Turecko All inclusive

Smec-1

A je to tady... TOTÁLNÍ NOVINKA. Beachklub Pankrác v exkluzivní spolupráci s Enes travel uvádí:

Beachvolejbalový kemp v Turecku ALL INCLUSIVE. 

REGISTRACE PRODLOUŽENA do 8.9. přijímáme závazné přihlášky.

 

KDO JEDE zde

Místo: Alanya - nádherná, okouzlující, s překrásným mořem a hrubozrnou pláží

Termín: 21.-28.10.2017 (so-so)

Tréninky: 2x denně, ne-pá, stejný model jako v Itálii (volná středa odpo, pá turnaj)

Strava: All inclusive - co to znamená? Stáhni si a prostuduj přílohu

Doprava: Letecky z Prahy. Shuttle do a z hotelu v ceně. (dle možností přílet přímo do Alanye, nebo do Antalie- z ní jede schuttle cca 1,5 hod)

Ubytování: RIVIERA HOTEL &SPA - pokoje dvoulůžkové a nebo rodinné (2 + 2 děti do cca 14 let) 

Cena:

Dospělý trénující 17.400 Kč

Dospělý netrénující 16.400 Kč

Dítě nad 12 let - stejné, jako dospělý

Dítě do 12 let 9.800 Kč, trénující dítě 11.800 Kč

Jak a dokdy se rozhodnout a přihlásit? 

8.9.. je deadline pro závazné přihlášky (máme booklé letenky). Do tohoto data je nutné uhradit na účet cestovní kanceláře Enestravel 60% z celkové ceny. Tato záloha je již nevratná. Letenky ale do jistého data před odletem nebudou na jméno, tedy v případě změny půjde přeprodat jinému zájemci (náhradníkovi) a nepřijdeš o pěníze.

Přihlašování na níže známém formuláři uvedením níže detailů do poznámky...

Do přihlášky napiš celá jména všech účastníků, jejich data narození, jestli chtějí trénovat, nebo ne. Jak chcete být na pokoji. Plus orientačně velikost tílka.

Pokyny k platbě 

Zálohu ve výši 60% nutno uhradit do nového deadlinu 8.9.2017.

Dodavatelem výletu je cestovní agentura Enestravel, více o nich zde. Budete platit zálohu ve výši 60% a posléze doplatek na jejich účet. Doplatek bude splatný do 6.10.2017

číslo účtu: 1123716193/0800
variabilní symbol: 21102017
do poznámky pro příjemce: celé jméno plátce a počet osob, za ktere platíš (dospělý + dítě .. napr. Jan Novak 2+2).
 

Storno podmínky: po 8.9. výši 100%.

 

A níže fotky, když jsme v březnu byli se Sašou a Štumpim na obhlídce... bylo to tam opravdu moc hezké..

 

 

 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA BEACHVOLEJBALOVÝ KEMP ITÁLIE

Tučně oznečené údaje jsou povinné

Termíny pobytu od soboty do soboty.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti SPORTZONE, a.s. (Správce č. 1), V Borovičkách 990/17, 150 00 Praha 5, IČO: 27596001 a o.s. Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA (Správce č. 2), V Borovičkách 990/17, Praha 4, IČO: 27000508 za účelem marketingu, nabízení obchodu, služeb a činnostem s tímto souvisejícím (vč. zasílání informací prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a zasílání reklamních a propagačních materiálů). Osobními údaji se pro tento účel rozumí jméno, příjmení, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, emailová adresa, telefonní a faxové spojení včetně zadaného čísla mobilního telefonu. Dále souhlasím s aktualizací osobních údajů, bude-li to potřebné pro dodržení stanoveného účelu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji vědomě a dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně písemně odvolat, a to písemným odvoláním doručeným na adresu správce, kde mohu též uplatnit své právo na přístup k informaci o zpracování svých osobních údajů a další zákonná práva. Správci se tímto zavazují, že přijmou všechna dostupná opatření, aby nedošlo ke zneužití poskytnutých údajů. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce?