AVL Mix Beach Tour - AVL Mix Beach tour - 1.turnaj mixy

Rider-open

  

AVL Mix Beach tour                         

aneb AVLka míří na písek s turnaji pro smíšené dvojice

AVL Mix Beach tour - 7 bodovaných turnajů pro smíšené dvojice. Každý turnaj budou zúčastnění rozděleni podle průběžného pořadí do skupin. Každou dvojici čeká minimálně 8 setů. Za každé místo dostanou zúčastnění body do žebříčku AVL Mix Beach tour. Ve finálovém turnaji oceníme celkové vítěze série, přihlásit se ale může každý, i pokud jste ještě nehráli. 

Složení dvojic: smíšené dvojice

Kdy se hraje: vždy v sobotu, termíny v termínovce níže

Rozhodčí: ve skupinách pískají vítězné dvojice a v playoff poražené

Systém: všechny zápasy ve supině na 1  set, poté rozdělení do play off ( 2 vítězné sety do 21 ) pavouka o vítěze turnaje a o 9. místo (pokud organizátor neurčí jinak)

Startovné: 500,-Kč za dvojici + pro každého ve startovném káva a čaj ráno a ovoce během dne. Každý účastník obdrží tílko při prvním startu (platí do vyčerpání zásob). Navíc, každý účastník obdrží při každém startu voucher 1+1 zdarma na dokonalej hamburger v restauraci El Magico (www.elmagico.cz/restaurace).Účastníci letních kroužků mají slevu 50 Kč na startovné, hráči registrovaní v AVL mají též slevu 50 Kč na startovné (slevy nelze kumulovat).

 

Ceny pro vítěze:

  • ceny pro vítěze budou věcné ceny od partnerů turnaje

 

* ilustrační foto

Termíny:  17.5., 14.6., 5.7., 12.7., 2.8., 23.8. a 30.8. (Finálový turnaj)

 

Start turnajů: v sobotu v 9:00 (pokud není určeno v emailu jinak)

 

HRAJTE VÝHODNĚJI! PERMANENTKU NA TURNAJE - 5 + 1 vstup zdarma. Nevyužité startovné je možné převést do zimního období (doplatek za halové turnaje je 100Kč/turnaj). O permanentku si můžete říct na recepci Beachklubu.

POZOR - současní kroužkaři Beachklubu Pankrác mají startovné v letní sezóně 2014 za 200Kč/osoba. V každém turnaji obdržíte dárek od partnerů turnaje. 
Platí i pro letní kroužkaře. 

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT