Jan DINO Koller o víkendu v Beachklubu

Jan "DINO" Koller o víkendu v Beachklubu

Od pátku 7.2. do neděle 9.2. bude na pankráckém písku probíhat 2. ročník mezinárodního turnaje klubů v plážovém fotbale. Jsme rádi, že můžeme hostit takto významnou událost. Hlavní hvězdou turnaje bude Jan Koller, bývalý špičkový reprezentant ve fotbale. Ve dresu BS Bohemians 1905 předvede své virtuózní fotbalové umění. Přijďte se podívat a podpořit české týmy v mezinárodním klání. Představí se i další špičkoví čeští reprezentanti. Kvalitu turnaje potvrzuje i účast několika evropských hvězd v čele s trojicí Dejan Stankovič (Grasshopers Curych), Oliver Romrig (Düsseldorf) a Boguslaw Saganowski (Lodž).
Více informací a rozpis plánovaných zápasů naleznete  na www.plazovakopana.cz/staropramen-cool/

 

Turnaj se koná pouze ve velké hale. V malé hale probíhá v sobotu pankrácká juniorliga a v neděli Fitness Galaxie 2.liga můžů a žen. Ženy startují od 8.30 a muži posléze od 14. hod.

 

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT