IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 2. cyklus mixy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

5. 12.  2009  IDEASTAV zimní liga turnaj mixů

Turnaj měl od začátku skvělou úroveň a jelikož se hrálo o prizemoney motivace byla velká. Proběhlo plno zajímavých a vyrovnaných zápasů, mnohokrát končících tie-brakem. Turnaj nakonec vyhráli Martin Tichý s Aničkou Šulcovou, kteří byli jasně nejlepší a drtili soupeře bez jakékoliv lítosti a bylo vidět že jsou skvěle sehraní, protože spolu hrají již mnoho let. Druzí skončili Michal Studničný s Katkou Jelínkovou a na třetím místě se po velkém boji umístili Honza Dumek s Terkou Novákovou (která během turnaje vystřídala Lenku Háječkovou). Největší boj a nejlepší podívanou předvedli právě  Honza Dumek s Terkou Novákovou proti Michalovi Růčkovi s Áďou Chalcarzovou, kdy jedna výměna trvala i přes 2 minuty. Atmosféra turnaje byla uvolněná, protože se  všichni zúčastnění znají z minulých turnajů takže i přes rivalitu na kurtech turnaj provázela přátelská atmosféra. Jedinou vadou turnaje bylo, že se  přišlo podívat poměrně málo lidí na to, že šlo o špičkový volejbal (extraliga). A tak bych chtěl tímto pozvat každého, kdo toto čte, ať se přijde podívat na příští cyklus extraligy, ať jde o turnaj mužů, žen nebo mixů, protože se je važně na co dívat.

Fotorgafie z tohoto turnaje naleznete zde.

Další sponzoři Zimní Ligy


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT