Důležité info ohledně organizace rozřazování koružků

 Vážení rodiče a kroužkaři,

Níže uvádíme důležité informace ohledně probíhajícího rozřazování a termínů.

·         Hlavní zodpovědnou osobou pro rozřazování a případné dotazy a změny je Roman Reismueller, tel 775 087 722, RE.Rajce@seznam.cz. Obracejte se na něj, Míra Nekola je v Itálii na kempech až do neděle 20.9..

·         První regulérní trénink je v pondělí 21.9.

o   Pakliže jste se již dostavili s dětmi na rozřazování / nábor – přijďte ve vámi zvoleném dni na trénink v týdnu od 21.9.

o   V předchozím týdnu též uveřejníme na náš web rozdělení dětí tak, abychom měli vy i my kontrolu, že jsme děti správně zařadili.

o   Prosíme o toleranci ještě při prípadném přesunu dětí mezi skupinami, který bude moci reálně proběhnout v týdnu od 21.9. – jak se nám sejdou děti do skupin na první tréninky – rozřazujeme 350 dětí, není to legrace

·         Trenéři si povedou během rozřazování v následujících dvou týdnech (od 7.9. a 14.9.) průběžný seznam, aby byli schopni indikovat, u kterého kroužku již hrozí přeplnění a tedy aby doporučili volbu jiného dne.

·         Ještě jste se fyzicky s vaším dítětem nedostavili na rozřazování? Učiňte tak v týdnech od 7.9. a 14.9. Trenéři se na vaší ratolest rádi podívají a doporučí zařazení do výkonnostní skupiny.

·         Uzavřené skupiny kroužků v čase 16,30-18,00

o   Máte již domluvenou skupinu? Čtěte pozorně následujcí:

§  První regulérní trénink s vámi zvoleným trenérem je v týdnu od 21.9.

§  V týdnu od 14.9. budete mít již k dispozici kurt a budete moci přijít a jen tak si zahrát v rámci vaší skupinky

·         Těšíme se na vás na všechny a jdeme obhajovat titul nejlepšího beachklubu v Praze!

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT