Report z uplynulého Mary Kay turnaje pro začátečníky s Koučem

 nasbíral studiem při trénincích z okna svého pracovního místa a zúročil je k prvnímu titulu! 
Turnaje se za krásného počasí zúčastnilo 16 dvojic, které se pod vedením trenéra Romana opět zlepšily a předvedly velmi kvalitní výkony. 
Čím se turnaj blíží ke konci, lze vidět i neskutečné zákroky a dlouhé výměny. Ze začátečníků se postupem času stávají pokročilí hráči, kteří by se neztratili ani turnajích Open, či dalších turnajích pro pokročilejší.

Je vidět, jak společnou pílí naplňujeme krédo turnajového seriálu: "Lepší a krásnější s Mary Kay". Hráči se díky pravidelným turnajům sportovně lepší a díky kosmetickým přípravkům a sobotní péči nezávislých kosmetických poradkyň odchází z turnaje i hezčí :-) Opět musíme říci, že jsme moc rádi, že jsme navázali tuto spolupráci na krásném turnajovém produktu.

1. místo Tony a Honza
2. místo Tomáš a Lucka
3. místo Eva a Gábina
Králem žumpy (9. místo) se stala dvojice Jan a Iva.

Pro fotky klikněte na náš FB.
 

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT