Silvi Marina září 2017

Smec-1

 

 

Seznam přihlášených zde.
Kde: 
Městečko Silvi Marina se nachází vedle Pescary, která je nějaké čtyři hodinky cesty od Bologny. 
K trénování máme k dispozici až 6 kurtů, tedy maximálně 96 trénujících účastníků a přímo u kurtů je restaurace, kde se mohou sportovci občerstvit ať už nealkem nebo výborným "frizzante" či grapou :)


Zobrazit galerii

Kdy:

9-16.9.2017

 

Ubytování: 
Ubytování je zařízeno v apartmánech po 3 až 6 lidech. Apartmány  bilo (3-4 lidé) a trilo (5-6 lidí).     
Apartmány se nacházejí v apartmánovém hotelu IDEAL (Sea Resort). Jsou vzdáleny 2 minuty chůze od kurtů. Hotel byl v loňském roce nově otevřen a je moderně vybaven. Ke každé místnosti náleží vlastní koupelna. Tedy v apartmánu typu Trilo jsou 3 koupelny a v Bilu 2 koupleny. Toto poskytuje nadstandardní komfort všem zúčastněným. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a mají balkon. Na střeše hotelu je nádherná terasa s ratanovým nábytkem. K dispozici je i pračka za poplatek pár centů. 

NOVĚ: Chcete-li mít apartmán sami pro sebe, je potřeba uhradit plnou kapacitu. Tj. u bila hradit 4 lůžka. U trila hradit 6 lůžek.

 

 


Cena:

7mi denní včetně trénování 6 500 Kč, bez trénování 3 000 Kč (platí pouze pro ty, co tvoří doprovod našim trénujícím. Dále prosíme respektujte, že nenabízíme ubytování těm, kteří využijí služby trénování s konkurenčním areálem, jelikož naše kapacity jsou omezené. Též není možné u nás zakoupit jen trénování a bydlet v ubytovacích kapacitách jiného areálu). 

 

 NOVĚ: Chcete-li mít apartmán sami pro sebe, je potřeba uhradit plnou kapacitu. Tj. u bila hradit 4 lůžka. U trila hradit 6 lůžek.

Termíny plateb jsou následující:
Bude se hradit celá platba najednou. Ta bude splatná do 31.7. 2017. Údaje k platbě (VS a číslo účtu) obdržíte automaticky generovaným emailem po vyplnění níže uvedené přihlášky. V případě, že mámte jste neobdrželi variabilní symbol, provádějte úhradu na č.ú.: 2461572/0800 pod VS 17410000

Storno podmínky: do 1 měsíce před začátkem kempu 50% z celkové částky, méně než 1 měsíc 100% celkové částky.

Baby sitting:

Na základě dotazníkového šetření v loňském roce jsme se rozhodli nabídnout hlídání dětí. Nejdřív však musíme zjistit poptávku. Pošlete mi email, pakliže máte zájem o babysitting - jméno dítěte (dětí) a jejich věk. Před deadlinem plateb, tedy ke konci července, vyhodnotíme poptávku a zajistíme relevantního baby sittera. Dle věku se buďto bude jednat opravdu o pečovatelku, nebo o našeho dalšího trenéra, který bude dětem dělat program.  

Trénování: 
Trénování probíhá pod vedením našich skvělých trenérů jako jsou Pavel Krč, Mirek Nekola  a dalších. 
Tréninkové skupiny jsou v maximálním počtu po 8 trénujících a trénuje se ve dvou časových intervalech, 2x denně 1,5 hod. 
Začínáme trénovat v neděli odpoledne. V neděli dopoledne probíhá rozřazování a stavba kurtů. Ve středu je volné odpoledne a v pátek společný turnaj kempařů. 

 

Co je/není v ceně?: 
V ceně kempu je ubytování a tréninky 2xdenně 1,5 hod. a využití kurtů k volné hře v době, kdy se netrénuje. 
V ceně kempu není zahrnuta doprava, stravování a ložní prádlo. 
 

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
  • Jaké jsou možnosti dopravy? - dopravu nezajišťujeme, můžete se tedy přidat do auta k někomu ze spolukempařů - online poptávku po dopravě získáte po přihlášení
  • Jak je to s jídlem? - v okolí apartmánů je veškerá občanská vybavenost, tedy i restaurace, samoobsluhy, velký supermarket je cca 10 min autem
  • Je možné vzít s sebou rodinu? - ano, ale musíte být individuálně domluveni s Michalem Rázkem, pobyt bez tréninků stojí 3000Kč
  • Můžu si určit, ve které skupině budu trénovat? - skupiny rozdělujeme před zahájením prvního tréninku. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti hráčů, pokud je možné, tak i podle pohlaví. Požadavky na umístění kamarádů ve stejné skupině akceptujeme.
  • S kým budu bydlet na pokoji? - rozdělení probíhá na místě. Pokud je možné vyjdeme vstříc individuálním požadavkům domluveným s Michalem Rázkem. 
  • Jaká je úroveň hráčů? - na začátku kempu je rozdělení do skupin podle výkonnosti - 8 osob ve skupině, začátečníci nebojte se, budou i skupiny, které začínají úplně od nuly

 

 

NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ VOLNÉ TERMÍNY

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT