Novinky

Omezený provoz areálu - navážíme písek

Vážení,

nakonec zítra (čt) a pozítří (pá) navážíme do areálu písek ze světovky. Snahou je vše navážet a rozhrnovat mezi 9-15 hodinou. V těchto časech se dá očekávat omezený provoz. Jeden den budeme zasypávat kurty 1-4, druhý den kurty 5-8. Z logistických důvodů neumíme teď říci, kdy a které kurty budeme zavážet. Pro jistotu si zavolej na bar, jaké kapacitní možnosti máme. Děkujeme za pochopení.

více »

2 místa na nedění mixový turnaj na Světovce

Hola hola, máme 2 divoké karty do nedělního (od 9:00) turnaje hraného na Štvanici. Jedná se mixový turnaj dvojic. First come, first serve (kdo dřív přijde, ten dřív hraje). Hlaste se přes sms Michalu Rázkovi na 602 366 722. Jen tak si ve atmosféře světovky nezahraješ. Já to pamatuju tři roky zpátky, a byl to moc hezkej zážitek Doporučuji. 

více »

Navýšena kapacita nedělního večerního kempu MP+Z

 Ahoj všichni,

zvedli jsme kapacitu na večerní nedělní kemp. Je tam hojná účast, tak vás po finále svétovky rádi všechny na kempu přivítáme.

Organizovaný doprovod kroužkařů na Světovku

Vážení rodiče,
Rozhodli jsme se v rámci kroužků organizovat společný odchod na Štvanici na turnaj Světové série, pro děti, které dobrovolně chtějí. Doprovázet bude děti náš trenér Jonáš Pešek. Sraz bude vždy ve středu + čtvrtek + pátek na Pankráci v 15:00. Organizovaný odchod na Štvanici metrem na Florenc. Starší děti se mohou připojit v 15:30 na Florenci u Billy (vyčkejte příjezdu Jonáše). 


 

 

více »

V neděli si přijď jen tak zahrát

Všem milovníkům beache, budete-li si chtít v neděli před finálovými zápasy jen tak zahrát, tak budeme mít pár volných kurtů. Zavolej si na bar, bookni si kurt, přijď si zahrát a po oběde fofrem na finále!!

více »

Nabitý juniorský víkendový program

Celý tento týden se nese na vlně světovky. Zároveň ale i juniory čekají velké akce. Na Pankráci se o víkendu odehrává Centrální vysavače HUSKY Český pohár juniorek a juniorů. Zároveň bude na Štvanici v sobotu probíhat dílčí finálový turnaj Pražské juniorligy.  

více »

Kroužky ve dnech státních svátků nejsou

Vážení naši kroužkaři, pro jistotu ještě připomínáme, že ve dnech státních svátků (1.5. a 8.5.) kroužky nejsou. 

více »

víkendové první turnaje venku - start v 10:00

 Jak sobotní (25.4.) mixové loučení s Lůcou La Bombou, tak i nedělní (26.4.) open turnaj startuje v poklidu až od 10:00 a po oba dny se bude hrát vše na 2 vítězné sety, ať si to krásné počasí pořádně užijeme. V sobotu pozdní starty mohou v poklidu dorazit na 11:45, aby od 12:00 hrály.

více »

Postřehy trenéra Jonáše Peška k uběhlému HMČR U18 a U20

Jakožto trenér několika mládežnických dvojic jsem byl požádán o sepsání několika řádků věnujících se uběhlému halovému mistrovství ČR U18 a U20 v našem Beachklubu Pankrác.

Pro upřesnění turnaj začal už v pátek odpoledne, kdy se na Pankráci odehrála kvalifikace o oba turnaje. Kvalifikace se účastnilo 39 dvojic.

více »

Organizace výběrového šestkového kroužku

Skončili jsme v hale a jdeme ven. Trnénujeme na našem pevném povrchu na Pankru. Kvůli místu jsme vás rozdělili na dvě skupiny dle následujícího:

více »

Mácháč - už se můžeš přihlašovat!

v sekci kempy:-) A mrkni i na novinku: Superakademie s Pavlem Krčem na Mácháči!

více »

Terka + Market mistryně ČR do 20 let, paráda

na domácích kurtech se na HMČR U20 Terce Trojanové a Markét Majdákové povedlo získat titul mistryň ČR, gratulace obrovská - respect

více »

Ida a Niina mistryně ČR do 22 let - hurá!!!

 Krásný úspěch vybojovaly Ida Sinisalo a Niina Ahtianen na halovém šampionátu U22, bez ztráty kytičky porazily všechny české dvojice a udělaly tak velikonoční radost nejenom Pájovi Krčovi, ale i nám.

Gratulujeme a přejeme pohodovou cestu domu, kam jedou ukázat medaile, než odjedou na soustředění do Itálie. Kdo si chce s nimi zatrénovat, ještě se do Silvi Marina nebo do Caorle může přihlásit v sekci kempy.

více »

Brigáda pro mladé muže - Stavění hal 18.+19.4.

Naši kroužkaři,

18.+19.4. stavíme haly. Rádi vám dáme brigádu. Hledáme cca 10-15 kluků, kteří jsou silní a jsou schopní pracovat fyzicky celý den. Jestli tě to zajímá, čit dále... 

více »

HMČR U18 a U20 na Pankráci

 11.4. 2015: U18 - narozeni 1.1.1998 a mladší

12.4. 2015: U20 - narozeni 1.1. 1996 a mladší
 
Přihlašování přes VIS - vis.cvf.cz  Nevíš, jak se přihlásit do VISu? Přečti si tento článek.
Propozice ke stažení zde.

více »

ORION beach cup HMČR mužů dohrán

Mistry ČR v hale se pro rok 2015 stali Bobb Kufa s Honzou Dumkem, Dumi tak vyhrál HMČR popáté za sebou. Ve finále porazili Davida Kufu s Davidem Lencem 2:1 (17, -16, 13), bronz brali bez boje pro skreč Michala Provazníka s Přemkem Kubalou Jindra Weiss a Martin Tichý.

Moc díky partnerům za pmoc s organizací svátku halového beachvolejbalu.

Všem kdo na Pankrác dorazili díky za super atmosféru...

HMČR U18 bude v sobotu 11.4. a U20 v neděli 12.4. - přihlášky přes VIS na cvf.cz

více »

Orion Beach cup - divácká tombola o elektrokolo a tipovací soutěž o lyžařský zájezd

Všichni, co se přijdete podívat, nezapomeňte si po odehraných semifinále tipnout, kdo ze dvou finalistů vyhraje. Novopečený halový mistr ČR posléze z odevzdaných správných tipů vylosuje toho, kdo si odnese lyžařský zájezd. Dále bude celý den probíhat divácká tombola o elektrokolo. 

více »

Přihlašování na příměstské kempy děti 4-12 let

Rodičové, 

spustili jsme přihlašování na příměstské kempy v Beachklubu Pankrác. Pro více info čtěte zde.

více »

Orlík pro maminky s hlídáním dětí

Maminky,

vypsali jsme přihlašování na kempy pro maminky čt - ne, dva termíny. Mrkněte na web a hlaste se. 

více »

ORION HMČR mužů o 99.000 Kč

Ano, je to opravdu tak. ORION Halové mistrovství na Pankráci se hraje o prizemoney 99.000 Kč. Propozice jsou již teď je stažení zde. Přihlašování přes VIS (CVF) - tedy se mohou zúčastnit jen registrovaní hráči.

více »

EXTRALIGA V PLNÉM PROUDU

Přijď se podívat na nejlepší beachvolejbal tohoto měsíce. 2P Paulowicz extraliga na Pankru bude vrcholit po 15 hodině, kdy započnou první čtvrfinálové a semifinálové boje. 

více »

JEDEME DO ŠPINDLU!!

Na premiérové Snow volley tour se představí celá škála našich trenérů. Bojovat do sněhu jede Michal Studničný, Vladimír Eder, Míša Knoblochová , ale i já:-) 

více »

HMČR mužů 2015 máme přikleplé!!

28.3. kvalifikační soutěž mužů. 29.3. hlavní soutěž mužů o titul halového mistra ČR a též o body do letního poháru! HMČR žen bude probíhat v Brně, u nás bude 15.3. jedna z kvalifikací. Čti dál pro změny v termínovce zimní ligy..

 

více »

Změna termínu Pankrácké juniorligy na 14.3.

Naše děti a rodičové,

Přesunuli jsme pankráckou juniorligu na 14.3. (původně byla plánovaná 21.3.). Juniorliga tak bude dobře fungovat jako příprava na další kolo pražské juniorligy, které se koná právě 21.3. Děkujeme za pochopení. 

více »

víkendové turnaje start v 9:00 - sobotní Mary Kay + nedělní 1.liga

 V sobotu 14.2. se bude na Pankráci hrát turnaj Mary Kay začátečníků pro smíšené dvojice pod dohledem Šárky Nakládalové, v neděli 15.2. je na programu turnaj 1.zimní ligy mužských a ženských dvojic, na oba turnaje je ještě místo, přihlas se, případně napiš na sasa@beachklub.cz - oba dny hrajeme celý den na 2 vítězné sety!!!

více »

Aktualizovaná termínovka ke stažení

Aktualizovali jsme termínovku do konce zimy. Tak si ji můžeš vytisknout a přilepit na nástěnku:-)

Nalezneš ji zde.

více »

Pizzerie Kmotra shání servírku

 Naše nejoblíbenější pizzerka s nejmilejším pracovním kolektivem shání do svých řad servírku. Volejte Kačce Holečkové pro více info na 602 242 045. 

více »

Mary Kay turnaj pro začátečníky - sobota 31.1.

 V sobotu 31.1. od 9:00 proběhne první turnaj Mary Kay pro začátečníky v kategoriích mužských a ženských dvojic, po celý den budeme hrát na 2 vítězné sety, všichni si krásně zahrají

více »

Přihlas se do 4.cyklu Zimní ligy na Pankráci

  do úterý 3.2. 2015 do 20:00 je potřeba se přihlásit do 4.cyklu,  ve středu 4.2. pak najdeš na stránkách rozdělení do jednotlivých lig, komu nevyhovuje termín ligy, kterou si uhrál, napíše na sasa@beachklub.cz o posun níže, případně o post náhradníka o ligu výš. Termíny - 2.liga v neděli 8.2., 1.liga v neděli 15.2. a extraliga v neděli 22.2.

více »

Info k restrukturalizaci Mary Kay

Na základě dotazníku a velké poptávky jsme rozdělili turnaje Mary Kay na smíšené a pro muže a ženy. Již teď můžete vidět na stránkách turnaje aktualizovanou termínovku. Zároveň jsem dost termínů přidali, takže můžete hrát do sytosti. 

více »
Molten Kondice Divadlo ARCHA Errea VAŠE LIGA Adidas Vichy 3Q Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Fitnes Galaxie Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Virde Busch AVL e-shop Ridersport Saunia Knihcentrum