Novinky

Nedělní turnaj o beránka zrušen:-(

 Bylo málo těch, kteří se chtěli utkat o beránka. Příště budeme muset hrát o něco jiného.

Vypsány termíny VICHY kempů na září 2014

Vypsalii jsme pro vás již termíny na zářiové termíny VICHY kempů v SIilvi i Caorle. Určitě víte, jaký byl teď v květnu přetlak poptávky nad nabídkou tréninkových míst, proto neváhejte s přihlašováním. Přihlašování v relevantních kempech. Silvi zde   a Caorle zde.

více »

Nedělní náhrada za Míru na kempu

Ahoj kempaři,

prosím, vezměte na vědomí, že v neděli bude místo Míry na večerním kempu trénovat Márty. Děkujeme za pochopení.

více »

Odpolední hodiny volně k prodeji

Buďte rychlí a zarezervujte si kurt za zvýhodněnou cenu.

více »

Zahájení rekonstrukce areálu

Nemožné se stává skutečností, v úterý 15.4. začínáme.

 

více »

Páteční mejdan pro všechny

Se všema se rádi uvidíme na pátečním mejdanu v Theatru! Zakončení zimní ligy a de facto přípitek na konec zimní sezony nás čeká již za dva dny. Doražte všichni. (NE)povinný dres code: První republika! Těšíme se na vás! www.theatro.cz

více »

Mistrovský beachvolejbalový víkend za námi

Bean s Honzou Dumkem se stali halovými mistry ČR. Skvělé druhé místo obsadil Studna s olympionikem Petrem Benešem a Márty skončil na krásném třetím místě. Souběžně s Ideastav HMČR se konalo finálové kolo 2P Paulowicz extraligy, kde se celkovými vítězkami staly Šárka Nakládalová s Míšou Vorlovou. Druhé skončily Anička Šulcová s Lenkou Krutinovou a třetí Lenka Grygarová s Nicole Dostálovou. Blahopřejeme.

více »

O víkendu nejlepší beach v Praze

Hola všichni, 

doražte se podívat na víkendové HMČR mužů. Za zimu jste neviděli lepší beach než se bude hrát v neděli!!!

více »

Pankrácké trenérky halovými mistryněmi

GRATULUJEME!!! Halový šampionát ženských dvojic opanovaly dvojice Beachklubu Pankrác – titul získaly Šárka Nakládalová s Míšou Vorlovou, po vítězství 2:0 (21:15 a 21:19) nad Eliškou Gálovou s Lenkou Grygarovou, 3.místo patří Markétě Bendíkové s Terkou Vaňkovou, které porazily Kláru Zelinkovou s Karolínou Danilovičovou 2:1 (17:21, 21:18 a 15:11). 

 

 

více »

PODAVAČI NA REPUBLIKU

Sháníme podavače na HMČR - tuto a příští neděli. Pro děti super podívaná. Odměna je klubové triko a punkrový oběd. Kroužkaři, pomozte nám a přijďte nám otáčet skore a podavat balony. Hlaste se na michal.razek@beachklub.cz nebo na baru.

více »

Kurt č. 8 OTEVŘEN

 Zatím to na plavky nevypadá, ale komu by bylo v hale horko, může si jít pinknout na osmičku. Foto zde:

Afterparty po zimní lize

Přijďte se s námi rozloučit se zimní sezonou a s proběhlou zimní ligou. Ve spoluprci s partnerským klubem Theatro jsme pro vás připravili skvělou afterparty s vyhlášením celkových vítězů.

více »

Bayern vs. Arsenal

 Bitva fotbalových GIGANTŮ. Liga mistrů u nás na plátně.

více »

Jan DINO Koller o víkendu v Beachklubu

 Jan "DINO" Koller o víkendu v Beachklubu + organizace nedělní 2.ligy
Od pátku 7.2. do neděle 9.2. bude na pankráckém písku probíhat 2. ročník mezinárodního turnaje klubů v plážovém fotbale. Jsme rádi, že můžeme hostit takto významnou událost. Turnaj se odehrává pouze ve velké hale. V malé hale v sobotu pankrácká juniorliga a v neděli Fitness Galaxie 2. liga - ženy od 8,30 a muži od 14,00.

více »

Klubisti pozor!

Z důvodu organizace mezinárodního Beachfotbalového turnaje, nejsou v pátek  k dispozici kurty pro klubisty. 

Díky za pochopení.

Zahájení Olympiády v Soči

 Nenechte si ujít zahajovací ceremoniál Zimních olympijských her v Soči 2014. Přímý přenos na Nova sport u nás na recepci. 

více »

Změna termínu

 Tuto neděli 2.2.2014 hrajeme 3.ligu mužů a žen, tak se nezapomeňte přihlásit.

Junior liga již tento víkend.

25.1.2014 hrajeme další kolo Pankrácké Junior ligy. Přihlas se a přijď si zahrát s kamarády.

 

více »

Staň se členem Beachklubu

 Klubové členství na rok 2014.

více »

Dolores Cup King & Queen 2014

 25.1.2014 pro vás Máme připraven další pohárový turnaj slečny Dolores.

více »

Přihlas se do 3.cyklu Zimní beachligy na Pankráci

 Do silvestrovské půlnoci se přihlas do 3.cyklu Zimní beachligy na Pankráci - mixy hrajeme v sobotu 11.1. 1.ligu a v sobotu 18.1. Extraligu - mužské a ženské dvojice hrají v neděli 5.1. 3.ligu, v neděli 12.1. 2.ligu, v neděli 19.1. 1.ligu a extraliga je v plánu v neděli 26.1. - Reálné nasazení do jednotlivých  lig uvidíš ráno na Nový rok!!!

více »

Přijď si zahrát Open turnaj.

 čtěte více o plánovaných open turnajích

více »

Vánoční provoz

našeho areálu.

více »

VICHY kempy květen - přijímáme přihlášky

 Tak je to tady. Už běží přihlašování na květnové VICHY kempy do Caorle a do Silvi. Objevte výhody beach kempu s námi. 

více »

Dětí hlídáme u nás

Pankrácký sport bar ožil malými budoucími sportovci. Během kempu pro maminky hlídáme děti u nás. Příjemná změna... děti běhají, vaří oběd a hrají na pianino Ještě pár hlídání a začnou pinkat bagrem jako Mírova babička v bačkorách, yeh. 

více »

Turnaj s rodiči.

 Příští týdne máš možnost zahrát si předvánoční turnaj s rodiči, nečekej a přihlaš se.

více »

Míša Vorlová na světovce v Durbanu v main draw

Trenérka Míša Vorlová zdraví z afrického Durbanu, kde se s Hankou Třešňákovou dostaly rovnou do main draw. Takže se holky ani nemusely ušpinit a hrát kvaldu. Zítra startuje hlavní kolo pro 32 týmů. Budeme držet palce!

 

více »

Vánoční Ski Ještěd extraliga mixů

Mixová extraliga se ponese v sobotu ve vánočním duchu. Navýšili jsme kapacitu a těšit se můžeš také na soutěže, cukroví a Eliščin legendární cheesecake. Partnerem turnaje je Ski Areál Ještěd! Přijď si na Ski Ještěd extraligu mixů vybojovat skipas do tohoto areálu. Přihlaš se zde.

více »

Benefiční turnaj plážového volejbalu vynesl 110 tisíc korun, mistryně republiky Hermannová se vydražila za 16 tisíc

Sto deset tisíc korun vynesly benefiční dražba a turnaj v plážovém volejbale, které se konaly o uplynulém víkendu v Pizzerii Kmotra a v Beachklubu Pankrác v Praze. To je o polovinu víc než loni. Padl i rekord za nejdražší hráčku, úřadující mistryně republiky Bára Hermannová byla vydražena za 16 tisíc korun. Výtěžek akce si rozdělily Občanské sdružení Anabell a Terapeutické centrum Modré dveře.

více »

Vánoční dárky od našich trenérů

Vánoce se pomalu blíží. Společně s trenéry jsme pro vás připravili skvělé vánoční dárky. Jsou to balíčky, které obsahují trenérův dres, fotku s vlastnoručním věnováním, dárkový poukaz na  naše služby v hodnotě 1000 Kč a nemůže cvhybět ani mýdlo adidas))

více »
Molten Kondice Divadlo ARCHA Errea VAŠE LIGA Adidas Vichy 3Q Praha Sigg Leman sport Areál Ski Ještěd Panasonic 2p Paulowicz a partner Fitnes Galaxie Sponser Restaurace Sklep PatyStyle