GS Condro Open Beach tour - Finále GS Condro Open Beach Tour ženy

Rider-open

GS Condro Open beach tour

 

Finálovému turnaji seriálu turnajů pro mužské a ženské dvojice, které padlo na neděli 29.8., nakonec přes deštivé předpovědi přálo slunečné počásko a tak cesta k vyhlášení nejlepších dvojic celého léta na Pankráci byla ošperkována teplými paprsky.
16 dámských dvojic ve 4 skupinách si zahrálo o nasazení do playoff, ve kterém se zrodilo překvapení v postupu dvojice Market Bendíkových  ze 3.místa ve skupině až do semifinále (chvilku jim prostě trvalo, než se zkušenost sehrála s dravým mládím). Jinak se v semifinále objavily vítězky skupin Jindra s market, Lenka s Bárou a Zdena s Petrou. Poslední jmenované vyhrály o postup do finále nad Bendíkovými, Jindra s market pak v klidu přešly přes Lenku s Bárou, kterým už asi chyběly síly, které jim vzalo čtvrtfinále s Míšou Kozlovou a Katkou Sedlatou. Finále pak bylo klasickou ženskou výsledkovou houpačkou, která se dohoupala až do tiebreaku, kde vedly 7:4 Zdena reichertová s Petrou Smažilovou a prohrály 15:7. Vítězkami se tedy staly zaslouženě Jindra Hoblerová a Market Rybárová. V celkovém pořadí dvojic bylo hlavní pořadí jasné už před turnajem, pro prvenství a pro mobily Mivvy si přišly Jarmila Mikešová s Katkou Šupovou, stříbro braly houževnaté Anna Burianová s Martou Burešovou a bronz v celkovém pořadí patří Áje Mrázkové s Verčou Lužinovou. Všem 121 účastnícím turnajů GS Condro Tour děkujeme za účast a potvrzení, že na Pankráci jsou organizovány nejnavštěvovanější turnaje v plážovém volejbale v České republice.

 

 
 

 


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT