Open Beach (23.10. 2004)

Další ze série Open beach turnajů, který jste již mohli sledovat s nově zabudovaným kamerovým systémem, se odehrál 23.10. Ačkoli jste sice podle kalendáře zimních akcí našeho klubu měli sledovat spí?e zápasy třetí ligy smíšených párů (pro nedostatečnou účast zruženo), Open v?em hráčům ztrátu plně vynahradil. Mixy se tentokrát staly suverénně nejpočetněj?í kategorií.

Do finále se probojovaly dvě velice zkužené dvojice, které jsou na podobných turnajích pravidelnými hosty Adam s Mončou a Honza s Petrou. Začátek zápasu vy?el příznivěji pro pár Honza, Petra, kteří při druhé změně stran vedli už 9:5, potom ale několik nepřesností náskok velmi rychle smazal. Tato dvojice se však poučila a Adamovi s Mončou zase o několik bodů unikla. A i když se set začal díky kvalitnímu servisu posledně jmenovanému páru začal v koncovce zase vyrovnávat, vítězství v první sadě si stejně připsali Honza, Petra v poměru 21:19.

Druhý dějství mělo na začátku přesně opačný průběh. Adam, Monča se hned utrhli na 8:2 a svůj náskok si po celý set nenechali vzít. Konečný stav 21:16 vypovídá o průběhu v druhé části zápasu.

Ta třetí byla ještě nekompromisněj?í. Kvalitní hra, kterou předváděli Honza s Petrou v prvním setu, se úplně vytratila. Prakticky nemohli najít recept na kvalitní obranu, tvrdý servis a přesný útok druhého páru. Nakonec tedy 15:6 pro Adama s Mončou, kteří vybojovali vítězství v poměru setů 2:1.

Vítězství v mužské kategorii patří dvojici Andy, David, zatímco ceny za první místo v ženské části turnaje si odnesli Mí?a se Zuzkou.

« zpět
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT