Novinky

Hlavní soutěž ORION beach Cup HMČR mužů + Extraliga žen v neděli 29.3. od 8:30

 Nedělní hlavní soutěž startuje v 8:30, 1.kolo hrají B.Kufa, J.Dumek - kvalifikant 4, J.Namešansky, M.Hovorka - ?, M.Provazník, Př.Kubala - kvalifikant 2 a O.Kolder - M.David - ?, zbylé dvojice hrají 2.kolo.

Ženská extraliga startuje v 8:30 na 3 kurtech. ZDE NAJDEŠ ROZLOSOVÁNÍ A ROZPIS ZÁPASŮ PO ŽENSKOU EXTRALIGU

Bacha mění se o hodinu čas, doraz správně!!!

kvalifikace Orion beach Cup HMČR mužů - start v sobotu 28.3. od 9:00

 sobotní kvalifikace o 4 místa orion beach cup HMČR mužů startuje v sobotu 28.3. v 9:00

rozdělení do skupin najdeš zde

červené dvojice mají pozdní start až na 10:30

Dobrovolníci na HMCR

 Všichni naši dobrovolníci na HMCR,
zítra doražte na 8:40. Dobrovolníci na neděli dorazí v 8:15. Děkuji všem za pomoc. Ze soboty na neděli se mění čas, tedy spíte o hodinu méně:-)

 

více »

Orion Beach cup - divácká tombola o elektrokolo a tipovací soutěž o lyžařský zájezd

Všichni, co se přijdete podívat, nezapomeňte si po odehraných semifinále tipnout, kdo ze dvou finalistů vyhraje. Novopečený halový mistr ČR posléze z odevzdaných správných tipů vylosuje toho, kdo si odnese lyžařský zájezd. Dále bude celý den probíhat divácká tombola o elektrokolo. 

více »

Přihlašování na příměstské kempy děti 4-12 let

Rodičové, 

spustili jsme přihlašování na příměstské kempy v Beachklubu Pankrác. Pro více info čtěte zde.

více »

Orlík pro maminky s hlídáním dětí

Maminky,

vypsali jsme přihlašování na kempy pro maminky čt - ne, dva termíny. Mrkněte na web a hlaste se. 

více »

ORION HMČR mužů o 99.000 Kč

Ano, je to opravdu tak. ORION Halové mistrovství na Pankráci se hraje o prizemoney 99.000 Kč. Propozice jsou již teď je stažení zde. Přihlašování přes VIS (CVF) - tedy se mohou zúčastnit jen registrovaní hráči.

více »

EXTRALIGA V PLNÉM PROUDU

Přijď se podívat na nejlepší beachvolejbal tohoto měsíce. 2P Paulowicz extraliga na Pankru bude vrcholit po 15 hodině, kdy započnou první čtvrfinálové a semifinálové boje. 

více »

JEDEME DO ŠPINDLU!!

Na premiérové Snow volley tour se představí celá škála našich trenérů. Bojovat do sněhu jede Michal Studničný, Vladimír Eder, Míša Knoblochová , ale i já:-) 

více »

HMČR mužů 2015 máme přikleplé!!

28.3. kvalifikační soutěž mužů. 29.3. hlavní soutěž mužů o titul halového mistra ČR a též o body do letního poháru! HMČR žen bude probíhat v Brně, u nás bude 15.3. jedna z kvalifikací. Čti dál pro změny v termínovce zimní ligy..

 

více »

Změna termínu Pankrácké juniorligy na 14.3.

Naše děti a rodičové,

Přesunuli jsme pankráckou juniorligu na 14.3. (původně byla plánovaná 21.3.). Juniorliga tak bude dobře fungovat jako příprava na další kolo pražské juniorligy, které se koná právě 21.3. Děkujeme za pochopení. 

více »

víkendové turnaje start v 9:00 - sobotní Mary Kay + nedělní 1.liga

 V sobotu 14.2. se bude na Pankráci hrát turnaj Mary Kay začátečníků pro smíšené dvojice pod dohledem Šárky Nakládalové, v neděli 15.2. je na programu turnaj 1.zimní ligy mužských a ženských dvojic, na oba turnaje je ještě místo, přihlas se, případně napiš na sasa@beachklub.cz - oba dny hrajeme celý den na 2 vítězné sety!!!

více »

Aktualizovaná termínovka ke stažení

Aktualizovali jsme termínovku do konce zimy. Tak si ji můžeš vytisknout a přilepit na nástěnku:-)

Nalezneš ji zde.

více »

Pizzerie Kmotra shání servírku

 Naše nejoblíbenější pizzerka s nejmilejším pracovním kolektivem shání do svých řad servírku. Volejte Kačce Holečkové pro více info na 602 242 045. 

více »

Mary Kay turnaj pro začátečníky - sobota 31.1.

 V sobotu 31.1. od 9:00 proběhne první turnaj Mary Kay pro začátečníky v kategoriích mužských a ženských dvojic, po celý den budeme hrát na 2 vítězné sety, všichni si krásně zahrají

více »

Přihlas se do 4.cyklu Zimní ligy na Pankráci

  do úterý 3.2. 2015 do 20:00 je potřeba se přihlásit do 4.cyklu,  ve středu 4.2. pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš. Termíny - 2.liga v neděli 8.2., 1.liga v neděli 15.2. a extraliga v neděli 22.2.

více »

Info k restrukturalizaci Mary Kay

Na základě dotazníku a velké poptávky jsme rozdělili turnaje Mary Kay na smíšené a pro muže a ženy. Již teď můžete vidět na stránkách turnaje aktualizovanou termínovku. Zároveň jsem dost termínů přidali, takže můžete hrát do sytosti. 

více »

Vykročte sportovně do nového roku s námi na zítřejším openu

Přejeme všem úspěšné vykročení do nového roku. Každému z vás, ať se splní alespoň jedno tajné přání a ať každý z vás prožije minimálně 2015 krasných životním momentů v tomto roce.

Vykročte s námi sportovně do roku 2015. Zítra máme open proti Italským borcům - přijďte si zahrát. Sháníme 2 holky, co si chtějí pinknout s dvěma Italama mixy - holky hlaste se Michalu Rázkovi na 602366722.

více »

Přihlas se do 3.cyklu Zimní ligy na Pankráci

  do úterý 6.1. 2015 do 20:00 je potřeba se přihlásit do 3.cyklu,  ve středu 7.1. pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš. Termíny - 2.liga v neděli 11.1., 1.liga v neděli 18.1. a extraliga v neděli 25.1.

více »

Vánoční a novoroční provoz

Mrkněte na link, kde přehledně naleznete, kdy bude otevřeno a co, kdy a jak se koná a nekoná:-) 

Máme komplet zavřeno 24.-27.12. a 31.1.-3.1.

více »

Mary Kay turnaj pro začátečníky s trenérem - sobota 13.12. od 9:00

 V sobotu 13.12. od 9:00 je na Pankráci další turnaj pro začátečníky s dohledem trenéra Romana "Rajčáka" Reismullera - přihlas se a pojď si zahrát a večer posedět a pokecat..., Mixy hrají od 9:00, muži a ženy mají start své kategorie v 11:00

více »

Extraliga mužů a žen - neděle 14.12. od 8:30 - start hry

 v neděli turnaj Extraligy mužských a ženských dvojic, start v 8:30 a pozdní starty v 10:00 a jsou již rozdány

více »

V sobotu další kolo Pražské juniorligy od 8:00 - ve Střešovicích

V sobotu 13.12. opět další turnaj nejen pro naše děti. Pražská juniorliga. Věříme, že se povede reprezentovat stejně dobře jako v 1.kole u nás na Pankráci. Kategorie 1) Přehazovaná od 8:00, 2) Červený Minibeach od 12:00 a 3) Zelený minibeach od 15:00, kategorie U17 a U20 hrají v neděli 14.12. fialový do 17 let od 8:00 holky, kluci od 9:00 a Junioři a juniorky do 20 let cca od 13:00. Jsou ještě místa, hlaste se u Míši Knoblochové.

více »

Naše děti jsou nejlepší!!

Dnes bylo dohráno úvodní kolo pražské beachligy. Z 8 kategorií si naše děti a mládež odnesli celkem 5 zlatých medailí, 1 stříbrou a 4x bronzovou!! Děkujeme za skvělou reprezentaci a věříme, že se naše děti budou umisťovat na příčkách nejvyšších i nadále. Blahopřejeme tímto i pankráckým trenérům, protože je to i jejich zásluhou.

více »

Přihlas se do 2.cyklu Zimní ligy na Pankráci

 do úterý 25.11. do 20:00 je potřeba se přihlásit do 2.cyklu, pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš.

více »

Pražská juniorliga v sobotu 15.11. na Pankráci - máme 2x zlato a 2x bronz

 V sobotu 15.11. se v beachklubu Pankrác konalo první kolo 3.ročníku pražské juniorligy.

Díky obrovskému zájmu účastníků, jsme turnaj rozdělili do dvou dnů. V sobotu se odehrály kategorie žlutý minibeach, červený minibeach a zelený minibeach dívky i chlapci. Fialová a modrá kategorie byla přesunuta na neděli 23.11. Takže se máme stále na co těšit.

Počty družstev v jednotlivých kategorií mluví samy za sebe. V přehazované 31 družstev, v červeném minibeachi 27 dvojic, v zeleném minibeachi dívek 26 dvojic a v zeleném minibeachi chlapců 13 dvojic = 97 dvojic v jeden den v hale!!!. Ano, letos Pankrác láme rekordy v počtu účastníků. 
 

 

více »

Extraliga M+Ž v neděli 16.11.

 Úvodní turnaj Zimní extraligy vyhrály Míša Vorlová se Šárkou Nakládalovou a Bobb Kufa s Davidem Lencem, gratulujeme - fotky najdeš na našem fcbooku a celkové pořadí v sekci turnaje.

více »

1.cyklus Zimní ligy nasazen - pro každého dárek - čaj Teekane

 V sekci turnaje najdeš rozřazení do jednotlivých lig Zimní beachligy na Pankráci, komu nevyhovuje termín soutěže, kterou má hrát, může přijít hrát nižší úroveň o týden dřív, případně požádat o post náhradníka o úroveň výš - obojí je potřeba jako žádost napsat na sasa@beachklub.cz

těšíme se na setkání na turnajích v letošním ročníku - všichni účastníci turnajů v 1.cyklu obdrží jako dárek balíček čajů Teekane

Extraligu 16.11. hraje 16 + 16 dvojic, 1.ligu 9.11. hraje 24 dámských dvojic + 16 mužských dvojic, 2.ligu hraje 2.11. 16 + 16 dvojic a zbylé dvojice budou hrát 26.10. 3.ligu. Smíšené dvojice hrají svůj turnaj v sobotu 8.11. o telefony 3Q.

více »

Termínovka zima 2014/2015 RELEASED

 Stáhni si termínovou listinu na zimu 2014/2015  zde a sleduj, kdy jsou které turnaje a kdy které kempy. Nově i sobotní kempy pro začátečníky a mírně pokročilé...

více »

Neoprenky ke koupi na baru

Neoprenky dorazily na Pankr. Máme staré známé ponožky XBeach (400 Kč) a k tomu nově pro děti levnější variantu za 300 Kč za pár. Takže kdo chcete, můžete si je na Pankru vyzkoušet. Zima se asi bohužel blíží.

více »
Molten Kondice Divadlo ARCHA Errea VAŠE LIGA Adidas Vichy 3Q Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Fitnes Galaxie Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Virde Busch AVL e-shop Ridersport