BeachFitness

Smec-1

Speciální nabídka pro zaměstnance Raiffeisenbank ke stažení zde

 

 

 

 

  

 

Benefit Plus - jsme tam. Máte-li možnost čerpat benefity skrze program Benefit Plus, u nás si můžete objednat jakoukoli službu. Třeba permanentku na BeachFitness!!

Jak cvičíme:    po - kruhový trénink

                        Út - kruhový trénink 

                        st - kondiční trénink 

                        čt - kruhový trénink 

                        pá - kruhový trénink 

PŘIHLAŠOVÁNÍ PRODLOUŽENO DO 10:00 hod téhož dne.

Cena:

250 Kč/lekci včetně plnohodnotného obědového salátu. 

Permanentka: 10 vstupů za cenu 9 !!

*Benefitové programy: Jsme v jednání se společností Benefit plus o zařazení do jejich nabídky. Průběžně oslovujeme i firmy v přilehlých kacelářských prostorách ohledně případné spolupráce.

Instruktoři: 

Jan Čirka - student FTVS se zaměřením na volejbal a kondiční přípravu, trenér plážového vojebalu v areálu Beachklubu Pankrác

 

Průběh BeachFitness programu:

Nejdříve je potřeba se přihlsit přes náš formulář, viz níže. Na baru v Beachklubu obdržíte klíček od šatny. Veškeré sportovní pomůcky jsou v rámci programu zajištěny. Trénujeme na pískových kurtech, máme možnost využít i přilehlý atletický prostor. 45-ti minutové cvičení je zakončeno protažením, které je nedílnou součástí programu. Klademe důraz na kompenzaci důsledků sedavého zaměstnání. Po skončení cvičení obdržíte obědový salát, který si můžete vzít s sebou, či poobědvat nazahrádce Beachklubu. K dispozici vám jsou 4 sprchy a 2 fény. Poté se odpočatí a zrelaxovaní můžete vrátit zpět do kanceláře a sníst skvělý salát.

 

Oběd:

V rámci BeachFitness programu máte v ceně obědový salát, který je velmi bohatý na bílkoviny a vitamíny, které jsou po takovém cvičení potřebné. Salát připravuje Pizzerie Kmotra, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Kmotra exkluzivně pro náš program vytvrořila menu salátů, jejich složení si můžete přečíst zde. Vybrané saláty obsahují 100% bílkovinu Šmakoun, vyráběnou v naší republice. Šmakoun je unikátním zdrojem bílkoviny, kterým se stravují i vrcholoví sportovci.

 

Vliv na tělo:

Přečtěte si více o BeachFitness a jeho vlivu na vaše tělo zde.

 

Pro jaké výkonnosti je program určen:

PRO VŠECHNY.  Kondiční cvičení je zaměřené spíše pro ty klientky a klienty, kteří sportují nepravidelně. Kondiční cvičení je více aerobní a zaměřené na spalování, samozřejmě včetně kompenzačních cviků. Naopak kruhový trénink je určen pro pravidelněji sportující klientky a klienty, kteří zvládnou střední dávku silových cvičení. Pro detailnější popis jednotlivých programů si přečtěte článěk o BeachFitness výše. 

Naši  lektoři jsou zkušení profesionálové, umí odhadnout, kdy už je cvičení velmi náročně, či naopak velmi lehké. Jelikož je však BeachFitness unikátním, a svým způspbem pionýrským, projektem tím, že je na pískové podložce, budeme rádi, když nám budete poskytovat zpětnou vazbu ohledně proběhlých cvičení.

 

Spolupráce:

Máte zájem s námi spolupracovat na partnereské úrovni? Chtece být u zrodu tohoto unikátního projektu se značným potenciálem? Budujeme dlouhodobnou spolupráci. Ozvěte se Michalovi na níže uvedený kontakt a on s vámi rád vše probere.

Kontaktní osoba:

Michal Rázek, 602 366 722, michal.razek@beachklub.cz

Přihlašování:

Přihlašování prodlouženo do 10.00 hod téhož dne. Přihlašování přes registrační formulář je důležité jednak pro plánování samotných lekcí a zajištění dostatku lektorů, jednak pro objednání dostatečného počtu salátů. Každý den ráno dle počtu přihlášených objednáváme saláty. Samozřejmě je možné přijít tzv.na blint, ale negarantuji, Cvičíme od 4 lidí.že salát obdržíte.

Minimální kapacita jsou 4 cvičící.

 

V TUTO CHVÍLI NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ TERMÍNY

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT