Akademie s Pavlem Krčem -ČTĚTE POZORNĚ

POZOR - vyžadujeme platbu předem:

Z důvodu velkého převisu poptávky nad omezenou kapacitou jsme se rozhodli potvrdit si vaši účast platbou předem. Tímto se vyhneme odhláškám na poslední chvíli. Zároveň tím umožníme lidem, kteří jsou na Reservation listu, se na tento exkluzivní projekt dostat. Proto vyhlašujeme toto pravidlo:
 
Platba předem musí proběhnout vždy do středy před konáním kempu. Platba probíhá pouze bankovním převodem na č.ú: 2461572/0800 pod VS 13999910 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno a datum konání Akademie. Věřím, že se toto opatření setká s pochopením. 

 

Reservation list:

Z důvodu vysoké poptávky jsme se rozhodli vytvořit Reservation list na akademii. Jakmile nám registrovaní účastníci neuhradí platbu do středy před konáním Akademie, budeme postupně přizvávat další zájemce, jak jsou po řadě přihlášení v Reservation listu.
« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT