ERREA City Beach tour - ERREA City Beach tour mixy

Rider-open

ERREA City Beach tour

V sobotu 10.7. se ráno na Pankráckých kurtech sešlo rekordních 24 dvojic, které neodradili ani předpovědi rekordních teplot. Boje ve skupinách na jeden set probíhali dle předpokladů až na úvodní zápas nasazených jedniček turnaje manželů Kozlerových, kteří zaváhali s Markétou Klímovou a Danem „Chlupem“ Svobodou a i přes vedení 14:7 prohráli 21:19 a neb druhý zápas ve skupině vyhráli, věděli, že jako druzí ze skupiny A se s nasazenou dvojkou turnaje – dvojicí Laso – Silva sejdou místo ve finále už ve čtvrtfinále – pro ně bohužel jejich bitva dopadla opět prohrou v tiebreaku a ač byli pak jediní, kdo Lasovi vzal set, už spadli do playoff útěchy o 9.místo. Tím naznačuji vítěze, a kdo že skončil za Lasem a Silvou – do finále dokráčeli po ukrutných bojích se soupeři a s úmorným vedrem právě Chlup s Market , třetí místo brali pro skreč soupeřů Martin Lacný s Lenkou Kurtinovou a brambory pro křeče brali Zbirovští. 9.místo získal přes dýchající potíže neúnavitelný Čápa s Týnou Kubcovou a po smolných prohrách v playoff o vítěze v playoff o 17.místo nenašli přemožitele Kari s Luckou Cerhovou. Všem gratuluji, že turnaj přežili bez úhony (pár bláznům to nestačilo a šli i v neděli, smekám, já byl hotovej jenom na hraní pomyslet) a těším se na další boje na rožhaveném pankráckém písku v sobotu 17.7. kdy je na programu další ERREA mix turnaj. Pohled na čelo ERREA žebříčku napovídá, že Silva Steinerová svým vítězstvím vyfoukla průběžné vedení Kozlerovým. Pokud i nadále ukecá Lasa ke hře, může pomýšlet na mobily pro celkové vítěze tour.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce?