Informace pro registrované hráče - ČVS

Kurt

Registrace dítěte do SK Beachklub Praha - do Českého volejbalového svazu

POZN.: nevíte, jestli je vaše dítě u nás v klubu registrováno? Podívejte se do přílohy - pakliže již v minulosti hrálo Pražskou juniorligu, registrována by mělo být.

Přihlaste vaše dítě do našeho klubu - vy budete bez starostí s přihláškami na Pražskou junior beachligu a nám pomůžete v získávání grantových prostředků.

Poslední dobou se nám množí přihlášky dětí do Pražské beachligy na poslední chvíli. Často bohužel nemůžeme vyhovět těmto požadavkům, když dítě není registrované v Českém volejbalovém svazu. Myslím si, že tomuto jistě předejdeme, když vaše dítě k nám do klubu zaregistrujete s přestihem. Zjednodušili jsme i systém přihlášek - o tom níže..

Pro nás, jako oddíl, je též přínosné mít v klubu co nejvíce registrovaných sportovců. Město Praha uděluje granty, u nichž je jedním z kritérií i členská základna oddílu. Díky grantům si můžeme dovolit platit dětem startovné na turnajích Pražské beachligy, koupit klubová trička a též za děti platíme registrační poplatky při zmiňované registraci do klubu u volejbalového svazu.

Z výše dvou uvedených důvodů budemem velmi rádi, když děti zaregistrujete u nás (naše stanovy k nalezení zde) s předstihem. Pro zjednodušení přihlašování půjde nově vše jednoduše emailem bez vyplňování dotazníku.

Do emailu adresovaného na Svozilova9@seznam.cz (kopie: michal.razek@beachklub.cz) uveďte do předmětu: Přihláška do SK Beachklub Praha. Do těla emailu vyplňte níže uvedené informace a přiložte scan, nebo výstřižek fotky hráče, kterého registrujete (a la pasová fotka). Do těla emailu prosím vykopírujte souhlas se zpracováním osobních údajů (viz níže). Poté již vše zprocesujeme a vám jen přijde na uvedený kontaktní telefonní číslo potvrzující sms ze systému VIS, na kterou jen kladně odpovězte.

Povinné pole do přihlášky:

Jméno dítěte
Datum narození
Trvalé bydliště
Jméno zákonného zástupce
Kontaktní telefon
Kontaktní email

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů podle § 11 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů. Souhlasím s tím, že osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely plnění cílů sportovního klubu Beachklub Praha, které jsou explicitně vyjmenovány ve stanovách sportovního klubu Beachklub Praha. Osobní údaje nebudou použity pro jiné obchodní a marketingové účely.Registrace nového dítěte

 

 

Pro aktivní hráče

1) Jaké mám ID ve VISu?

ZDE nalezente seznam vašeho ID ve VISu (volejbalový informační systém). Export je platný k 19.9.2016.

2) Jak získám přístup do VISu?

Pro získání přístupu do VISu a tedy možnosti se samostatně registrovat na turnaje, navštiv info na svazových stránkách zde. Pro obnovení hesla jdi na http://old.cvf.cz/vis.php?action=looser 

Zde: Jaký je můj kontaktní email / telefon ve VISu? Ten jsme u vás dětí zadávali my a nebo není zadán vůbec. Obecně platí, že děti registrované tento školní rok (tj. 2014/2015) mají kontkatní emial/tel ten, který uvedli v registrační přihlášce. Ti, kteří byli regiatrování loni (tj 2013/2014) mi budou muset patrně napsat, abych jim údaje vložil. Já jsem administrátor našeho klubu a mám trochu více práv.

3) Jak zaplatím licenční poplatek a přihlásím se na turnaj?

Návod nalezente v přiloženém odkazu http://old.cvf.cz/?clanek=11614. Dáme vám tři rady -

  a) úhradu LP lze provést přes standardní bankovní převod (č.ú.: 226037156/0300) a jako VS použijete číslo žádosti (číslo žádosti se vám vygeneruje, když zadáte v Modulu Podatelna akci Platba LP). 

  b) dělejte vše včas a s předstihem. VIS je krkolomný dinosaurus, který skýtá různé nástrahy, které ani šéfové klubu neznají.

  c) při přihlašování na turnaj si zkontrolujte, že i váš parťák má zaplacený LP.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT