Pražská juniorliga v sobotu 15.11. na Pankráci - máme 2x zlato a 2x bronz

V sobotu 15.11. se v beachklubu Pankrác konalo první kolo 3.ročníku pražské juniorligy.
Díky obrovskému zájmu účastníků, jsme turnaj rozdělili do dvou dnů. V sobotu se odehrály kategorie žlutý minibeach, červený minibeach a zelený minibeach dívky i chlapci. Fialová a modrá kategorie byla přesunuta na neděli 23.11. Takže se máme stále na co těšit.

Počty družstev v jednotlivých kategorií mluví samy za sebe. V přehazované 31 družstev, v červeném minibeachi 27 dvojic, v zeleném minibeachi dívek 26 dvojic a v zeleném minibeachi chlapců 13 dvojic = 97 dvojic v jeden den v hale!!!. Ano, letos Pankrác láme rekordy v počtu účastníků. 

I přes tak velkou konkurenci se našim reprezentantům povedlo vybojovat krásná umístění.
Ve žlutém minibeachi pro Pankrác získali zlato Iveta Rožánková s Tomášem Křížkem.
V červeném minibeachi vybojovaly bronz Róza Mrázová s parťačkou Anežkou Bízkovou.
V zelené kategorii dívek předvedly úžasný výkon Žaneta Holečková s Bětkou Skopovou, které byly odměněny zlatem, a Lucka Riedlová s Petrou Pážíkovou na bronzové příčce. Moc gratulujeme!
Samozřejmě patří velké díky všem zúčastněným dvojicím, bez kterých by turnaj nebyl takto zajímavý. Moc díky za vaší disciplínu a za předvedené výkony.
Další kolo Pražské juniorligy se uskuteční 13.12. v PBT Střešovice. Těšíme se na vaši účast a doufáme, že se nám bude dařit alespoň jako na Pankráci :)

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT