IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 4. cyklus mixy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga  mixy

Dne 13. 2. se v Beachklubu konal svátek beache v podobě IDEASTAV zimní ligy- turnaj Extraligy mixů. Na úvod musíme pokárat pár dvojic, které přišli pozdě, a posunul se kvůli nim začátek turnaje, proto prosíme už poněkolikáté a zatím bohužel stále marně o včasný příchod, je to nefér vůči ostatním dvojicím které přijdou včas a musí čekat na opozdilce, stejně tak jako dvojice, které nedorazí aniž by se aspoň omluvili, což stěžuje práci nás všech neb nevíme jestli máme s danou dvojicí počítat či nikoliv. A teď už k turnaji samotnému. Tento cyklus se na extralize sešlo 23 dvojic. Hrálo se dvousetově, tříčlenné skupiny jak v malé tak ve velké pankrácké nafukovačce. Některé skupiny měli vítěze už předem jasné, ale u některých to bylo docela vyrovnané a dokonce se občas hrál i tiebreak. Když se skupiny dohráli tak jsme v pozvolném tempu rozjeli pavouka o první místo. Kterým některé dvojice procházeli jak nůž máslem až do výsledného boje. Asi kolem druhé odpolední hodiny k nám dorazila nám již známá parta fotografů, kterou vedl známý spisovatel Ondřej Neff, takže někteří hráči se cítili jak na světovém poháru kdežto jiní už to brali jako klasickou věc, protože jsou opravdu zvyklí na fotografy u kurtu. A teď už jdeme k výsledkům, do finále se úplně bez problémů probojovali dvojice Martin Tichý s Annou Šulcovou a Jan Dumek s Lenkou Háječkovou, u těchto dvojic je zajímavost, že oba kluci Martin i Honza spolu tvoří tým na špičce českého beachvolejbalu a navíc spolu píší Beachblog, blog o beach volejbalu, kde si můžete přečíst jak tento souboj vnímali oni. Bylo to ohromně vyrovnané finále, kde každý balón stál hráče mnoho sil. Tento duel se tedy protáhl až do tie breaku a nakonec z něj šťastněji vyšla dvojice Martin Tichý s Annou Šulcovou, ale zároveň chci vyzdvihnout Lenku s Honzou, protože hráli také opravdu skvěle, což ocenil i hojný zástup diváků, který si přišel na své, neboť toto finále bylo snad nejvyrovnanější v dějinách mixů na Pankráci. Na třetím místě po celkem jednoznačném boji skončila Tereza Náglová s Petrem Sedláčkem, kteří vyhráli 2:0 nad Michaelou Vorlovou s Martinem Límanem. Vítězové a další finalisté se mohli radovat z prize money 10 000Kč. Závěrem bych chtěl všechny hráče pochválit za vzájemnou fair play a za pořádek který po sobě nechali na kurtech. Extraliga mixů měla skvělou úroveň a sloužila jako nejlepší reklama na další 5. cyklus IDEASTAV zimní ligy do kterého se můžete přihlásit do jednotlivých kategorií do 24.2. zde.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.

 

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga  mixy

Dne 6.2 se v Beachklubu konal IDEASTAV zimní liga - turnaj 1. ligy mixů. Turnaj začal v poklidném tempu, bylo 24 dvojic a rádi bychom pochválit zúčastněné, že dorazili všichni a včas. Hrálo se pouze ve velké hale, protože v malé se hrála hojně obsazená Juniorliga. Některé zápasy ve skupinách byly poměrně vyrovnané a rozhodovalo se až v tie breaku, jiné naopak s jasnou převahou pro jednu z dvojic. Kolem jedenácté hodiny k nám dorazil na návštěvu fotografický kurz a nacvičovali focení sportu, takže hráči byli středem pozornosti a asi i malinko nervózní protože na ně mířilo 20 objektivů budoucích fotografů a jeden z našich dvorních fotografů IDEASTASV zimní ligy Jakub Jindra měl zdatnou konkurenci. Navíc i diváci dorazili tento cyklus na první ligu v hojném počtu, takže hráči měli i podporu z okolí a diváci určitě nelitovali, protože hráči podali super výkony a bylo se na co dívat. Nakonec se na prvním místě umístila a z badmintonových raket od společnosti K2 se radovala dvojice Michaela Kozlová a Petr Sedlatý, kteří po tuhém boji zdolali dvojici Ondřej Dostál a Martina Vacková, kteří tudíž skončili na krásném druhém místě. Třetí místo vybojovali Pankráčtí junioři Jan Čmelík s Nikolou Palinkovou, kteří hráli skvěle a bez jakéhokoliv strachu a respektu bojovali i proti o generace starším hráčům a za co si zaslouží naší pochvalu. Na krásném čtvtém místě skončili Eva Emingerová s Dušanem Prokopem. Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za fair play a za to že po sobě nenechávali nepořádek a používali pankrácké koše.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.
 

Další sponzoři Zimní Ligy


Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT