Caorle září 2017

Smec-1

Seznam přihlášených zde

 KDY:

9-16.9.2017 

Kde:
Městečko Caorle je menší letovisko přibližně 70 km severo-východně od Benátek.
Jde o malebné městečko s přibližně 12 tisíci obyvatel a mnoha historickými památkami.
Na trénování má Beachklub k dispozici 4 kurty. 

Caorle je větší městečko s příjemným procházkovým a večerním vyžitím. Je to lázeňské letovisko, krásná promenáda fúra obchůdků, krámků a kavárniček. 

Ubytování:
Ubytování v apartmánové vesničce Villagio Luna s bazénem a brouzdalištěm pro děti!!! Apartmány plně vybavené (jen bez rychlovarné konvice). Každý apartmán má svoji kuchyňku a balkon, terasu či předzahrádku. Celý apartmánový komplex je umístěn v klidné části Caorle v docházkové vzdálenosti do centra a na pláž (5 min). Komplex nám umožní být všichni na jednom místě a tedy plně využít všech z toho plynoucích synergických efektů:-)

Fotogalerie

Foto ubytování naleznete zde 

  

Cena:
Cena je jednosložková a to 6500 Kč za trénování i ubytování. Cena bez trénování 3000 Kč (platí pouze pro doprovod našich trénujících hráčů). Dále prosíme respektujte, že nenabízíme ubytování těm, kteří využijí služby trénování s konkurenčním areálem, jelikož naše kapacity jsou omezené. Též není možné u nás zakoupit jen trénování a bydlet v ubytovacích kapacitách jiného areálu). 

Platí minimální obsazenost apartmánů - typ B (min 3 osoby), typ C (min 5 osob). Jedná se o obdobu bila a trila.

NOVĚ: Chcete-li mít apartmán sami pro sebe, je potřeba uhradit plnou kapacitu. Tj. u bila hradit 4 lůžka. U trila hradit 6 lůžek.

Termíny plateb jsou pro obě destinace následující:
Úhrada probíha předem v plné výši. Bude splatná do 31.7. 2017. Údaje k platbě (VS a číslo účtu) obdržíte automaticky generovaným emailem po vyplnění níže uvedené přihlášky. V případě, že jste neobdrželi variabilní symbol, provádějte úhradu na č.ú.: 2461572/0800 pod VS 17420000.

Storno podmínky: do 1 měsíce před začátkem kempu 50% z celkové částky, méně než 1 měsíc 100% celkové částky.

Baby sitting:

Na základě dotazníkového šetření v loňském roce jsme se rozhodli nabídnout hlídání dětí. Nejdřív však musíme zjistit poptávku. Pošlete mi email, pakliže máte zájem o babysitting - jméno dítěte (dětí) a jejich věk. Před deadlinem plateb, tedy v polovině února, vyhodnotíme poptávku a zajistíme relevantního baby sittera. Dle věku se buďto bude jednat opravdui o pečovatelku, nebo o našeho dalšího trenéra, který bude dětem dělat program.   

Trénování:
Trénování probíhá pod vedením našich skvělých trenérů jako jsou Pavel Krč, Mirek Nekola  a dalších.
Tréninkové skupiny jsou v maximálním počtu po 8 trénujících a trénuje se ve dvou časových intervalech, 2x denně 1,5 hod.
Začínáme trénovat v neděli odpoledne. V neděli dopoledne probíhá rozřazování s stavba kurtů. Ve středu .je volné odpoledne a v pátek společný turnaj kempařů. .

Co je/není v ceně?:
V ceně kempu je ubytování, tréninky 2xdenně 1,5 hod a využití kurtů k volné hře v době, kdy se netrénuje.
V ceně kempu není zahrnuta doprava, stravování a EUR 3 pobytová taxa. Vratná záloha za apartmán EUR 100.

V ceně kempu jsou i služby fyzioterapeutky za předpokladu, že se kempu účastní více než 35 aktivních hráčů.

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
  • Jaké jsou možnosti dopravy? - dopravu nezajišťujeme, můžete se tedy přidat do auta k někomu ze spolukempařů - online poptávku po dopravě získáte po přihlášení
  • Jak je to s jídlem? - v okolí apartmánů je veškerá občanská vybavenost, tedy i restaurace, samoobsluhy.
  • Je možné vzít s sebou rodinu? - ano, ale musíte být individuálně domluveni s Michalem Rázkem, pobyt bez tréninků stojí 3000Kč
  • Můžu si určit, ve které skupině budu trénovat? - skupiny rozdělujeme před zahájením prvního tréninku. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti hráčů, pokud je možné, tak i podle pohlaví. Požadavky na umístění kamarádů ve stejné skupině akceptujeme.
  • S kým budu bydlet na pokoji? - rozdělení probíhá na místě. Pokud je možné vyjdeme vstříc individuálním požadavkům domluveným s Michal Rázkem.
  • Jaká je úroveň hráčů? - na začátku kempu je rozdělení do skupin podle výkonnosti - 8 osob ve skupině, začátečníci nebojte se, budou i skupiny, které začínají úplně od nuly

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA BEACHVOLEJBALOVÝ KEMP ITÁLIE

Tučně oznečené údaje jsou povinné

Termíny pobytu od soboty do soboty.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti SPORTZONE, a.s. (Správce č. 1), V Borovičkách 990/17, 150 00 Praha 5, IČO: 27596001 a o.s. Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA (Správce č. 2), V Borovičkách 990/17, Praha 4, IČO: 27000508 za účelem marketingu, nabízení obchodu, služeb a činnostem s tímto souvisejícím (vč. zasílání informací prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a zasílání reklamních a propagačních materiálů). Osobními údaji se pro tento účel rozumí jméno, příjmení, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, emailová adresa, telefonní a faxové spojení včetně zadaného čísla mobilního telefonu. Dále souhlasím s aktualizací osobních údajů, bude-li to potřebné pro dodržení stanoveného účelu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji vědomě a dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně písemně odvolat, a to písemným odvoláním doručeným na adresu správce, kde mohu též uplatnit své právo na přístup k informaci o zpracování svých osobních údajů a další zákonná práva. Správci se tímto zavazují, že přijmou všechna dostupná opatření, aby nedošlo ke zneužití poskytnutých údajů. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce?