Ideastav Veteráni - všichni přežili - hurá!!!

Ve dnech 13. a 14. 6. proběhl v našem areálu další ročník IDEASTAV Veterán Cupu. V elitních skupinách kategorie Mužů, Žen a Mixů se v obou hracích dnech zúčastnilo celkem 31 dvojic, které splňovaly podmínky Muži 40+ let a Ženy 35+let. Sobotní přeháňky a následné bouřky nás úspěšně minuly a tak jsme stihli v pohodě dohrát oba hrací dny a mezi 3 mužské, 3 ženské a 3 mixové kategorie rozdělit kromě hodnotných cen od sponzorů i 15 000,- Kč. Mezi muži celou soutěží propluli bez porážky a zvítězili Jiří Kratochvíl a Petr Jandač. Na druhém místě skončili Oldřich Koza s Jindrou Silbernaglem, následovaní třetími Romanem Šťastným a Ladislavem Radulou. Mezi Ženami zvítězila dvojice Renata Šťastná a Jana Motyčková z Opavy. Druhá skončila dvojice Katka Macháčková a Šárka Pavelková a třetí - Jiřina Kubištová a Jana Votrubová. V Mixech zvítězili David Chlíbek a Bára Morwick. Druzí skončili Renáta Šťastná a Roman Šťastný, následovaní třetími - Janou Motyčkovou a Ladislavem Radulou.
Celý turnaj probíhal v přátelské atmosféře a k vidění byly zákroky, které by mohli závidět všichni beach-volejbalisté bez ohledu na věk.

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT