IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 3. cyklus mixy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga liga mixy

V sobotu 16. 1. se nám sešla na Pankráci špička smíšených dvojic, jelikož se hrál další cyklus extraligy IDEASTAV zimní ligy. Turnaj začal s minimálním zpožděním kvůli čekání na opozdilce. Hráli jsme pouze ve velké Pankrácké hale, protože v malé se konal turnaj Pražské juniorligy. Jelikož jsme hráli na 4 kurtech a všechny zápasy na 2 sety, některé dokonce na 3, tak se nám turnaj protáhl a poslední zápas jsme končili po 20hod večer a i když poslední zápasy už byli lidé unavení z celého dne, na hře to nebylo skoro znát. V tento den přišlo i docela veliké množství diváků, je možné, že je to ovlivněné tím, že na beachovou elitu se chodili koukat i rodiče dětí z juniorligy, ale každopádně za podporu diváků jsou jistě hráči vděční. A teď už k výsledkům Na prvním místě se s přehledem umístili Martin Tichý s Annou Šulcovou, kteří turnajem prošli jako nůž máslem bez jediného prohraného setu. Ve finále jim podlehla dvojice Michaela Vorlová s Martinem Límanem, kteří skončili na krásném druhém místě. Na třetím místě po docela velkém boji skončil Michal Studničný s Katkou Jelínkovou, kteří porazili Martina Davida s Alenou Pecháčkovou a ti tudíž skončili na čtvrtém místě. Pro hráče v tento den byla velká motivace, protože byla připravena pro 8 nejlepších dvojice prizemoney, takže ti nejlepší si mohli svou zábavou vydělat slušné peníze. Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným za fairplay a za to že po sobě nenechávali nepořádek. 
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga  mixy

V sobotu 9. 1 se odehrál turnaj IDEASTAV zimní liga- turnaj 1. ligy mixů, který začal opožděně, protože hráči měli velké problémy dostat se na Pankrác zasněženou Prahou, takže turnaj začal o půl hodiny později. Venku byla sice hromada sněhu, ale v halách bylo krásně teplíčko a tak nezbývalo, než se těšit na super turnaj. Turnajové skupiny se odehráli naprosto v klidu, žádné vyhrocené zápasy, jen bych chtěl vyzdvihnout jeden zápas ve skupině, který se hrál na 2 sety a jeden set končil za stavu 30:28, takže naprosto vyrovnaný zápas , který se rozhodl až tie-brakem. Dále bych chtěl vyzdvihnout manžele Havlínovi, kteří se podle mě neuvěřitelně zlepšují a makali s vypjetím všech sil. Diváků asi i v důsledku počasí nepřišlo mnoho, ale ti co přišli určitě nelitovali, protože se bylo na co dívat. A teď už k vítězům, na prvním místě se zaslouženě a s přehledem odehraném finále umístila dvojice Martina Vacková s Ondřejem Dostálem, kteří porazili dvojici Světlana Vachtová a Petr Vůjtěch, kteří tudíž skončili druzí. Souboj o 3. místo vyhrála dvojice Lucie Krejzová a Petr Polášek proti Michalovi Ivanovi a Janě Sindlerové, kteří, tak skončili na čtvrtém bramborovém místě. Všichni medailisté si rozdělili ceny, které věnoval Beachklub, jako mikiny a tašky, nebo energetické produkty od společnosti Multipower, které přišli určitě vhod na doplnění vydané energie. Ještě bych chtěl vyzdvihnout pankrácké juniory Honzu Čmelíka s Níky Palinkovou, kteří bojovali a hráli tak dobře, že vybojovali 9. místo. Dále bych chtěl pochválit všechny zúčastněné za to, že po sobě nenechávali nepořádek a že jsem neměl velkou práci s úklidem. Na závěr musím zmínit, také to že nás zamrzeli dvojice, které nedorazili, ale ani se neozvali a neomluvili, tomu bych se chtěl pro příště vyhnout a všechny Vás poprosit, aby pokud víte že z jakéhokoliv důvodu nemůžete dorazit, tak prosím zavolejte Sašovi nebo organizátorovi a odhlaste se z turnaje, aby se tak předešlo zbytečným komplikacím. Gratulujeme vítězům a díky za účast a super hru.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

Další sponzoři Zimní Ligy


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT