VICHY kempy v Silvi Marina 2014

Smec-1

 POZOR - doprava BUSEM možná pro všechny z turnusu 13.-20.9. Vice info na michal.razek@beachklub.cz

 

 

Kde:
Městečko Silvi Marina se nachází vedle Pescary, která je nějaké čtyři hodinky cesty od Bologny.
K trénování máme k dispozici 5 kurtů, tedy maximálně 64 trénujících účastníků a přímo u kurtů je restaurace, kde se mohou sportovci občerstvit ať už nealkem nebo výborným "frizzante" či grapou :)


Zobrazit galerii

Kdy:

 
Termín
Kapacita (80)
Přihlášky
1. jarní turnus (10ti denní) 1. 5. - 10. 5. 2014 Kapacita plná zobrazit přihlášky »
1. jarní turnus (7mi denní) 3. 5. - 10. 5. 2014 Kapacita plná zobrazit přihlášky »
2. jarní turnus 10. 5. - 17. 5. 2014 volná místa zobrazit přihlášky »
1. podzimní turnus 13. 9. - 20. 9. 2014 volná místa zobrazit přihlášky »
2. podzimní turnus 20. 9. - 27. 9. 2014 volná místa zobrazit přihlášky »

 

Ubytování:
Ubytování je zařízeno v apartmánech po 2 až 6 lidech. Apartmány mono (1-2 lidé), bilo (3-4 lidé) a trilo (5-6 lidí).     
Apartmány se nacházejí v apartmánovém hotelu IDEAL (Sea Resort). Jsou vzdáleny 2 minuty chůze od kurtů. Hotel byl v loňském roce nově otevřen a je moderně vybaven. Ke každé místnosti náleží vlastní koupelna. Tedy v apartmánu typu Trilo jsou 3 koupelny, v Bilu 2 koupleny a v monu 1 koupelna. Toto poskytuje nadstandardní komfort všem zúčastněným. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a mají balkon. Na střeše hoteklu je nádherná terasa s ratanovým nábytkem. K dispozici je i pračka za poplatek pár centů. 

Kompletní přehled ubytování a popis apartmánů nalezente zde 


Cena:

7mi denní včetně trénování 6 500 Kč, bez trénování 3 000 Kč.

Kompletní ceník strukturovaný dle věku účastníka a popis apartmánů nalezente zde 

 

Termíny plateb jsou následující:
V tomto roce již nehradíme zálohově. Bude se hradit celá platba najednou. Ta bude splatná do 31.7.2014. Údaje k platbě (VS a číslo účtu) obdržíte automaticky generovaným emailem po vyplnění níže uvedené přihlášky. V případě, že mámte jste neobdrželi variabilní symbol, provádějte úhradu na č.ú.: 2461572/0800 pod VS 14410000

Storno podmínky: do 1 měsíce před začátkem kempu 50% z celkové částky, méně než 1 měsíc 100% celkové částky.

Baby sitting:

Na základě dotazníkového šetření v loňském roce jsme se rozhodli nabídnout hlídání dětí. Nejdřív však musíme zjistit poptávku. Pošlete mi email, pakliže máte zájem o babysitting - jméno dítěte (dětí) a jejich věk. Před deadlinem plateb, tedy ke konci července, vyhodnotíme poptávku a zajistíme relevantního baby sittera. Dle věku se buďto bude jednat opravdu o pečovatelku, nebo o našeho dalšího trenéra, který bude dětem dělat program.  

Trénování:
Trénování probíhá pod vedením našich skvělých trenérů jako jsou Pavel Krč, Mirek Nekola  a dalších.
Tréninkové skupiny jsou v maximálním počtu po 8 trénujících a trénuje se ve dvou časových intervalech, 2x denně 1,5 hod.
Začínáme trénovat v neděli odpoledne. V neděli dopoledne probíhá rozřazování s stavba kurtů. Ve středu je volné odpoledne a v pátek společný turnaj kempařů. 

 

Co je/není v ceně?:
V ceně kempu je ubytování a tréninky 2xdenně 1,5 hod. a využití kurtů k volné hře v době, kdy se netrénuje.
V ceně kempu není zahrnuta doprava, stravování a ložní prádlo.
 

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
  • Jaké jsou možnosti dopravy? - dopravu nezajišťujeme, můžete se tedy přidat do auta k někomu ze spolukempařů (se zprostředkováním vám může pomoct Michal Rázek na mailu michal.razek@beachklub.cz nebo telefonicky na tel 602 366 722 ), linkový autobus, letecky - buď Pescara - cca 15km od místa kempu (dražší varianta), Řím a pak autobusem přímo do Silvi (trvá asi 4 hodiny)
  • Jak je to s jídlem? - v okolí apartmánů je veškerá občanská vybavenost, tedy i restaurace, samoobsluhy, velký supermarket je cca 10 min autem
  • Je možné vzít s sebou rodinu? - ano, ale musíte být individuálně domluveni s Michalem Rázkem, pobyt bez tréninků stojí 3000Kč
  • Můžu si určit, ve které skupině budu trénovat? - skupiny rozdělujeme před zahájením prvního tréninku. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti hráčů, pokud je možné, tak i podle pohlaví. Požadavky na umístění kamarádů ve stejné skupině akceptujeme.
  • S kým budu bydlet na pokoji? - rozdělení probíhá na místě. Pokud je možné vyjdeme vstříc individuálním požadavkům domluveným s Michalem Rázkem. Kapacita pokojů je 4 nebo 6 osob.
  • Jaká je úroveň hráčů? - na začátku kempu je rozdělení do skupin podle výkonnosti - 8 osob ve skupině, začátečníci nebojte se, budou i skupiny, které začínají úplně od nuly

 

NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ VOLNÉ TERMÍNY

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT