GS Condro Open Beach tour - GS Condro Open Beach Tour ženy

Rider-open

GS Condro Open beach tour

GS Condro Open Beach Tour - 8 bodovaných turnajů pro 28 mužských a 28 ženských dvojic v beach volejbalu. Přihlášení budou rozděleni do skupin, ze kterých všichni postupují do dalších bojů. Každou dvojici čeká minimálně 8 setů. Za každé místo dostanou zúčastnění body do žebříčku PrintSoft Open Beach Tour. Pro prvních 32 dvojic v tomto žebříčku po posledním turnaji je přichystán finálový turnaj.

GS Condro Open beach tour 30. 5.

Zamračená neděle 30.5. byla startovací čárou seriálu turnajů pro mužské a ženské dvojice GS Condro Open Beach tour a konkurence v podobě volebního víkendu nabídla účast 7 ženských a 5 pánských dvojic, kdy na některých pánských dvojicích bylo znát, že oslava rezignace Paroubka byla dlouhá a vydatná. Ženy hrály ve dvou skupinách a nasazení do playoff, kdy do finále postoupily shodně vítězky skupin slovenky Helga Gregou s Petrou Hrapkovou a Zuzka Zemanová s Věrou Tichavovou. Ve dvou setech v turnaji triumfovaly zahraniční Helga s Petrou (naplno zužitkovaly tréninkovou dřinu z kempu v Itálii) a odnesly si balíček výrobků GS. Bronz braly další "italky" Terka Kaštáková se Silvou Steinerovou po vítězství nad Zuzkou Formánkovou s Kačkou Reslerovou. Gratulujeme všem medailistům a těšíme se na další kolo pankráckých seriálů, které plánujeme na víkend 12.-13.6.

 

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT