Registrace do o.s. Beachklub Praha

Aby vaše děti mohli hrát turnaje pořádané Českým volejbalovým svazem, tj. turnaje juniorské a kadetské úrovně a Pražskou junior beachligu (od 1.12.2013) je potřeba být zaregistrován v občanském sdružení Beachklub Praha. Registrace dítěte do 18 let věku je bezplatná a nevyplývají vám z ní žádné povinnosti.

Registrací vašeho dítěte též umožníte našemu klubu lépe vykonávat hlasovací práva na valné hromadě Českého volejbalového svazu a tím lépe ovlivňovat dění ve volejbalovo-beachvolejbalovém světě na území České republiky. Vaše dítě nebude nijak omezováno na případném budoucím přestupu z Beachklubu Praha. 

Beachklub Praha je občanským sdružením se samostatnou právní subjektivitou zřízeným a registrovaným podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. Beachklub Praha je členem Českého volejbalového svazu, kde střešní organizací je Česká unie sportu.

Tato registrace není registrací do klubu Beachklubu Pankrác.

Přihláška je ke stažení zde

 

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT