VICHY kempy v Caorle 2014

Smec-1

 

 

 

Kde:
Městečko Caorle je menší letovisko přibližně 70 km severo-východně od Benátek.
Jde o malebné městečko s přibližně 12 tisíci obyvatel a mnoha historickými památkami.
Na trénování má Beachklub k dispozici 4 kurty. 

Caorle je větší městečko s příjemným procházkovým a večerním vyžitím. Je to lázeňské letovisko, krásná promenáda fúra obchůdků, krámků a kavárniček. 


Kdy:

 
Termín
Kapacita (80)
Přihlášky
1. jarní turnus 17. 5. - 24. 5. 2014 volná místa zobrazit přihlášky »
1. podzimní turnus 6. 9. - 13. 9. 2014 volná místa zobrazit přihlášky »

 

Ubytování:
Ubytování v apartmánové vesničce Villagio Luna s bazénem a brouzdalištěm pro děti!!! Apartmány plně vybavené, osobně jsme je prohlédli a byli z nich nadšeni. Každý apartmán má svoji kuchyňku a balkon, terasu či předzahrádku. Celý apartmánový komplex je umístěn v klidné části Caorle v docházkové vzdálenosti do centra a na pláž (5 min). Komplex nám umožní být všichni na jednom místě a tedy plně využít všech z toho plynoucích synergických efektů:-)

Apartmány si kupujete dle svého výběru a posléze hradíte část za apartmán plus trénování. Přehled apartmánů a jejich situační plánek naleznete zde.

* Ideální je, když se ve skupince domluvíte a nahlásíte mi, v jakém apartmánu (jsou očíslované) a s kým chcete bydlet. Já budu aktualizovat seznam a "ubytovávat vás".

Fotogalerie

Foto ubytování naleznete zde 

  

Cena:
Cena bude tedy konstruována ze složky za trénování a bydlení. 

Trénování: 3 500 Kč / os.

Ceník ubytování: cca 2 400 - 3000 Kč - viz přiložený ceník  

Apartmány prodáváme celé, tedy vždy se dělíte mezi sebou (dle obsazenosti) celkovou cenu za apartmán.

Termíny plateb jsou pro obě destinace následující:
V tomto roce již nehradíme zálohově. Bude se hradit celá platba najednou. Ta bude splatná do 30.7.2014. Údaje k platbě (VS a číslo účtu) obdržíte automaticky generovaným emailem po vyplnění níže uvedené přihlášky. V případě, že mámte jste neobdrželi variabilní symbol, provádějte úhradu na č.ú.: 2461572/0800 pod VS 14420000.

Storno podmínky: do 1 měsíce před začátkem kempu 50% z celkové částky (dle doporučené obsazenosti), méně než 1 měsíc 100% celkové částky.

Baby sitting:

Na základě dotazníkového šetření v loňském roce jsme se rozhodli nabídnout hlídání dětí. Nejdřív však musíme zjistit poptávku. Pošlete mi email, pakliže máte zájem o babysitting - jméno dítěte (dětí) a jejich věk. Před deadlinem plateb, tedy v polovině února, vyhodnotíme poptávku a zajistíme relevantního baby sittera. Dle věku se buďto bude jednat opravdui o pečovatelku, nebo o našeho dalšího trenéra, který bude dětem dělat program.   

Trénování:
Trénování probíhá pod vedením našich skvělých trenérů jako jsou Pavel Krč, Mirek Nekola  a dalších.
Tréninkové skupiny jsou v maximálním počtu po 8 trénujících a trénuje se ve dvou časových intervalech, 2x denně 1,5 hod.
Začínáme trénovat v neděli odpoledne. V neděli dopoledne probíhá rozřazování s stavba kurtů. Ve středu je volné odpoledne a v pátek společný turnaj kempařů. 

Co je/není v ceně?:
V ceně kempu je ubytování, tréninky 2xdenně 1,5 hod a využití kurtů k volné hře v době, kdy se netrénuje.
V ceně kempu není zahrnuta doprava, stravování a EUR 3 pobytová taxa.

V ceně kempu jsou i služby fyzioterapeutky.

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
  • Jaké jsou možnosti dopravy? - dopravu nezajišťujeme, můžete se tedy přidat do auta k někomu ze spolukempařů(se zprostředkováním vám může pomoct Michal Rázek na mailu michal.razek@beachklub.cz nebo telefonicky na tel 602 366 722 )
  • Jak je to s jídlem? - v okolí apartmánů je veškerá občanská vybavenost, tedy i restaurace, samoobsluhy.
  • Je možné vzít s sebou rodinu? - ano, ale musíte být individuálně domluveni s Michalem Rázkem, pobyt bez tréninků stojí 3000Kč
  • Můžu si určit, ve které skupině budu trénovat? - skupiny rozdělujeme před zahájením prvního tréninku. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti hráčů, pokud je možné, tak i podle pohlaví. Požadavky na umístění kamarádů ve stejné skupině akceptujeme.
  • S kým budu bydlet na pokoji? - rozdělení probíhá na místě. Pokud je možné vyjdeme vstříc individuálním požadavkům domluveným s Michal Rázkem.
  • Jaká je úroveň hráčů? - na začátku kempu je rozdělení do skupin podle výkonnosti - 8 osob ve skupině, začátečníci nebojte se, budou i skupiny, které začínají úplně od nuly

 

 

NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ VOLNÉ TERMÍNY

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT