IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 3. cyklus muži

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga muži

Dne 24. 1. se odehrál v Beachklubu Pankrác turnaj IDEASTAV zimní liga - svátek českého beache turnaj Extraligy mužů a žen. Turnaje mužů se nakonec zúčastnilo 15 dvojic a hned od úvodu bylo vidět, že půjde o kvalitní turnaj a skvělou podívanou a jelikož se hrálo o prize money 10.000Kč na kategorii, hráčům nechyběla ani motivace navíc. Zápasy byly mnohdy vyhecované a i když nakonec všechny nasazené jedničky skupin postoupili , některé postoupili s velkou dávkou štěstí. Do finále se podle očekávání probojovali dvojice Márty Tichý s Honzou Dumkem, proti dvojici David Kufa- Jindra Weiss. Bylo se na co dívat a zápas měl skvělou úroveň a i když šlo o vyrovnanou bitvu, Márty s Dumim, vždy v koncovce zabrali a zaslouženě zvítězili a mohli se tak radovat z prize money pro vítěze. Márty Tichý je zatím jak v mužích tak v mixech letos jediný neporažený a soupeři se již těší na 4. cyklus, který se rozeběhne od 30.1, aby konečně získali jeho skalp. Je neuvěřitelné jak suverénně si letos ve dvojici s Honzou Dumkem počínají a ještě k tomu všemu dokáží psát Beachblog, o dění na českém písku a vším kolem něj. Do 4.cyklu IDEASTAV zimní ligy se můžete přihlásit zde.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje Extraligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga muži

Dne 17. 1. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci turnaj 3. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 1. ligy mužů a žen . Na turnaj v kategorii mužů přišlo 19 párů. Do Prahy opět dorazila Ladovská zima a tak se začalo s malým skluzem, ale díky skvělé organizaci se vše pdařilo stáhnout. Bohužel sníh se stal překážkou pro některé dvojice, které proto nemohli dorazit. Krásných zápasů byla celá řada a dokonce jsme na turnaji měli dvojici bulharských hráčů, kteří místy předváděli horkokrevný beach. Zápasy o ceny a přední umístění byly velmi dramatické a i favorité turnaje dvojice Čáp - Růčka museli občas máknout, ale turnaj se jim nakonec podařilo vyhrát nad Janem Zvěřinou s Martinem Drobným. O třetí místo svedl bitvu Saša Mráz s Vláďou Kozlerem proti Petrovi Hanzlovi s Jakubem Novákem, která přes Sašův mohutný řev skončila vítězně pro Jakuba s Petrem. Všichni ostatní hráli velmi bojovně a jako příklad bych jmenoval Jardu Samka s Janem Kvapilem. Vítězné dvojice se mohli radovat z cen od sponzorů jako byly tenisové rakety od společnosti K2 nebo energetické produkty společnosti Multipower. Barmani s kapitánem Robertem odvedli pěkný týmový výkon a podařilo se jim nasytit spoustu hladových krků,za co jim patří dík stejně jako všem hráčům  za účast a předvedené výkony.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 1. ligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 2. liga muži

Dne 10. 1. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci turnaj 3. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 2. ligy mužů a žen. Na turnaj v kategorii mužů dorazilo 17 párů. Byly čtyři skupiny po 4 týmech a jedna pětičlenná. Vítězové skupin šli rovnou do osmičky, druhý a třetí hráli předkola o postup do čtvrtfinále. Ve spodním pavouku o 9. místo si nejlépe vedla dvojice Petr Hanzel a Kuba Novák, kteří na body nepostoupili ze skupiny. Ve spodním pavouku se jim dařilo a 9. místo potvrdili výhrou nad Lukášem Koderou a Martinem Kabrnou. Obě semifinále byla velice vyrovnaná a rozhodovalo se až ve třetích setech. Finále již bylo v rukou Michala Cara a Petra Navrátila, kteří porazili Marka Krejčího a Petra Holečka 2:0. Michal s Petrem ani jednou nezaváhali a vítězství si zasloužili. Na 3. místě skončila dvojice Tomáš Pála a Martin Chlupáč, kteří porazili Jardu Daňka a Radka Pípala 2:0. Vítězové obdrželi kraťasy značky Oxbow, ostatní ocenění získali trička značky Donnay a energetické produkty od společnosti Multipower. Gratuluji vítězům a díky všem.

IDEASTAV zimní liga turnaj 3. liga muži

Dne 3.1. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci, úvodní turnaj  3. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 3. ligy mužů a žen. Na turnaj v kategorii mužů nakonec dorazilo 11 párů a k vidění bylo mnoho vyrovnaných zápasů, kde rozhodoval každý balón. Byly tři skupiny, dvě po čtyřech  týmech a jedna skupina po třech. Ze skupin bylo nasazeno 5 párů rovnou do osmičky, další dvojice museli hrát předkola. Dvojice, které prohráli předkola spadli do boje o 9. místo, které nakonec vyhrálo duo Filip Masri a Milan Havlin. Finále nabídlo velmi pěkný zápas v kterém bojovali dvojice na úrovni nejméně 1.ligy Jan Kadraba a Stanislav Oplt, kteří porazili 2:0 dvojici Michal Caro a Patrik Malios. Vítězové Honza ze Standou, tak udělali radost i svým fanouškům, kteří jim celé finále vydatně fandili. O třetí místo se hrál tiebreak, ze kterého vyšla vítězně dvojice Michal Bizzarri a Martin Neprášek.Vítězové obdrželi tenisové rakety od společnosti K2 , ostatní ocenění získali energetické produkty od společnosti Multipower. Gratulujeme vítězům a všem díky, za rychlý průběh turnaje i když museli pískat víckrát než by měli.
Fotografie z tohoto turnaje naleznete zde.

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar