GS Condro Open Beach tour - GS Condro Open Beach Tour ženy

Rider-open

GS Condro Open beach tour

Na předposledním turnaji GS Condro beach tour se přes deštivé předpovědi sešlo 12 mužských a 14 dámských dvojic, které udělaly rozhodně dobře, neb celý den krásně svítilo slunce a podpořilo tak pohodovou atmošku turnaje s kvalitní mezinárodní účastí.
V ženské kategorii se vítězsky skupin dostaly do semifinále a až v něm začal ten pravý boj, který do finále posunul největší favoritky turnaje Šárku s Luckou a překvapivé účastnice finálového souboje – Janu a Soňu. Tyto malé běhavé bojovnice se snažily, seč jim síly stačily, ale vítězky zvládly jenom trochu potrápit. V zápase o třetí flek slavily úspěch zkušenější Jarmila s Katkou a na čtvrtém místě se umístily nadějné Pankrácké juniorky Ester s Markét.

Všem gratuluji a dorazte na finále v neděli 29.8., ceny budou pro všechny a pro nejlepší dvojici telefony.
 

 


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT