ERREA City Beach Tour 2011 - MIXY - 1. ERREA city beach turnaj mixy

Rider-open

V sobotu 21.5. jsme na pankráckých kurtech odstartovali další ročník tradičního seriálu turnajů smíšených dvojic, pod názvem ERREA City beach Tour. I přes konkurenci turnaje sv+tovky na Štvanici se přihlásilo a dorazilo 15 dvojic. Ty byly rozděleny do 4 skupin, ze kterých všechny dvojice postupovaly do vyřazovacího playoff. Mezi 8 nejlepších postoupili všichni vítězové skupin, ale ve čtvrtfinále už padla kosa na kámen a druhé dvojice ze skupin C (Monika a Kuba) a D (Petr s Luckou) do semifinále vítěze skupin nepustili. Petr s Luckou dokonce poklátili i dalšího vítěze skupiny v semifinále a zastavil je až ve finále Kuba s Míšou. Zápas o třetí místo byl opakováním zápasu ze skupiny C a opět odešel vítězně Olda Koza s Ájou, na které se překvapivě dostala při předávání cen kolekce ERREA Republic, neb vítěz si raději než kraťasy bral taštičky a druhý Petr s Luckou si vybrali potítka. Jinak v bitvě poražených osmifinalistů se do finále o 9.místo protrpěly Plašan s Hankou Mašlíkovou (3 tiebreaky za sebou v tom vedru byl slušnej záhul) a Marek s Petrou – ti nakonec brali 9.příčku, neb Plašan už nenašel další síly a zápas byl pro celkovou dehydrataci nucen vzdát – i tak byl však jejich výkon oceněn při předávání cen. Moc díky všem za účast a těšíme se na 2.kolo, které bude v sobotu 11.6.2011.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce?