IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 3. cyklus ženy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga žen

Dne 24. 1. se odehrál v Beachklubu Pankrác turnaj IDEASTAV zimní liga - svátek českého beache turnaj Extraligy mužů a žen. Turnaje žen se nakonec zúčastnilo 16 dvojic. Účast nejlepších hráček slibovala kvalitní turnaj a skvělou podívanou a jelikož se hrálo stejně jako v turnaji mužů o prize money 10.000Kč na kategorii, hráčkám nechyběla motivace navíc. Zápasy měly skvělou úroveň a ne jedem skončil až tiebreakem . Čím se turnaj blížil k finálovým zápasům, tím měla hra lepší úroveň a některé akce, by se neztratili ani na turnaji světové extratřídy. Do finále suverénně dokráčela nově složená reprezentační dvojice s evropskými a možná i světovými ambicemi Hanka Klapalová s Lenkou Háječkovou, které změřily své síly ve federálním finále se slovenskou dvojicí Lucia Michalovičová - Lucia Čižmarová. Slovenské duo bylo zdatnými soupeřkami pro český pár, ale zkušenost nakonec v tiebreaku slavila úspěch a Lenka s Hankou se mohly vrátit po minulém druhém místě opět na trůn a po zásluze se radovat nejen z vítězství, ale i prize money pro vítěze. Zda vydrží jejich vláda i po skončení 4. cyklu, který začíná od 30.1 si budeme muset ještě počkat, naopak vy neváhejte a přihlaste se do 4. cyklu již dnes a to zde. Turnaj Extraligy se opravdu vydařil, hráči a hráčky si dobře zasportovali a popovídali, což můžou od nynejška dělat i na novém Beachblogu Beachklubu Pankrác, kam může každý z nich napsat svoje postřehy z dění kolem českého beache, hlavními autory blogu jsou ti nejpovolanější a to vítězové mužské Extraligy Márty Tichý a Honza Dumek, na Beachblog se můžete podívat zde.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje Extraligy mužů si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga žen

Dne 17. 1. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci turnaj 3. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 1. ligy žen. Na turnaj v kategorii žen se předvedlo ve skvělé formě 18 párů. Do Prahy opět dorazila Ladovská zima a tak se začalo s malým skluzem, ale díky skvělé organizaci se vše podařilo stáhnout. U dívek neodpadl žádný s týmů, jako to mu bylo u mužů, kteří díky počasí nezvládli přijet. Je vidět, jaké máme tvrdé ženy, které nic nezlomí, což potvrdil i turnaj sám v kteréh holky bojovaly jako o život o každý míč. Zápasy o ceny a přední umístění byly velmi dramatické a plné zvratů. Semifinále mezi Jindrou Hoblerovou a Markétou Rybárovou proti Haně Rohalové s Ivanou Jarošovou je toho důkazem, Jindra s Markétou už prohrávaly ve třetím setu 9-12, ale ani to je nezlomilo a zápas precizní hrou obrátili na svoji stranu! Finále bylo opět v režii Markéty s Jindrou, které si jako výhru vysloužily badmintonovou sadu od společnosti K2. Na krásném druhém místě skončila dvojice Míša Hourová s Martinou Atlasovou a na třetím po dlouhém zápase Hana Linková se Simonou Mahlerovou. Další oceňení se mohli radovat z energetických produktů společnosti Multipower a dalších cen. Barmani s kapitánem Robertem odvedli pěkný týmový výkon a podařilo se jim nasytit spoustu hladových krků,za co jim patří dík, stejně jako všem holkám za účast a předvedenou hru.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 1. ligy mužů si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 2. liga žen

Dne 10. 1. 2010 se odehrál turnaj 3. cyklu IDEASTAV zimní ligy- turnaje 2. ligy mužů a žen. Turnaj měl začít v osm hodin, ale ženy začaly hrát až v 9hod, protože v půl deváté byla připravena sotva polovina týmů. Hráčky byly rozděleny do 4 skupin po 5 týmech, ale stalo se, že z jedné skupiny nedorazily 3 týmy, které se nebyly schopny omluvit, proto prosím pro příště, i když zaspíte, tak zavolejte a ušetřete nám starosti s tím zda s vámi máme počítat či nikoli. Holkám, ale děkuju, že i přes hektické ráno, stihly turnaj docela rychle odehrát. Jedna skupina holek předvedla velmi vyrovnané zápasy, kde rozhodoval každý balón. Bohužel nejhůř bodově skončila dvojice Kája Řezáčová a Katka Šupová, které spadly do spodního pavouka, náladu si ale dokázaly vylepšit, když prohráli až v boji o 9. místo v tiebrejku 13:15 s Blankou Slováčkovou a Verčou Kadlecovou. Vítězství si zaslouženě odnesly zkušené hráčky Terka Nováková a Regína Pourová, které neprohrály v turnaji jediný set. Na 2. místě skončily Martina Hejnová a Martina Trpišovská. Na holkách bylo vidět radost ze hry a hlavně radost z vítězství, proto si myslím, že si to 2. místo opravdu zasloužily. V boji o třetí místo porazily Maruška Vojtěchová a Kristýna Kolouchová 2:0 Naty Bouškovou a Jitku Koreckou. Vítězky obdržely kraťasy značky Oxbow, ostatní získaly pantofle značky Rider a energetické produkty od společnosti Multipower. Gratulujeme vítězům a díky všem za předvedenou hru a účast.

IDEASTAV zimní liga turnaj 3. liga žen

Dne 3.1. 2010 se odehrál úvodní turnaj 3. cyklu IDEASTAV zimní ligy- turnaje 3. ligy mužů a žen. Turnaje v kategorii žen se zúčastnilo 12 párů včetně jednoho mladého páru z Polska. Týmy byly rozděleny do čtyř skupin po třech týmech, poté se podle výsledku ze skupin rozdělily do pavouka. Týmy, které skončily na prvním místě ve skupině postoupily rovnou do osmičky. Dvojice z druhého a třetího místa sehrály předkolo a kdo prohrál, musel hrát o deváté místo. To nakonec vybojovaly holky Jana Langrová a Jana Kovářová. Turnaj celkem z přehledem vyhrály Jana Votrubová a Eva Emingerová, které porazily ve finále holky z Brna - Veroniku Víškovou a Alici Suchou 2:0. V boji o třetí místo porazily Bára Otcovská a Erika Zajícová 2:0 Katku Macháčkovou a Pavlu Doležalovou. Holky měly k dispozici čtyři kurty, takže se turnaj odehrál brzy a nikdo nemusel čekat na své zápasy. Vítězky si odnesly domů pěkné tenisové rakety, ostatní oceněné dvojice  poté dostaly energetické produkty od společnosti Multipower. Vítězkám gratuluje a díky všem za účast.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje mužů naleznete zde.