IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 4. cyklus ženy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga žen

Nedělní extraligový den na Pankráci začal o chvilku později, než bylo plánováno, proto bych chtěl opět v úvodu připomenout některým hráčkám čas stanovený na začátek turnaje, tak aby ostatní nemuseli čekat a mohlo se začít hrát v stanovený čas. Turnaj se rozjel jak v ženské tak v mužské kategorii na všech sedmi kurtech, takže obě pankrácké haly byly našlapané špičkovými beachvolejbalisty. Během playoff se nám dokonce pankrácké haly naplnily velkým počtem diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru a nádherně fandili a povzbuzovali hráčky, které to vybičovalo k ještě lepším výkonům. U žen se finále vyvíjelo zhruba stejně jako u mužů, za neuvěřitelné podpory diváků, kteří podporovali obě dvě dvojice končilo už klasicky v tie braku ve kterém se více zadařilo dvojici Hana Klapalová s Lenkou Háječkovou nad Kristýnou Kolocovou s Markétou Slukovou, obě dvě dvojice hráli opravdu neskutečně, takže diváci z celého Pankráce seděli pouze u jednoho kurtu, kde probíhalo toto finále. Moc se nám líbil mohutný potlesk, kterým diváci děkovali holkám za podívanou po dopadu posledního balónu na písek. Na krásném třetím místě se v dívčí kategorii umístila dvojice Eva Weissová s Barborou Hermannovou, které porazili sestry Kateřinu a Lídu Jelínkovi. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným hráčkám za fair play, za pořádek, který udržovaly na kurtech a zároveň bychom tímto chtěli poděkovat delegovaným rozhodčím, které jsme u nás měli za férové pískání. Gratulace vítězkám a díky všem za rychlý průběh turnaje a ještě připomínáme, že se již můžete přihlásit do 5. cyklu IDEASTAV zimní ligy do 24. 2. Možnost přihlášení do všech kategorií naleznete zde.  Dále pak upozorňujeme na možnost přihlášení na Ideastav halové mistrovství ČR v beach volejbalu , které proběhne 6. 7. 3 v Beachklubu. Více o turnaji + možnost přihlášení naleznete zde pro kategorii mužů a žen.
Fotografie z   turnaje Extraligy žen +  Extraligy mužů si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga žen

Dne 14. 2. 2010 se odehrál turnaj 4. cyklu IDEASTAV zimní ligy- 1. liga žen. Na turnaj dorazilo 16 týmů, stejně jako v kategorii mužů se začlo hrát s menším zpožděním kvůli pozdním příchodům, proto prosíme pro příště o dochvilnost neb není fér aby ostatní hráči museli čekat na opozdilce. V turnaji se také objevily týmy, které hrají pravidelně extraligu, což předpokládalo vyrovnané zápasy. Z celkového vítězství se nakonec radovala Zuzka Vojtíšková a Eliška Krejčí, které porazily ve finále 2:0 Jarku Mörwickovou a Irenu Pokornou. Zuzka s Eliškou ale neprošly turnajem zas tak lehce, ve skupině prohráli s Petrou Eliášovou a Katkou Křečkovou, které obsadily 3. místo a v semifinále vyhrály až v tiebreaku nad Terkou Novákovou a Regi Pourovou, které skončily na 4. místě. Ve spodním pavouku se vítězkami stali a 9. místo vybojovaly Naty Boušková a Jitka Korecká. Vítězky obdržely rakety značky Donnay od společnosti K2, ostatní ocenění získali pantofle Oxbow, tílka Donnay a energetické produkty od společnosti Multipower. Gratulace vítězkám a díky všem za rychlý průběh turnaje a ještě připomínáme, že se již můžete přihlásit do 5. cyklu IDEASTAV zimní ligy do 24. 2. Možnost přihlášení do všech kategorií naleznete zde.  Dále pak upozorňujeme na možnost přihlášení na Ideastav halové mistrovství ČR v beach volejbalu , které proběhne 6. 7. 3 v Beachklubu. Více o turnaji + možnost přihlášení naleznete zde pro kategorii mužů a žen.
Fotografie z  turnaje 1.ligy mužů + turnaje 1. ligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde..

IDEASTAV zimní liga turnaj 2. liga žen

V neděli 7.2. se nám pankráckém Beachklubu sešlo 14 ženských dvojic. Začali jsme s malým zpožděním kvůli holčičím pozdním příchodům, ty co přišly včas chválím. Měli jsme 4 skupiny, dvě po 4 dvojicích a 2 po třech, holky hrály na 3 kurtech malé pankrácké haly. Skupiny probíhali naprosto v klidu a byly jasně dané, jen jedna tříčlenná skupina byla vyrovnaná, že jsme pořadí počítali až na skóre. U holek šla první, druhá i třetí dvojice do bojů o první místo a čtvrté dvojice šly do bojů o 9.místo. U holek to bylo s diváky lepší než u kluků. Nejdále se probojovala dvojice Michaela Hourová s Martinou Atlasovou které zaslouženě vybojovali první místo, když porazili Vedranu Ajdin s Petrou Smažilovou. Na krásném třetím místě skončila dvojice Veronika Víšková a Alice Suchá, když porazili čtvrté holky Lucii Pehalovou a Sandru Skarkovou. Chtěl bych holky pochválit za to, s jakým nadšením a nasazením hrály. Bylo se na co dívat a ceny od společnosti K2 a Multipower udělali všem radost.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 2. ligy mužů naleznete zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 3. liga žen

Dne 31. 1. 2010 se odehrál turnaj 4. cyklu IDEASTAV zimní ligy- turnaje 3. ligy žen. Na turnaj dorazila stejně jako v kategorii mužů pouze 6 týmu, ale chválím, že tentokrát dorazily všechny týmy včas. Vítězové skupin šli rovnou do čtyřky, druhý a třetí si zahráli o postup. V mnoha zápasech se rozhodovalo až v tiebreaku, avšak nejnapínavější a nejhezčí zápas bylo finále, kde zdolaly holky ze Slovenska Iveta Siroteková a Elena Petrovičová 2:1 Madlu Dostálovou s Evou Emingerovou (máma s dcerou). V boji o třetí místo vyhrála dvojice z Litoměřic Kája Řezáčová a Katka Šupová. Velká gratulace hlavně vítězkám Ivetě a Eleně, které se objevily obě v první čtyřce i v sobotním turnaji mixů. Vítězky obdržely pantofle značky Oxbow, ostatní získaly energetické produkty od společnosti Multipower. Všem díky za účast a gratulace vítězům!
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 3. ligy mužů naleznete zde.