Přihláška do Beachklubu Praha

 Vážení rodiče,
Nabízíme vašim dětem registraci v našem sportovním klubu Beachklub Praha (dále jen „SK“). SK je občanským sdružením se samostatnou právní subjektivitou zřízeným a registrovaným podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. SK je členem Českého volejbalového svazu, kde střešní organizací je Česká unie sportu.
Registrací vašeho dítěte mu umožníte hrát turnaje pořádané Českým volejbalovým svazem. To jsou například turnaje juniorské a kadetské úrovně a tzv. pražská beachliga (od roku 2014/2015).
Registrace dítěte do 18 let věku je bezplatná. Je potřeba jen vyplnit níže uvedený formulář a dodat jednu pasovou fotku.
Registrací vašeho dítěte též umožníte našemu klubu lépe vykonávat hlasovací práva na valné hromadě Českého volejbalového svazu a tím lépe ovlivňovat dění ve volejbalovo-beachvolejbalovém světě na území České republiky. Vaše dítě nebude nijak omezováno na případném budoucím přestupu z SK.
Pozn.: Tato registrace není registrací do klubu Beachklubu Pankrác.

 

Přihláška je ke stažení zde

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT