Novinky

finálový turnaj 3Q beach tour - neděle 31.8.

v neděli 31.8. je finálový turnaj 3Q beach tour a Fitness Galaxy ladies serie - všechny přihlášené dvojice si z turnaje odnesou cenu, pokud vydrží do konečného vyhlášení, pro nejlepší dvojice jsou připraveny ceny od 3Q, brýle SH+, poukazy do Fitness Galaxie, do saunového světa INFINIT a další spousta sqělých dárků, přihlas se v sekci turnaje

více »

Přihlašování na kroužky 2014/20154

Přihlas se na kroužky na následující školní rok 2014/2015. Mrkni taky na web, co chystáme nového, z čeho jsme se poučili a že se chceme posunout s dětmi víc směrem od volnočasové aktivity k závodnímu sportu. Vice na stránkách kroužků

více »

VICHY kempy

Caorle je již zaplněné. Chcete-li s námi do Itálie, už lze jen Silvi Marina.Jste zváni.

více »

5.Czech & Slovak beach battle odehrán - 2:1 pro ČR - celkově 8:7

 O víkendu 16.-17.8. jsme odehráli 5.ročník CZech&SlovaK beach battle a do vedení se po 3 letech dostali češi. Z 38 smíšených dvojic vyhráli pro ČR bod Kamča Licková s Dominikem Grusem, mezi 24 dvojicemi žen triumfovali finky Ida Sinisalo s Ninou Ahtianen a mezi 25 muži získali pro slováky bod Samuel Šušla s Martinem Králíkem. Sláva vítězům, díky všem ostatním za účast a vytvoření jedinečné pohodové atmosféry a Orgimu za pomoc s organizací. Těšíme se minimálně opět za rok, ale letos budeme chtít udělat halovou obdobu česko slovenské beachové bitvy.

více »

Finské Kiky a Maky trénují s Pavlem na Pankráci

 Až z Finska jezdí trénovat na Pankrác za Pavlem největší finské beachové naděje Ida Sinisalo a Niina Ahtianen a kdo je kdy viděl, ví že srovnání s Maky a Kiky je na místě, jak herně, tak krásou. Na Pankráci se připravují na vrchol jejich sezony - Mistrovství Evropy do 18 let, které bude od 21.8. probíhat v norském Stavangeru. Teď hrají ve Finsku seniorské mistrovství a obhajují loňské stříbro, přestože jim je pouhých 17 let. Drž jim palce s námi...

více »

Rozšíření pátečních kempů pro pokročilé

Následující 2 pátky (8. a 15.8.) máte možnost využít zbýšenou kapacitu pátečních kempů pro pokročilé s Elízou Marečkovou. Tak se jen směle přihlaste!! 

více »

Zamykání areálu

Vážení návštěvníci,

s platností od ponděli 4.8. 2014 bude ke vstupu do areálu sloužit naše malá branka z ulice Bartákova. Vjezdové brány školy (jak z ulice Horáčkova, tak z ulice Bartákova) budou otevřeny denně od 8 do 20 hodin. Toto opatření je z důvodu zvýšení bezpěčnosti materiálového vybavení celého vnitřního prostoru školy a beachklubu. 

Děkujeme za pochopení.

více »

Dolores cup - víkend 2.-3.8.

 O tomto víkendu odehrajem v rámci našich turnajových tour Dolores Cup - turnaj o mistra Beachklubu Pankrác - v sobotu v rámci AVL mixů - každý si může přijít zahrát a pro nejlepší pár jsou připraveny chytré telefony 3Q a v neděli v rámci 3Q tour mužů a Fitness Galaxie tour žen - přihlas se na beachklub.cz/turnaje

více »

Kondička opět trénuje

 Opět jsme rozjeli kondiční tréninky. S Mikim Hankem po, st, pá 9,30-11,00 včetně snídaně z Pankráckého rynku!! Směle se přihlaste zde.

více »

Rozšíření večerních pátečních kempů

Rozšířili jsme kapacitu pátečních večerních kempů u začátečníků na 24. Toto opatření platí od příštího pátku od 1.8. Takže vy, kdo jste se doteď nemohli dostat na kemp, tak už máte otevřené dveře!!

 

více »

Ideastav Cup 2014 - dohrán

 O víkendu 19.-20.7.2014 se na Pankráckých kurtech odehrál největší beachový turnaj v ČR, zúčastnilo se skoro 130 dvojic a vítězství slavili - Bobb Kufa s Martinem Tichým v mužích (po historicky nejúžasnějším finále co Pankrác viděl proti Davovi Kufovi a Jamesovi Lencovi), Martina Bonnerová s Bárou Hermannovou v ženách a Bobb Kufa s Kájou Řeháčkovou v mixech, pořadí najdeš na cvf.cz nebo na ideastavcup.cz (mixy) a fotky na fbooku Beachklubu. Díky všem za účast a partnerům za podporu.

více »

Co vás čeká na Ideastav Cupu a jaký je harmonogram?

 Přikládáme otisk tiskové zprávy:

O tomto víkendu 19.-20.7. se na kurtech v areálu Beachklubu Pankrác odehraje jeden z největších letních turnajů – IDEASTAV CUP. Hráči se v kategoriích muži, ženy a mixy poperou o celkovou dotaci 100.000 korun. Muži a ženy si rozdělí po 45.000 a vítězná dvojice mixů si odnese 10.000 Kč!

Přijďte se podívat na jeden z vrcholných beachvolejbalových podniků v Praze. „Na tomto tradičním  

více »

IDEASTAV Cup 2014 je tu

O tomto víkendu proběhne na pankráckém písku největší turnaj v ČR, od pátku od 14, kdy startuje kvalifikace pro 24 dvojic v obou kategoricíh o 6 míst do sobotní hlavní soutěže až do nedělních finálí (cca od 15 budou hrát finále ženy, pak v 16 muži a pak cca v 18 mixy) se na Pankráci ukáže 132 dvojic - jen jako ochutnávka - hrát bude Bobb Kufa s Martinem Tichým, Honza Dumek s Filipem Habrem, Michal Studna s Petrem Benešem, v holkách Martina Bonnerová s Bárou Hermannovou, Šárka Nakládalová s Míšou Vorlovou a mnoho dalších. Počasí slibuje pravou beachovou atmosféru, přijď ji na Pankr okusit taky.

více »

4.turnaj 3Q beach tour

 v neděli 13.7. se na Pankru odehrál 4.turnaj se super účastí jak v mužských, tak v dámských dvojicích, z 24 mužských dvojic slavili vítězství Tom Pála s Mácou Myslivečkem, z 20 dámských dvojek byly nejúspěšnější Sisi a Štefi ze Slovenska, které ve finále porazily Didi s Martinou. Celý turnaj byl malou ochutnávkou před mega Ideastav Cup víkendem.

více »

Report z uplynulého Mary Kay turnaje pro začátečníky s Koučem

Turnaj Mary Kay zná svého dalšího vítěze!! Stala se jím dvojice Anthony Mottot a Honza Štumper. Honza v turnaji využil své obrovské teoretické zkušenosti, které 

více »

Testování kroužkařů - II. kolo začíná tento pátek

Naši milí kroužkaři,

je tu na spadnutí druhé kolo testování. Z důvodu turnajové vytíženosti našich trenérů příští pátek budeme testovat první várku už tento pátek. Pokračujeme další týden od pondělí do čtvrtka. Doražte všichni, ať si vás změříme a můžeme vám dát diplom:-)

Letní kroužky - přihlas se!

Všichni jsme trénovali v hale, abychom si potom mohli řádně potrénovat a zahrát na sluníčku pod širým nebem. Nevyskoč z rytmu a domluv si letní tréninkovou skupinu, nebo se zeptej trenéra, kam tě umístí. Čas se krátí... Více info o letních kroužcích nalezneš zde.

více »

3Q beach tour - report z 1. úspěšného turnaje

Navzdory nevlídné předpovědi počasí na den dětí vysvitlo ráno sluníčko a na půl devátou se začalo na pankrác sházet dohromady čtyřicetpět párů, aby odstartovaly v pořadí druhý seriál letních turnajů 3Q. Pochvala patří všem, protože přišli všichni včas a turnaj mohl v klidu a v pohodě začít. 

více »

Štvanice v pátek od 9:00 - Míša se Šárkou potřebují tvé fandění

 V pátek 23.5. od 9:00 jde Šárka a Míša proti Brazilkám o postup do playoff, v 10 Diana Žolnerčíková s Martinou Jakubšovou taky o setrvání v turnaji, Martina Bonnerová s Bárou Hermannovou mají jedno vítězství a hrají od 11 a ve 12 Maky s Kiki potvrdí svých 100% a tím postup mezi 16 nejlepších dvojic Prague Openu - přijď si úžít světový beach na Štvanici

Centrální vysavače Husky Český pohár juniorů a juniorek - organizační info

Juniorská kategorie bude jednodenní. Bude se hrát pouze v sobotu. Juniorky hrají dvoudenní turnaj. Těšíme se na výkony vás všech.  

více »

Míša a Šárka postoupily - paráda!!!

 takže jdeme fandit na Štvanici i ve čtvrtek a v pátek, ke třem nasazeným dvojicím v hlavní soutěži přibyly ještě ty naše..., a vykřičeli jsme jim to všichni pěkně, zítra znovu..., díky všem a gratulace Míše a Šárce

více »

Startuje Světovka žen na Štvanici

 Pojď na Štvanici zafandit našim - ve středu 21.5. od 10:00 hraje Šárka Nakládalová s Míšou Vorlovou svůj zápas v kvalifikaci, v 11:00 Kája Řeháčková se Soňou Novákovou a od 12 BeachCats Eliška Gálová s Hankou Třešňákovou

více »

Centrální vysavače Husky Český pohár juniorů a juniorek o tomto víkendu

O víkedu hostíme na Pankráci svazový turnaj juniorů a juniorek sponzorovaný Centrálními vysavači Husky. Jsme velmi rádi, že díky podpoře společnosti Husky můžeme tento turnaj uspořádat a po delší době přivítat na pankráckém písku pod otevřeným nebem budoucí beachvolejbalové hvězdy v rámci svazového turnaje. Mezi juniory budou bojovat jako druzí nasazení Jirka Sládek a Kryštof Volf. Mezi juniorkami budeme držet palce Náťe Honzovičové s Pluhy. www.husky.cz 

více »

Letní termínovka a první turnaj ve čtvrtek

Máme pro vás připravenou letní termínovku. Je ke stažení zde. První turnaje začínají ve čtvrtek. Poté o víkendu v sobotu i v neděli. Přihlaste se zde.

více »

Omezení provozu areálu

Dočasné omezení používání prostoru recepce.

více »

Kroužky 1.5. a 8.5. nejsou

Vážení a milí kroužkaři. V dnech státních svátků nejsou kroužky. Kroužky probíhají ve všech ostatních dnech. Trénujeme tedy i 2.5. a 9.5. Děkujeme za pochopení. 

více »

Už dnes 8 kurtů pod širým nebem

Včera jsme sundali i druho halu a už můžete trénovat venku! Přijďte už dnes a dejte si svůj první jarní zápas! 

více »

Hledá se černá školní taška Dakine

Prosím vás, jeden náš kroužkař hledá černou školní tašku Dakine. Zůstala v areálu dnes cca po 14.30 hod. Jestli jste ji někdo nalezl, prosíme, volejte nebo pište na telefon 722 525 872 .

Vypsány termíny VICHY kempů na září 2014

Vypsalii jsme pro vás již termíny na zářiové termíny VICHY kempů v SIilvi i Caorle. Určitě víte, jaký byl teď v květnu přetlak poptávky nad nabídkou tréninkových míst, proto neváhejte s přihlašováním. Přihlašování v relevantních kempech. Silvi zde   a Caorle zde.

více »

Odpolední hodiny volně k prodeji

Buďte rychlí a zarezervujte si kurt za zvýhodněnou cenu.

více »
Molten Kondice Divadlo ARCHA Errea VAŠE LIGA Adidas Vichy 3Q Praha Sigg Leman sport Areál Ski Ještěd Panasonic 2p Paulowicz a partner Fitnes Galaxie Sponser Restaurace Sklep PatyStyle Centrální vysavače Husky Virde Infinit Busch