GS Condro Open Beach tour - GS Condro Open Beach Tour muži

Rider-open

GS Condro Open Beach Tour

GS Condro Open Beach Tour - 8 bodovaných turnajů pro 28 mužských a 28 ženských dvojic v beach volejbalu. Přihlášení budou rozděleni do skupin, ze kterých všichni postupují do dalších bojů. Každou dvojici čeká minimálně 8 setů. Za každé místo dostanou zúčastnění body do žebříčku PrintSoft Open Beach Tour. Pro prvních 32 dvojic v tomto žebříčku po posledním turnaji je přichystán finálový turnaj.

GS Condro Open Beach Tour - neděle 30. 5.

Zamračená neděle 30.5. byla startovací čárou seriálu turnajů pro mužské a ženské dvojice GS Condro Open Beach Tour a konkurence v podobě volebního víkendu nabídla účast 7 ženských a 5 pánských dvojic, kdy na některých pánských dvojicích bylo znát, že oslava rezignace Paroubka byla dlouhá a vydatná. Mezi muži se hrálo každý s každým na 2 vítězné sety a účastníci byli tak vyrovnaní, že nikdo nebyl bez porážky a pořadí rozhodovaly vzájemné zápasy, které měli nejlepší čeští reprezentanti mezi neslyšícími Honza Žídek s Vaškem Bočkem, 2.místo brali usměvaví Mára Muller s Honzou Moravcem a bronz pak rodinné duo Havlínových - neúnavný Milan s pankráckým trenérem Krištofem. Gratulujeme všem medailistům a těšíme se na další kolo pankráckých seriálůturnajů letošního léta, které plánujeme na víkend 12.-13.6.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.
 

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT