Informace pro rodiče

Kurt-2

 Zde prezentujeme důležité i méně důležité informace pro rodiče našich kroužkařů.
 

Vloženo 4.10.2016

Platby
Prosíme o vyplnění elektronické přihlášky, dále vám přijde email s VS a instrukcemi k platbě.
Přikládáme ceník, aby pro vás bylo jednodušší najít částku, kterou máte uhradit. VS přišel na email po vyplňění přihlášky.

Vloženo 3.10.2016

Nové kroužky již začaly, ale stále máte možnost se přihlásit do kroužků. Stačí napsat Hance Svozilové nebo Mirkovi Nekolovi. Další možností je se rovnou přijít zeptat do Beachklubu na možnosti trénování.

Máme 3 základní kategorie:

Pro děti připravujeme turnaje - Pankrácká juniorliga a dále děti mohou hrát celopražskou Juniorligu, kde je nutné mít registraci v našem klubu.
Novinkou jsou turnaje pro rodiče s dětmi ( Plážujeme e čtyřkou) pod záštitou Prahy 4.

Vloženo 3.10.2016

 Registrace dítěte do SK Beachklub Praha - do Českého volejbalového svazu

Přihlaste vaše dítě do našeho klubu - vy budete bez starostí s přihláškami na Pražskou junior beachligu a nám pomůžete v získávání grantových prostředků.

Poslední dobou se nám množí přihlášky dětí do Pražské beachligy na poslední chvíli. Často bohužel nemůžeme vyhovět těmto požadavkům, když dítě není registrované v Českém volejbalovém svazu. Myslím si, že tomuto jistě předejdeme, když vaše dítě k nám do klubu zaregistrujete s přestihem. Zjednodušili jsme i systém přihlášek - o tom níže.. 

Pro nás, jako oddíl, je též přínosné mít v klubu co nejvíce registrovaných sportovců. Město Praha uděluje granty, u nichž je jedním z kritérií i členská základna oddílu. Díky grantům si můžeme dovolit platit dětem startovné na turnajích Pražské beachligy, koupit klubová trička a též za děti platíme registrační poplatky při zmiňované registraci do klubu u volejbalového svazu. 

Z výše dvou uvedených důvodů budemem velmi rádi, když děti zaregistrujete u nás s předstihem. Pro zjednodušení přihlašování půjde nově vše jednoduše emailem bez vyplňování dotazníku. 

Do emailu adresovaného na info@beachklub.cz uveďte do předmětu: Přihláška do SK Beachklub Praha. Do těla emailu vyplňte níže uvedené informace a přiložte scan, nebo výstřižek fotky hráče, kterého registrujete (a la pasová fotka). Do těla emailu prosím vykopírujte souhlas se zpracováním osobních údajů (viz níže). Poté již vše zprocesujeme a vám jen přijde na uvedený kontaktní telefonní číslo potvrzující sms ze systému VIS, na kterou jen kladně odpovězte.

Povinné pole do přihlášky:

Jméno dítěte
Datum narození
Trvalé bydliště 
Jméno zákonného zástupce
Kontaktní telefon
Kontaktní email 

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů podle § 11 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů. Souhlasím s tím, že osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely plnění cílů sportovního klubu Beachklub Praha, které jsou explicitně vyjmenovány ve stanovách sportovního klubu Beachklub Praha. Osobní údaje nebudou použity pro jiné obchodní a marketingové účely.

Přihláška ke stažení zde.

Vloženo 3.10. 2016.

 Turnaj pro rodiče s dětmi

Tento turnaj je pod záštitou městské části Prahy 4.
Je to možnost pro rodiče a děti společně strávit den a zasportovat si. Rodiče se mohou od ětí něco přiučit a zároveň zjistit, co se jejich děti naučili.

Program 

Od 9:00
1) Na začátek tréninkový tutoriál, kdy vám trenér ukáže základy, či pokročilejší techniky. Můžete se trenéra zeptat na cokoliv a trenér rád poradí a pomůže.
2 )Tutoriál je pro děti a dospělé zvlášť
3) Po tréninku následuje turnaj rodičů s dětmi za doprovodu trenérů
 
Termín
15.10., 5.11., 26.11., 3.12.
 
Starotvné 300,- Kč za dvojici.
 
Systém
Turnaj se hraje klasickou formou dva na dva, děti s rodiči jsou zařazeni do skupin dle zařazení dětí
(přehazovaná, minibeach, junioři, juniorky) - turnaj má specifická pravidla - přehazovaná - podává a přes
hraje jen prcek..., minibeach, podává jen prcek a druhý míč může chytit jen prcek, dospělý hraje dle beach

 

pravidel. Junioři a juniorky hrají regulérní beachvolejbal.

Vloženo 3.2.2016

Princ a Princezna Pankráce pro všechny do 21 let

Novinkou je turnaj pro naše juniorky a juniory do 21 let, kteří si mohou zahrát 3.kolový turnaj, kde se sbírají body. Celkový vítěz si odnese hodnotnou cenu Nintendo Wii. Nemusíš se zúčastnit všech tří turnajů, ale musíš mít nejvíce bodů. Bude se honosit titulem Princ nebo Princezna Pakráce. Zbylé dva turnaje budou 27.2. a 28.3. 2016.
Informace a přihlášení na turnaj zde

Vloženo 2.2.2016

Sportovní- rodinná dovolená v Itálii

Květnová Itálie již klasicky patří rodinám s dětmi. První termín v SIlvi Marina (28.4./30.4. - 7.5. možno jet na 9/7 dní) je plný rodin s dětmi stejně jako Caorle (14.-21.5.). Zajímá-li vás více informací, napište mi, nebo volejte, či se poptejte trenérů. Klikněte na bližší informace ohledně Silvi Marina nebo Caorle. Jezdí nám tam až 25 dětí ve věku od 4 do 15 let. Pro všechny jsme vždy měli tréninkové skupiny, stejně jako pro dospělé od začátečníků po pokročilé.

Vloženo 26.1.2016

Platba kroužků za 2. pololetí
Platby za 2. pololetí kroužků se provádí pod stejným variabilním symbolem na stejné číslo účtu jako v prvním pololetí. Pokud nevíte částku, která je třeba uhradit ceník kroužků naleznete zde.

Vloženo 15/6/2015

Vážení kroužkaři a rodiče kroužkařů.

S velkým, až obrovským, potěšením vám chci všem říci, že naše děti získaly celkové prvenství v celopražské soutěži Pražské junior beachligy. Je to pro děti nádherný úspěch. Pro naše trenéry obrovská odměna a zadostiučinění za celý rok práce. Pro nás jako klub velká radost! Já z pozice manažera jsem na všechny pyšný a všem děkuji.

Chceme se se všemi dětmi fotit s pohárem celkových vítězů. Všechny děti, které se Pražské junior beachligy účastnily mají díl úspěchu na tomto triumfu. Děkujeme!!

Focení bude probíhat od středy (17/6) do úterý (23/6) vždy v 16,30, kdy se mění tréninky - to abychom měli na fotce co nejvíce našich kroužkařů. Vezměte si prosím trička a tílka Beachklubu s sebou. Budeme mít krásnou památku na náše společné vítězství.

Dále:

1) 27/6 bude turnaj rodičů s dětmi - kdo ještě nejste přihlášený, přihlaste se zde nebo pište mně na email. Bude to pěkný závěr školního roku.

2) V posledním kroužkovém týdnu, tedy od 22/6 budeme dětem rozdávat diplomy s měřením a slovním hodnocením. Kdo si nevyzvedne, diplomy budou uschované na baru k pozdějšímu vyzvednutí, případně umím poslat emailem.

3) Do konce týdne vám zašleme dotazník spokojenosti kroužkaře, budu rád, když si mi ho vpylníte, abychom znali vaši zpětnou vazbu a mohli se stále posouvat správným směrem.

4) Letní produkty jsem vám již parkrát inzeroval, tak jen ve zkratce Příměstské kempy ve 4 termínech, Týdenní juniorské soustředění v Českých Budějovicích pro děti od 15 let a případně i pro mladší šikovnější, týdenní kempy na Pankráci po celou dobu léta.

5) NOVINKY NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 - co nejdříve vám budeme prezentovat novinky na další rok a to:

zprostředkování možnosti získání sporotvního stipendia na americké univerzity pro výkonnostní hráče
koncepci vedení tréninků výkonnostních hráčů
den a hodinu výběrového šestkového tréninku pro nadějné a výkonnostní hráče vám řekneme ještě před prázdninami
a uvidíme ještě, co dalšího:-)
Přejeme všem hezký den.

 

 

Vloženo 4/3/2015

1) II. týden výkonnostních testů bude probíhat v týdnu od 23. do 27.3.2015. Z důvodu velikonočních prázdnin jsme byli nuceni testování posunout dopředu. Po Velikonocích bychom již otestovat nestihli, protože se bude sundavat hala a testy musí probíhat v hale. Děkujeme za pochopení a prosím, zkuste zkontrolovat, že vaše děti na týden testování přijdou. 

2) 14.3. Pankrácká juniorliga - v sobotu 14.3. se po prázdninové odmlce koná další kolo pankrácké juniorligy. Přihlašování je možné zde. Turnaj je i přípravou na Pražskou juniorbeachligu, která se koná následující týden.

3) 21.3. Pražská Juniorbeachliga na Hamru. Přihlašte vaše díte do dalšího kola celopražského klání. Přihlášky u Míši Knoblochové (miska.knobloska@centrum.cz) do pátku 13.3. Nezapoměňte, že na tento turnaj je potřeba svazová registrace, kterou vám případně zařídíme, info o postupu naleznete zde. Více informací o turnaji Pražské beachligy naleznete na samotných stránkách soutěže www.beachliga.cz. Tento turnaj bude s největší pravděpodobností jednodenní pro všechny kategorie a bude se hrát současně v Braníku i Záběhlicích.

4) Dobrovolníci na Halové mistrovství ČR 28.+29.3. Sháním doborovolníky na výpomoc při organizaci HMČR, které proběhne u nás v areálu. Dobrovolníci by měli za úkol otáčet skóre, podávat míče, hrabat kurty mezi zápasy, případně i mezi sety. Odměnou bude určitě pitný režim a jídlo. Primárně potřebuji dobrovolníky na neděli, kdy bude hlavní soutěž. Zejména však děti uvidí z první řady nejlepší beachvolejbal, co v halové sezoně mohou vidět. Muži se utkají o prizemoney 99.000 Kč, což společně s titulem Halový mistr ČR je velkou motivací předvést nejlepší sport. Budu rád, když se i vy, rodiče, přijdete podívat, případně přivedete děti s sebou, aby viděly, kam až to můžou dotáhnout.

5) Program pro děti na LÉTO

Připravujeme:

  • Příměstské kempy v termínech 20-24.7, 27-31.7, 3-7.8, 10-14.8. Vždy od pondělí do pátku 8,30-16,30. Kompletní sportovní program a oběd z Kmotry zajištěn. Cena 2.800 Kč.
  • pro děti starší 12 let budou probíhat standardní týdenní kempy přes celé léto
  • Týdenní kempy pro děti a juniory: Děti 10-15 let 15.-22.8. a Junioři a juniorky 15 a více let 22.-29.8.
  • Chcete-li s dětmi vyrazit za sluníčkem do Itálie, doporučujeme náš 10ti denní VICHY kemp v Silvi Marina (30.4.-9.5.), kde již teď vím, že bude na 25 trénujících dětí. Více info zde.

 

Vloženo 16/1/2015

24.1. se koná Pankrácká juniorliga - hrajeme ve 3 kategoriích a přihlašování je možné zde.


7.-8.2. se koná další kolo Pražské juniorligy (opět se dá předpokládat rozdělení do 2 - 3 dnů). Sobota 7.2. bude pravděpodobně patřit žluté a červené kategorii. Neděle 8.2. zelené a nejstarší kategorie budou asi hrát až následující sobotu. O Pražskou juniorligu je totiž obrovský zájem a menší areály musí soutěž rozdělit na více dnů. Chcete-li vaše dítě přihlásit, hlaste se emailem u trenérky Míši Knoblochové (miska.knobloska@centrum.cz) nejpozději do 31.1. Předejdeme tak komplikacím na poslední chvíli. Pozdější přihlášky budou možné dle individuálních kapacit kategorií. Zároveň, nemáte-li pro své dítě parťáky, poproste svého trenéra, nebo adresujte email našim šéftrenérům Mirkovi Nekolovi či Pavlovi Krčovi a oni budou všemi silami nápomocni parťáka pro vaši ratolest sehnat.
 

Letní příměstské kempy a kempy pro děti a juniory:
Množí se dotazy, jestli budeme v létě pořádat již ověřené týdenní kempy. Ano, budeme. Předpokládáme stejný režim jako loni.
Tedy:
• příměstské kempy pro děti 4-12 let v čtyřech termínech - poslední dva týdny v červenci a první dva týdny v srpnu
• týdenní soustředění pro děti a juniory - poslední dva týdny v srpnu. Sháníme však cenově přijatelnější variantu. Ve hře jsou jiná města na jihu Čech.
A kdyby vás lákalo vyjet si s námi v květnu do slunné Itálie na beachkemp, podívejte se, co nabízíme v Silvi Marině a v Caorle.


--------------------------------------------------------
Níže harmonogram vánočního turnaje s dětmi. Množí se dotazy, jestli může dítě hrát se starším sourozencem, strýcem, babičkou a podobně - ANO, samozřejmě může. Turnaj je koncipován jako příjemné setkání, popovídání si o vašich ratolestech, o beachi a pod. Budeme hlavně rádi, když dorazíte.
Máte problém s přihlášením? Napiště mi na infobeachklub.cz a já vás dohlásím manuálně.

přehazovaná od 9,00, minibeach od 11,00, junioři a juniorky od 13,00

Vloženo 17/12/2014

 Vážení rodiče našich kroužkařů.

Obracím se na vás s dvěma záležitostmi:

1) Vánoční tunaj rodičů s dětmi

2) Přihláška vašeho dítěte do našeho klubu SK Beachklub Praha

 

A než se vydáte ke čtení, popřeji vám rovnou hezký víkend a koho neuvidíme na Vánoční besídce, přejeme s celým teamem Beachklubu Pankrác hezké vánoční svátky a šťastný nový rok..

 

Ad 1) Vánoční besídka

Příští sobotu 20.12. pořádáme již avizovaný turnaj rodičů s dětmi. Tímto vás na toto milé předvánoční setkání zveme. Jak bude vše probíhat a jak se přihlásit?

Přihlašování

Pro přihlášení do jakéhokoli turnaje je potřeba nejdříve hráče zaregistrovat. To provedete na homepage www.beachklub.cz v šedém poli REGISTRACE v pravé části webu. Je potřeba mít zaregistrované oba hráče, kteří budou do systému přihlašováni.

Po úspěšné registraci se již stačí jen přihlásit do turnaje.

Přihlašujte se se svým dítětem do turnaje "Vánoční turnaj rodičů s dětmi" + příslušná kategorie na tomto linku(http://www.beachklub.cz/turnaje/juniorliga-2015). Kategorii si zvolte dle úrovně, kterou chcete se svým dítětem hrát a u patřičné úrovně se přihlaste na turnaj zeleným tlačítkem Registrovat. 

  • Přehazovaná - děti do 10 let
  • Minibeach - děti 10 až 14 let, ale i starší, kteří jsou začátečníci a zatím si netroufají na plnohodnotný beach
  • Junioři a juniorky od 15 let

Přehazovaná začne v 9 hodin, minibeach v 11 a juniorské kategorie v 13 hodin. Je možné, že se začátky starších kategorií o trochu posunou, tak prosíme o pochopení..

Startovné:

Na vánočním turnaji je startovné zdarma. Budeme rádi, když přinesete nějakou drobnost, které rozdáme mezi děti v rámci vyhlašování výsledků turnaje a popřání si hezkých svátků.

Budu doufat, že se uvidíme v co největším počtu, toto setkání je pro vás i možností popovídat si s námi o vašich dětech, plánech, i o tom, co vás trápí nebo naopak těší. 

Za celý team Beachklubu se těšíme na viděnou v sobotu 20.12.

 

Ad 2) Registrace dítěte do SK Beachklub Praha - do Českého volejbalového svazu

Přihlaste vaše dítě do našeho klubu - vy budete bez starostí s přihláškami na Pražskou junior beachligu a nám pomůžete v získávání grantových prostředků.

Poslední dobou se nám množí přihlášky dětí do Pražské beachligy na poslední chvíli. Často bohužel nemůžeme vyhovět těmto požadavkům, když dítě není registrované v Českém volejbalovém svazu. Myslím si, že tomuto jistě předejdeme, když vaše dítě k nám do klubu zaregistrujete s přestihem. Zjednodušili jsme i systém přihlášek - o tom níže.. 

Pro nás, jako oddíl, je též přínosné mít v klubu co nejvíce registrovaných sportovců. Město Praha uděluje granty, u nichž je jedním z kritérií i členská základna oddílu. Díky grantům si můžeme dovolit platit dětem startovné na turnajích Pražské beachligy, koupit klubová trička a též za děti platíme registrační poplatky při zmiňované registraci do klubu u volejbalového svazu. 

Z výše dvou uvedených důvodů budemem velmi rádi, když děti zaregistrujete u nás (naše stanovy k nalezení zde) s předstihem. Pro zjednodušení přihlašování půjde nově vše jednoduše emailem bez vyplňování dotazníku. 

Do emailu adresovaného na infobeachklub.cz uveďte do předmětu: Přihláška do SK Beachklub Praha. Do těla emailu vyplňte níže uvedené informace a přiložte scan, nebo výstřižek fotky hráče, kterého registrujete (a la pasová fotka). Do těla emailu prosím vykopírujte souhlas se zpracováním osobních údajů (viz níže). Poté již vše zprocesujeme a vám jen přijde na uvedený kontaktní telefonní číslo potvrzující sms ze systému VIS, na kterou jen kladně odpovězte.

Povinné pole do přihlášky:

Jméno dítěte
Datum narození
Trvalé bydliště 
Jméno zákonného zástupce
Kontaktní telefon
Kontaktní email 

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů podle § 11 zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění o ochraně osobních údajů. Souhlasím s tím, že osobní údaje budou zpracovávány pouze pro účely plnění cílů sportovního klubu Beachklub Praha, které jsou explicitně vyjmenovány ve stanovách sportovního klubu Beachklub Praha. Osobní údaje nebudou použity pro jiné obchodní a marketingové účely.

 

vloženo 6/11/2014

 Orientace v dětských juniorligách:

Děti mohou hrát dvě soutěže - i) pankráckou juniorligu (přihlašuje se přes náš web bez omezení zde)  a ii) Pražskou beachligu (přihlašuje se přes trenérku Míšu Knoblochovou na emial: miska.knobloska@centrum.cz). Aby mohlo dítě hrát Pražskou beachligu, je nutno mít dítě registrované v Českém volejbalovém svazu. Přihlášku do našeho klubu naleznete níže ("Přihláška do sportovního klubu Beachklub Praha"). Je-li dítě registrované v jiném oddíle, nebo oddíle šestkového volejbalu, je to plně postačující k účasti na Pražské beachlize.

Hlavní rozdíly mezi soutěžemi:

i) Pankrácká: hraje se jen na Pankráci, rozdělena do 3 kategorií, bez nutnosti speciální přihlášky do svazu, do turnaje se přihlašuje do pátku před turnajem přes náš web 

ii) Pražská: hraje se na více pražských areálech a je  rozdělena do 5 věkových kategorií (více info na webu soutěže www.beachliga.cz). Nutnosti být registrován ve svazu, přihlašování do pondělí před turnajem na email trenérky Míši Knoblochové na emial: miska.knobloska@centrum.cz. Za děti startující za náš oddíl platíme startovné!!

vloženo 29/10/2014

Přihláška dítěte do sportovního klubu Beachklub Praha

Vážení rodiče,

chce-li vaše dítě hrát Pražskou Beachligu, je potřeba ho zaregistrovat do Českého volejbalového svazu. Vaše dítě může být již registrované (v našem oddíle z předešlých let / v jiném oddíle) nebo ještě registrované není. Pakliže chcete vaše dítě registrovat, postupujte následovně:

Vyplňte přihlášku, která je ke stažení zde. Vyplněnou a nascanovanou přihlášku společně s jednou pasovou fotkou odešlete na email info@beachklub.cz. Druhou cestou je donést vyplněnou přihlášku společně s pasovou fotkou na bar Beachklubu a my se již postaráme o registraci. Na registraci potřebujeme 4 dny, proto prosím konejte s dostatečným předstihem.

vloženo 17/10/2014

Vážení rodiče našich kroužkařů a kroužkaři samotní,

Vítám vás v novém školním roce. Obracím se na vás tímto newslettrem s pár důležitými informacemi. Newsletter funguje jako jeden z našich komunikačních kanálů s vámi. Stejně tak budeme vybrané informace prezentovat v novinkách na home page klubu a vytvořili jsme speciální stránku pro informování rodičů kroužkařů. Tu nalezente zde. www.beachklub.cz/krouzky/krouzky-pro-rodice

 

1) Turnaje pro děti

Turnaje pro děti se pořádají ve dvou typech:

  • Pankrácká juniorliga
  • Pražská beachliga

Pankrácká juniorliga

je série turnajů pořádaná naším oddílem. Je otevřená pro všechny děti, nejen účastníky našich kroužků.Hraje se výhradně na Pankráci ve třech kategoriích: 

Přehazovaná- děti do 10 let - od 9:00 - ti, kteří si troufnou na minibeach, mohou hrát i minibeach
Minibeach- děti 10 až 14 let, ale i starší, kteří jsou začátečníci a zatím si netroufají na plnohodnotný beach- od 11:00
Junioři, juniorky- děti 15 až 18 let, ale i mladší, kteří jsou pokročilí a troufnou si na plnohodnotný beach- od 13:00

Termíny v halové sezoně: 18/10, 29/11, 24/1, 21/3

Další informace a přihlašování nalezente zde: http://www.beachklub.cz/turnaje/juniorliga-2015

Jen poznamenáváme, že je pro herní rozvoj dítěte důležité docházet i na turnaje, kde si testuje a zúročuje své herní dovednosti. Turnaj vždy organizuje náš trenér, který je s dětmi ve styku, trénuje je a umí jim kvalifikovaně poradit. 

Pražská beachliga 

je série turnajů pro děti ve většině pražských beachvolejabalových areálech. Podmínkou pro účast na tomto typu turnaje je registrace u českého volejbalového svazu, se kterou vám pomůžeme a rádi vaše dítě zaregistrujeme v našem klubu. Již teď předesílám, že my nikdy nebudem vaše děti omezovat v případném přestupu kamkoli. Návod k registraci bude vyvěšen v příštím týdnu v sekci Informace pro rodiče kroužkařů zde.

Děti hrají v těchto kategoriích:

žlutý minibeach do 10 let
červený minibeach do 12 let
zelený minibeach do 14 let 
fialový minibeach do 17 let
modrý minibeach do 19 let

Tuto sérii turnajů bude administrovat naše trenérka Michaela Knoblochová. Opět vám detailní info dodáme v příštím týdnu, jak se doladí detaily ohledně přihlašování apod s ostatními areály. Počítejte s tím, že první turnaj série je na Pankráci 15/11.

 

2) Vánoční turnaj rodičů s dětmi - 20/12

Budeme rádi, když se svými ratolestmi přijdete na turnaj Rodičů s dětmi 20/12 a strávíte s námi příjemný vánoční čas. Posledně se turnaj nesl ve velmi příjemné rodinné atmosféře. Budete si moci popovídat s trenéry o vašich dětech, o dalších plánech areálu, ale třeba i s ostatními rodiči. Už teď se těšíme.

3) Testování kroužkařů

V minulém týdnu proběhlo první kolo testování kroužkařů. Druhé kolo proběhne v týdnu od 6. -10/4/2015. Věnujte prosím zvýšený důraz na docházku druhého termínu testování vašich dětí již teď při plánování vašich aktivit. Všechny děti obdrží před skončením kroužků diplom s naměřenými hodnotami a slovním hodnocením, jako jsme v pilotním projektu realizovali loňský rok. Nově přidáváme i dovednostní testy, které děti dělají již individuálně v rámci svého kroužku (podání na cíl apod). 

4) Platby kroužků

Veďte prosím v patrnosti, že ke kontrole plateb dochází v cca týdenních intervalech. Emailové potvrzení o zaplacení vám vždy přijde. Pakliže nedohledám vaši platbu, budu vás kontaktovat emailem na adresu, kterou jste při registraci uvedli jako kontaktní. Může tedy dojít k situaci, že trenér vaše dítě urguje o zaplacení a vy jste v mezidobí peníze poslali. Je to způsobeno časovou prodlevou mezi distribucí seznamu uhrazných plateb trenérům a následnou další kontrolou plateb a distribucí updatovaného seznamu plateb. Děkuji za pochopení.

 

Kdybyste měli jakékoli dotazy ohledně kroužků, neváhejte se obrátit na naše trenéry, případně na mě.

 

Přeji hezký den.

Hanka Svozilová

info@beachklub.cz, 721165422

 

PŘIHLÁŠKA

Tučně oznečené údaje jsou povinné

Calendar
Calendar

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti SPORTZONE, a.s. (Správce č. 1), V Borovičkách 990/17, 150 00 Praha 5, IČO: 27596001 a o.s. Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA (Správce č. 2), V Borovičkách 990/17, Praha 4, IČO: 27000508 za účelem marketingu, nabízení obchodu, služeb a činnostem s tímto souvisejícím (vč. zasílání informací prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a zasílání reklamních a propagačních materiálů). Osobními údaji se pro tento účel rozumí jméno, příjmení, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, emailová adresa, telefonní a faxové spojení včetně zadaného čísla mobilního telefonu. Dále souhlasím s aktualizací osobních údajů, bude-li to potřebné pro dodržení stanoveného účelu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji vědomě a dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně písemně odvolat, a to písemným odvoláním doručeným na adresu správce, kde mohu též uplatnit své právo na přístup k informaci o zpracování svých osobních údajů a další zákonná práva. Správci se tímto zavazují, že přijmou všechna dostupná opatření, aby nedošlo ke zneužití poskytnutých údajů. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT