známé ponožky XBeach (400 Kč) a k tomu nově pro děti levnější variantu za 300 Kč za pár. Takže kdo chcete, můžete si je na Pankru vyzkoušet. Zima se asi bohužel blíží.

více »

1.kvalifikační víkend odehrán

ač venku bylo počasí na hru venku, odehráli jsme úvodní kvalifikace na Zimní ligu, gratulujeme vítězům Peteru Sovovi s Evou Lančaričovou v mixech, Lence Grycové s Radkou Tučkovou a Dominiku Samcovi s Tomášem Jedličkou.

více »

Sobotní kempy pro Z a MP

Nemáte na sobotu plán? Vypsali jsme pro vás internzivní kemp pro začátečníky a mírně pokročilé. Dvakrát 2 hodiny tréninku a potom hodina volných kurtů na hru. Přihlas se zde, kde najdeš i víc informací.

více »

Nasazení dvojice do Zimní extraligy 16.11.

 Tyto dvojice nemusí hrát kvalifikaci a jsou rovnou nasazeny do první zimní extraligy v neděli 16.11.

Muži - R.Kufa - J.Dumek, M.Tichý - J.Weiss, M.David - T.Váňa, M.Mysliveček - O.Kolder, M.Studničný - O.Hromádko a DK - J.Gála, R.Reismüller

Ženy - D.Žolnerčíková - M.Jakubšová, Š.Nakládalová - M.Vorlová, L.Grygarová - E.Gálová, E.Nováková - T.Jarošová, K.Danilovičová - Kl.Zelinková a DK - L.Michalovičová - S.Poszmiková, B.Hermannová - N.Dubovcová

Extraliga se bude hrát o prize money 10 000 Kč v každé kategorii, které se rozdělí mezi nejlepší 4 dvojice.

více »

Omezení provozu pátek 19.9.- neděle 21.9. - Stavění hal a nový písek

Vážení návštěvníci našeho areálu,

od pátku do neděle stavíme haly a navážíme nový písek. Proto bude areál téměř celou dobu uzavřen vyjma omezeného provozu na páteční rozřazování kroužkařů. Kroužkaři, kteří přijdou v pátek na rozřazování, budou buďto pouze poznamenaní trenérem, či se přesunou na multifunkční hřiště (případně kurt č.8). Ostatní beachvolejbalové aktivity jsou zrušeny v celém výše uvedeném časovém období.

více »

Kvalifikační kola na zimní ligu vypsány

Již je možné se přihlásit do kvalifikačních kol největší halové beachovlejbalové soutěže! Pankrácká zimní liga se blíží - chceš si zajistit rozumné nasazení a nehrát od nejnižší ligy? Přihlas do jedné z kvalifikací. Deadline na přihlášky je 23.9.2014. 

více »

Ideastav Cup King & Queen - králem James a Queen Eliška

 v sobotu 6.9. jsme odehráli na Pankráci Ideastav Cup King & Queen - turnaj jednotlivců, kde jsme hledali krále a královnu české pláže - Kingem je pro letošní sezonu David Lenc a královnou Eliška Nováková, gratulujeme a všem moc díky za účast a partnerům za podporu - celkové pořadí najdeš na www.ideastavcup.cz


více »

Páteční Beachkemp v KONDICI

Časopis KONDICE a Beachklub Pankrác pro vás připravili speciální Beachkemp v Kondici. Je určen pouze ženám a budou je trénovat naši skvělí trenéři. Každá trénující dáma obdrží 1 výrobek kosmetiky Mixa, knihu Skvělé tělo doma a časopis Kondice. Pánové, vy budete trénovat v pánských skupinkách, takže o kemp nepřijdete.

Po skončení kempu rádi pohostíme každou účastnici Ciderem a popovídáme, než nám hodně trenérů odjede do Itálie a skončí léto... Dámy, je to od nás takové poděkování za vaši účast na večerních kempech přes léto.

 

více »

nedělní finálový turnaj 3Q

 Asi s ohledem na ranní chládek a deštivou předpověď se na finálový turnaj 3Q beach tour sešlo 20 dvojic a do sytosti si užily beachvolejbal v aprílovém počasí - v dešti, slunci, ve větru. Nejlepšími v turnaji se staly zaslouženě neporažení Jitka Černá s Míšou Kubíčkovou z Českých Budějovic ve Fitness Galaxie Ladies serii a Tomáš Kovář s Jirkou Medlínem v 3Q beach tour. Celkovými vítězi se stali mezi ženami Hanka Svozilová s Ivet Košovou a mezi muži Lukáš Krist s Pavlem Krčem, s tím, že Hanka a Lukáš obhájili svá vítězství z loňska jen s jiným parťákem a najdete jejich fotografie zarámované v naší Síni slávy na Beachklubu Pankrác. 

více »

BUS na kemp do Silvi Marina od 13/9

Nevešli jste se do Caorle, nebo chcete do Silvi, ale řešíte cestu? Tak již nemusíte, na turnus od 13/9 bude možné jet busem. 

více »

Ideastav Cup King & Queen - sobota 6.9.2014

 na tradiční závěrečnou párty léta se přihlas jako jednotlivec na www.ideastavcup.cz - vrátí se Bobb Kufa na trůn Krále české pláže a bude skákat večer 6.9. do bazénu?

více »

Niina Ahtianen a Ida Sinisalo vezou z ME 18 bronz!!!

 Pod vedením Pavla Krče získaly Ida s Niinou po 16 letech beachovou medaili pro Finsko a my jak jim, tak Pavlovi gratulujeme, paráda, ta makačka má smysl

více »

Přihlašování na kroužky 2014/20154

Přihlas se na kroužky na následující školní rok 2014/2015. Mrkni taky na web, co chystáme nového, z čeho jsme se poučili a že se chceme posunout s dětmi víc směrem od volnočasové aktivity k závodnímu sportu. Vice na stránkách kroužků

více »

VICHY kempy

Caorle je již zaplněné. Chcete-li s námi do Itálie, už lze jen Silvi Marina.Jste zváni.

více »

5.Czech & Slovak beach battle odehrán - 2:1 pro ČR - celkově 8:7

 O víkendu 16.-17.8. jsme odehráli 5.ročník CZech&SlovaK beach battle a do vedení se po 3 letech dostali češi. Z 38 smíšených dvojic vyhráli pro ČR bod Kamča Licková s Dominikem Grusem, mezi 24 dvojicemi žen triumfovali finky Ida Sinisalo s Ninou Ahtianen a mezi 25 muži získali pro slováky bod Samuel Šušla s Martinem Králíkem. Sláva vítězům, díky všem ostatním za účast a vytvoření jedinečné pohodové atmosféry a Orgimu za pomoc s organizací. Těšíme se minimálně opět za rok, ale letos budeme chtít udělat halovou obdobu česko slovenské beachové bitvy.

více »

Finské Kiky a Maky trénují s Pavlem na Pankráci

 Až z Finska jezdí trénovat na Pankrác za Pavlem největší finské beachové naděje Ida Sinisalo a Niina Ahtianen a kdo je kdy viděl, ví že srovnání s Maky a Kiky je na místě, jak herně, tak krásou. Na Pankráci se připravují na vrchol jejich sezony - Mistrovství Evropy do 18 let, které bude od 21.8. probíhat v norském Stavangeru. Teď hrají ve Finsku seniorské mistrovství a obhajují loňské stříbro, přestože jim je pouhých 17 let. Drž jim palce s námi...

více »
Molten Kondice Divadlo ARCHA Errea VAŠE LIGA Adidas Vichy 3Q Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Fitnes Galaxie Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Virde Infinit Busch AVL e-shop Ridersport