ERREA City Beach tour - ERREA City Beach tour mixy

Rider-open

ERREA City Beach Tour

To je 8 bodovaných open turnajů pro 48 smíšených dvojic v beach volejbalu. Každý turnaj budou zúčastnění rozděleni podle průběžného pořadí do skupin. Každou dvojici čeká minimálně 8 setů. Za každé místo dostanou zúčastnění body do žebříčku ERREA City Beach Tour. Pro prvních 64 dvojic v tomto žebříčku po posledním turnaji je přichystán finálový turnaj .
 

ERREA City Beach Tour - sobota 29.5

V sobotu 29.5. jsme rozehráli seriál turnajů pro smíšené dvojice - ERREA City Beach Tour za účasti 17 dvojic a krásného počasí. Hrálo se na 4 hlavních kurtech, neb na ostatních 4 kurtech se konala našlapaná juniorliga, takže byl areál zaplněn volejbalovými nadšenci do posledního místečka. Jedno setové zápasy ve skupinách probíhali dle papírových předpokladů, až na zamotanou skupinu E, ve které manželé Havlínovi, Rizzi Boccia se Silvou Steinerovou a mladí kroužkaři Markéta Bendíková s Filipem Masrim utržili každý jedno vítězství a došlo na počítání skóre. To bylo nejpříznivější na straně "veteránů" Havlínových a šli do play off z 1.místa, které však nedokázali potvrdit proti Davidovi Hošťálkovi s Evou Šnáblovou, kteří byli tak jedinými čtvrfinalisty z 3.místa ve skupině. Do semifinále v pohodě postoupili nasazené jedničky Zuzka a Vláďa Kozlerovi, další manželská dvojice Saši a Marti Mrázových, po obrovském boji Pája Doležalová s Davidem Chlíbošem (porazili ve 3 setech Filipa Linka a Paťku Honslovou) a velké překvápko v podobě manželů Bendíkových, kteří se do letních turnajů mixů vrátili po 3-leté pauze. Do finále v manželském souboji v klidu postoupili Kozlerovi přes Bendíkovi a Pája s Chlíbošem ve 3 setech přešli přes Sašulu s Marťou. Medailové zápasy už byli dvousetovou záležitostí - finále pro Kozlerovi a zápas o bronz pro Mrazíky.
Bitvy v play off útěchy pak přinesli překvapivý zápas o 9.místo, ve kterém dominovali kroužkaři Filip Masri s Markétou Bendíkovou nad účastníky kempu v Itálii Petrem Kovaříkem s Kačkou Holečkovou. Turnaj provázela skvělá atmosféra a z cen od partnera tour společnosti ERREA měli všichni radost. Gratulujeme všem medailistům a těšíme se na další pokračování tour, která pokračuje 12.6 . 

 

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT