Změna v herním systému zimní ligy (přesun kategorie žen)

Díky očekávané velké účasti smíšených párů a naopak malé účasti mužských párů, dochází ke změnám v herním řádu. Liga ženských dvojic se přesouvá na neděle, což umo?ní hrát ženám obě kategorie bez omezení. Docílí se tak rovně? Dalšího zvýžení počtu smíšených dru?stev.

Změna počtu týmů v jednotlivých kategoriích má za následek i finanční přesun (price money). Mixy budou v extralize hrát o peníze v hodnotě 30 000,- Kč (zvýžení o 10 000,- Kč) a muži rovně? o 30 000,- Kč (snížení o 10 000,- Kč). Extraligu mixů hraje 16 dvojic, mužů 12 párů a ženská kategorie zůstává v počtu startujících týmů a v otázce price money nezměněna (mění se pouze hrací den). Extraligy mužů a žen se hrají společně v jednom dni. Ostatní ligy se hrají ve smíšené kategorii v počtu 32 párů. ženskou a mužskou část soutěže hraje mimo extraligu 16 párů.

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT