IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 2. cyklus ženy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraligy žen 13. 12. 2009

Turnaj  byl svátkem beach volejbalu, který kromě skvělých výkonů přinesl i celou řadu překvapení v obou kategoriích. Turnaj byl super úspěšný hlavně pro všechny hráče a trenéry z Beachklubu Pankrác. Překvapení se zrodilo mezi ženami, kde turnaj vyhrály  a prizemoney pro vítěze si odnesly Kája Řeháčková s Míšou Vorlovou, které porazily ve finále Lenku Háječkovou s Evou Weissovou 2:1 na sety. Skvěle turnaj odehrály a 3.místo nakonec vybojovaly Anička Šulcová s Adélou Chalcarzovou, které o postup do semifinále porazily reprezentační dvojici ze Slovenska Dudíková - Michalovičová. Celý turnaj se nesl v pohodové předvánoční atmosféře, která byla ozdobena celou řadou kvalitních zápasů, které se museli líbit všem přihlížejícím a sloužil jako pozvánka na 3. cyklus nejen pro hráčky samotné, ale i pro diváky, kteří se přišli na turnaj v hojném počtu podívat. Vítězkám gratulujeme!
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje Extraligy mužů  si můžete prohlédnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. ligy žen 6. 12. 2009 

Turnaje se zúčastnilo v ženské kategorii 20 párů. Ráno se začínalo hrát před půl devátou a toto bych chtěl pro příště změnit, tak aby se začalo opravdu hrát již v 8 hodin a pozdně příchozí hráčky byly sankciovány. Bohužel v 8hod bylo u žen v každé skupině po jednom páru, což je málo a celý turnaj se kvůli pozdním příchodům výrazně zdržel. Proto prosím všechny, aby opravdu chodili včas a rozcvičovali se už před zápasem, ať má turnaj větší spád. Teď už k samotnému průběhu turnaje, u žen jsem měl šanci sledovat velice pěkný zápas ve skupině mezi Jarkou s Irenou Pokornou proti Hance Beránkové s Míšou Honkovou s dlouhými a krásnými výměnami. K vidění byl ještě jeden z dlouhých zápasů a to mezi Terkou Kašťákovou s Romanou Neuschaferovou proti Míše Bláhové a Lucii Luftové, byl to dlouhý zápas, který vyvrcholil až ve třetím setu.  Celý turnaj lze hodnotit jako velmi povedený, bylo vidět mnoho dobrých a vyrovnaných zápasů. Z vítězství a cen od společnosti K2 se nakonec po zásluze radovala dvojice Michaela Bláhová - Lucie Luftová.
Vítězkám gratuluji a děkuji všem za účast. Márty
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje mužů si můžete prohlédnout zde

Další sponzoři Zimní Ligy


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT