Letní kroužky

Kurt-2

 PRŮBĚŽNÝ SEZNAM A ROZŘAZENÍ K datu bude k nalezení zde. 

 

Jako každý rok můžete i v létě navštěvovat kroužky plážového volejbalu.

První trénink je 3.7. a poslední 1.9. 2017

Cena:

2200 Kč při chození 2x týdně celé období

1100 Kč při chození 1x týdně celé období

 

Chceš chodit jen jeden měsíc?

1200 Kč při chození 2x týdně jeden měsíc

600 Kč při chození 1x týdně jeden měsíc

Přihlašování:

Přihlašujte se přes registrační formulář níže.

  • Zaklikni tvoji úroveň
  • Do zaškrtávacích políček, značící dny, klikni, jaký den chceš trénovat. Chceš-li trénovat jednou týdně, zaškrtni jeden den, který nejvíc preferuješ. Případně do poznámky napiš, jaké další dny můžeš trénovat. Chceš-li trénovat 2x týdně, zaškrtni dva dny, které nejvíce preferuješ.
  • Máš-li již domluvenou skupinu a trenéra, uveď to do poznámky. Uveď spoluhráče, trenéra a čas tréninku

Rozřazování a harmonogram:

Máš skupinku 8mi lidí, rovnou se domluv se svým trenérem, nebo nám to napiš do pozámky v registračním formuláři. Den a trenér je tvůj. V ostatních případech budeme průběžně tvořit skupinky z vás přihlášench tak, abychom měli v 2. polovině června představu a mohli vyvěsit se na web, s kým počítáme v ten který den. 

14/6 dáme první průběžné info sem na stránky o rozřazení

24/6 další průběžné info

Dotazy budete směřovat na Hanku Svozilovou (svozilova9@seznam.cz), ta bude kroužky administrovat.

Skupinka se otevře při 6ti platících členech.

 

PŘIHLÁŠKA

Tučně oznečené údaje jsou povinné

Calendar
Calendar

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů uděluji souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti SPORTZONE, a.s. (Správce č. 1), V Borovičkách 990/17, 150 00 Praha 5, IČO: 27596001 a o.s. Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA (Správce č. 2), V Borovičkách 990/17, Praha 4, IČO: 27000508 za účelem marketingu, nabízení obchodu, služeb a činnostem s tímto souvisejícím (vč. zasílání informací prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. a zasílání reklamních a propagačních materiálů). Osobními údaji se pro tento účel rozumí jméno, příjmení, rodné číslo, adresa trvalého pobytu, emailová adresa, telefonní a faxové spojení včetně zadaného čísla mobilního telefonu. Dále souhlasím s aktualizací osobních údajů, bude-li to potřebné pro dodržení stanoveného účelu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji vědomě a dobrovolně a mohu jej kdykoliv bezplatně písemně odvolat, a to písemným odvoláním doručeným na adresu správce, kde mohu též uplatnit své právo na přístup k informaci o zpracování svých osobních údajů a další zákonná práva. Správci se tímto zavazují, že přijmou všechna dostupná opatření, aby nedošlo ke zneužití poskytnutých údajů. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT