IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 2. cyklus muži

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraligy mužů 13. 12. 2009

Turnaj který byl svátkem beach volejbalu, kromě skvělých výkonů přinesl i celou řadu překvapení v obou kategoriích a byl super úspěšný hlavně pro všechny hráče a trenéry z Beachklubu Pankrác. Překvapení se odehrálo v turnaji mužů , kde čerstvě jmenovaný asistent národního týmu volejbalu a součastně jeden z šéftrenérů Pankráckého Beachklubu Milan Hadrava ve dvojici s Michalem Rázkem dokráčeli až do finále, kde prohráli po boji s Mártym Tichým a Michalem Růčkou, dvojicí složenou pouze pro tento turnaj (oba trénuji na Pankráci, Růčka dokonce pod Hadravou). Bylo vážně na co se dívat, a především zápasy ve kterých hrál Milan Hadrava měly početnou kulisu. Je skvělé  vidět Milana v akci a vědět, že s reprzentačním trenérem si může na kempech na Pankráci zatrénovat každý, početnou skupinu diváků na finále tvořili právě účastníci kempů, který začínal ihned po skončení turnaje. Celý turnaj se nesl v pohodové předvánoční atmosféře, která byla ozdobena celou řadou kvalitních zápasů a sloužil jako nejlepší pozvánka na 3.cyklus turnajů, kteý se rozeběhne po novém roce. Vítězům gratulujeme.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje Extraligy žen si můžete prohlédnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. ligy mužů 6. 12. 2009

Celý turnaj nezačal včas, díky opozdilcům, ale bylo to o něco lepší než v kategorii žen, ale přes to prosím všechny pro příště, aby chodili včas a mohlo se už v 8hod začít hrát a hráči byli rozcvičeni. V kategorii mužů byla spousta vyhecovaných zápasů, Jaroslav Daněk s Vláďou Kozlerem porazili až ve třetím setu Jana Zvěřinu a Martina Drobného a to nejmenším možným rozdílem 15:13,asi se zde projevili zkušenosti a vyšší věk. Dalším z řady nekonečných zápasů bylo klání o deváté místo mezi Kryštofem Havlínem s Jirkou Plachým proti dvojici Jiří Rodling - David Adamec. V tomto utkání bylo dokonce nutné vyměnit rozhodčího, protože se bál pískat, s takovým nasazením se na Pankráci hraje. Deváté místo nakonec získali po boji Jirka s Davidem. A poslední zápas dne o vítěze opět skončil až ve třetím rozhodujícím setu pro Toma Mužíka s Tomášem Hrdým, kteří udolali Pavla Fingra s Liborem Hrdouškem a odnesli si tak hlavní cenu, tenisové rakety, které věnovala do turnaje společnost K2.
Gratuluji vítězům, díky všem za účast a těším se na příštím turnaji.
Márty
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.

Další sponzoři Zimní Ligy


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT