Silvi Marina 2018

Smec-1

 SEZNAM ÚČASTNÍKŮ ZÁJEZDU:

 

 

 

 

 

 

Kde: 
Městečko Silvi Marina se nachází vedle Pescary, která je nějaké čtyři hodinky cesty od Bologny. 
K trénování máme k dispozici až 6 kurtů, tedy maximálně 96 trénujících účastníků a přímo u kurtů je restaurace, kde se mohou sportovci občerstvit ať už nealkem nebo výborným "frizzante" či grapou :)


Zobrazit galerii

Kdy:

10ti-denní 26.4.-5.5.201

7mi-denní 28.4.-5.5.2018

7mi-denní 5.5.-12.5.2018

7mi-denní 12.5.-19.5.2018

Ubytování: 
Ubytování je zařízeno v apartmánech po 3 až 6 lidech. Apartmány  bilo (3-4 lidé) a trilo (5-6 lidí).     
Apartmány se nacházejí v apartmánovém hotelu IDEAL (Sea Resort). Jsou vzdáleny 2 minuty chůze od kurtů. Hotel byl v loňském roce nově otevřen a je moderně vybaven. Ke každé místnosti náleží vlastní koupelna. Tedy v apartmánu typu Trilo jsou 3 koupelny a v Bilu 2 koupleny. Toto poskytuje nadstandardní komfort všem zúčastněným. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a mají balkon. Na střeše hotelu je nádherná terasa s ratanovým nábytkem. K dispozici je i pračka za poplatek pár centů. 

Kompletní ceník ubytování a popis apartmánů nalezente zde


Cena:

7mi denní včetně trénování 6 500 Kč, bez trénování 3 000 Kč (*platí pouze pro ty, co tvoří doprovod našich trénujících klientů). 10ti denní 8 400 Kč vč. trénování, 3 900 Kč bez trénování (*platí pouze pro ty, co tvoří doprovod našich trénujících klientů).

Kompletní ceník strukturovaný dle věku účastníka a popis apartmánů nalezente zde.

 

Termíny plateb jsou následující:
Bude se hradit celá platba najednou. Ta bude splatná do 10.2. 2017. Údaje k platbě (VS a číslo účtu) obdržíte automaticky generovaným emailem po vyplnění níže uvedené přihlášky. V případě, že jste neobdrželi variabilní symbol, provádějte úhradu na č.ú.: 2461572/0800 pod VS 18410000

Storno podmínky: do 1 měsíce před začátkem kempu 50% z celkové částky, méně než 1 měsíc 100% celkové částky.

Baby sitting:

Na základě dotazníkového šetření v loňském roce jsme se rozhodli nabídnout hlídání dětí. Nejdřív však musíme zjistit poptávku. Pošlete mi email, pakliže máte zájem o babysitting - jméno dítěte (dětí) a jejich věk. Před deadlinem plateb, tedy v polovině února, vyhodnotíme poptávku a zajistíme relevantního baby sittera. Dle věku se buďto bude jednat opravdu o pečovatelku, nebo o našeho dalšího trenéra, který bude dětem dělat program.  

Trénování: 
Trénování probíhá pod vedením našich skvělých trenérů jako jsou Pavel Krč, Mirek Nekola  a dalších. 
Tréninkové skupiny jsou v maximálním počtu po 8 trénujících a trénuje se ve dvou časových intervalech, 2x denně 1,5 hod. 
Začínáme trénovat v neděli odpoledne. V neděli dopoledne probíhá rozřazování s stavba kurtů. Ve středu je volné odpoledne a v pátek společný turnaj kempařů. 

 

Co je/není v ceně?: 
V ceně kempu je ubytování a tréninky 2xdenně 1,5 hod. a využití kurtů k volné hře v době, kdy se netrénuje. 
V ceně kempu není zahrnuta doprava, stravování a ložní prádlo. 
 

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:
  • Jaké jsou možnosti dopravy? - dopravu nezajišťujeme, můžete se tedy přidat do auta k někomu ze spolukempařů (se zprostředkováním vám může pomoct Martin Mach na mailu martin.mach@beachklub.cz nebo telefonicky na tel 725090724 ), linkový autobus, letecky - buď Pescara - cca 15km od místa kempu (dražší varianta), Řím a pak autobusem přímo do Silvi (trvá asi 4 hodiny)
  • Jak je to s jídlem? - v okolí apartmánů je veškerá občanská vybavenost, tedy i restaurace, samoobsluhy, velký supermarket je cca 10 min autem
  • Je možné vzít s sebou rodinu? - ano, ale musíte být individuálně domluveni s Martinem Machem, pobyt bez tréninků stojí 3000Kč při 7mi denním kurzu
  • Můžu si určit, ve které skupině budu trénovat? - skupiny rozdělujeme před zahájením prvního tréninku. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti hráčů, pokud je možné, tak i podle pohlaví. Požadavky na umístění kamarádů ve stejné skupině akceptujeme.
  • S kým budu bydlet na pokoji? - rozdělení probíhá na místě. Pokud je možné vyjdeme vstříc individuálním požadavkům domluveným s Martinem Machem. 
  • Jaká je úroveň hráčů? - na začátku kempu je rozdělení do skupin podle výkonnosti - 8 osob ve skupině, začátečníci nebojte se, budou i skupiny, které začínají úplně od nuly

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA BEACHVOLEJBALOVÝ KEMP ITÁLIE

Tučně oznečené údaje jsou povinné

Termíny pobytu od soboty do soboty.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti SPORTZONE, a.s. (Správce č. 1), V Borovičkách 990/17, 150 00 Praha 5, IČO: 27596001 a o.s. Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA (Správce č. 2), V Borovičkách 990/17, Praha 4, IČO: 27000508 za účelem marketingu, nabízení obchodu, služeb a činnostem s tímto souvisejícím (vč. zasílání informací prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a zasílání reklamních a propagačních materiálů). Osobními údaji se pro tento účel rozumí jméno, příjmení, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, emailová adresa, telefonní a faxové spojení včetně zadaného čísla mobilního telefonu. Dále souhlasím s aktualizací osobních údajů, bude-li to potřebné pro dodržení stanoveného účelu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji vědomě a dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně písemně odvolat, a to písemným odvoláním doručeným na adresu správce, kde mohu též uplatnit své právo na přístup k informaci o zpracování svých osobních údajů a další zákonná práva. Správci se tímto zavazují, že přijmou všechna dostupná opatření, aby nedošlo ke zneužití poskytnutých údajů. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar