Impuls hledal Ministar (27.8. 2004)

V areálu Beachklubu Praha Pankrác

Ačkoli jsme společností zabývající se zejména plážovými sporty, pořádají se u nás i akce pro děti ze zcela odli?ných oblastí. Tentokrát u nás rádio Impuls hledalo svou ministar. soutěže se zúčastnilo na stovky dětí, které byly doprovázeni svými příbuznými a známými. Takové mno?ství diváků a soutěžících se v areálu Beach klubu Praha Pankrác na jednodenní akci ještě nikdy nevyskytlo. Impuls hledá ministar doprovázel koncert velkých hvězd české hudební popové scény. Vystoupila zde "dětská" skupina Maxim Turbulenc či známá zpěvačka Lucie Bílá. Zabavily se tady i děti. K dispozici byly obrovské nafukovací hrady nebo připravené soutěže na písku pod dozorem zábavných klaunů.

Toto však rozhodně není poslední akce, kterou Beach klub Praha pro děti pořádal. Připravujeme tzv. dětské Kroužky se zaměřením na plážové sporty pod trenérským dohledem dvojnásobného olympionika Michala Palinka. Tato akce je určena pro děti od pátých tříd základních ?kol a pobě?í po celý rok. Nábor začne v nejbližších týdnech, sledujte proto Další aktuality na této internetové stránce. Brzy budou zveřejněny Další informace.

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT