IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 4. cyklus muži

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

IDEASTAV zimní liga turnaj Extraliga muži

Nedělní extraligový den na Pankráci začal o chvilku později, než bylo plánováno, proto bych chtěl opět v úvodu připomenout  pozdní příchody hráčů na začátku turnaje, díky kterým ostatní museli čekat. Turnaj začal v pozvolném tempu ve velké hale i malé hale skupinami můžů i žen, takže obě pankrácké haly byly našlapané špičkovými beachvolejbalisty na všech kurtech . Skupiny byly víceméně vyrovnané až na pár vyjímek například zápas Boba Kufy s Michalem Ručkou proti Milanovi Hadravovi s Michalem Rázkem byl obzvlášť vyšperkovaný, končil tie brakem a jedna výměna v tomto zápase trvala téměř  tři minuty po kterých hráči padli vysílením. Po odehrání skupin jsme se okamžitě vrhli na playoff jak u žen, tak u mužů. Během playoff se nám pankrácké haly naplnili velikým počtem diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru a nádherně fandili a povzbuzovali hráče, které to vybičovalo k ještě lepším výkonům. A teď už k výsledkům, u mužů se na prvním místě po neskutečném boji končícím až v tie braku umístila slovenská dvojice Matěj Kollár s Peterem Gyurovszkym, kteří porazili v letošním IDEASTAV zimní lize do tohoto turnaje nepřemožitelné Martina Tichého s Honzou Dumkem, kteří po těsné prohře zůstali jen smutně sedět na lavičce. O třetí místo hráči také svedli vyrovnaný boj, který nekončil jinak než tie brakem, ve kterém se více dařilo dvojici Michal Studničný a Vladek Pavelka, kteří zvítězili nad dvojicí Bob Kufa a Michal Růčka, kteří nakonec obsadili krásné čtvrté místo. Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným hráčům za fair play a za pořádek, který se snažili udržovat  a za veškerou spolupráci. A zároveň bych tímto chtěl poděkovat delegovaným rozhodčím, které jsme u nás měli za férové pískání. Gratulace vítězům a díky všem za rychlý průběh turnaje a ještě připomínáme, že se již můžete přihlásit do 5. cyklu IDEASTAV zimní ligy do 24. 2. Možnost přihlášení do všech kategorií naleznete zde. Dále pak upozorňujeme na možnost přihlášení na Ideastav halové mistrovství ČR v beach volejbalu , které proběhne 6. 7. 3 v Beachklubu. Více o turnaji + možnost přihlášení naleznete zde pro kategorii mužů a žen.
Fotografie z  turnaje Extraligy mužů + turnaje Extraligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 1. liga muži

Dne 14. 2. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci turnaj 4. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 1. ligy mužů. Na turnaj v kategorii mužů dorazilo 18 týmů. V osm hodin bylo na baru minimálně účastníků, muži byly kompletní o něco dříve než ženy, ale přesto připomínáme, že v osm hodin by se mělo začít hrát. V kategorii mužů se nekonalo překvapení a celkové vítězství z turnaje si odnesl extraligový pár Michal Růčka a Honza Čapek, kteří neztratili v turnaji jediný zápas a ve finále porazili 2:0 Jardu Líbala a Viktora Bažanta. V boji o 3. místo vyhrál Tomáš Mužík a Tomáš Holý 2:0 nad brněnskou dvojici Radek Pípal a Honza Keprt. Ve spodním pavouku se vítězi stali a 9. místo vybojovali Martin David a Lukáš Kodera, kteří porazili ve vyrovnaném zápase 2:1 Honzu Zelenku a Dana Svobodu. Vítězové obdrželi rakety značky Donnay, ostatní ocenění získali trička značky Donnay od společnosti K2, tílka Beachklubu Pankrác a energetické produkty od společnosti Multipower. Gratulace vítězům a díky všem za rychlý průběh turnaje a ještě připomínáme, že se již můžete přihlásit do 5. cyklu IDEASTAV zimní ligy do 24. 2. Možnost přihlášení do všech kategorií naleznete zde. Dále pak upozorňujeme na možnost přihlášení na Ideastav halové mistrovství ČR v beach volejbalu , které proběhne 6. 7. 3 v Beachklubu. Více o turnaji + možnost přihlášení naleznete zde pro kategorii mužů a žen.
Fotografie z  turnaje 1.ligy mužů + turnaje 1. ligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 2. liga muži

V neděli 7.2 se v Beachklubu sešlo 16 mužských dvojic, což není úplně hojná účast, chtělo by to o něco více lidí a proto zájemci o přihlášení do zbylých turnajů 4. cyklu pište na sasa@beachklub.cz pro možnost dodatečného zapsání. Turnaj jsme začali s menším zpožděním, protože se čekalo na některé účastníky, kteří si zřejmě trochu přispali, ale nakonec dorazili a turnaj mohl začít. Skupiny jsme rozehráli v poklidném tempu, byli 4 čtyřčlenné skupiny, každá na jednom kurtu velké pankrácké nafukovačky. Některé zápasy byly vyrovnané a dvojice se v nich prali o každý míč, jiné zápasy byly naopak s jasnou převahou. Ti lepší nebo ti ke kterým se více přiklonilo štěstí postoupili do horního pavouka o 1.místo a ti kterým se dařilo méně šli do spodního pavouka o 9.místo. Účast diváků byla takřka nulová, proto bych chtěl na příští cyklus pozvat více lidí, protože i na druhé lize je na co koukat a někteří hráči předváděli takové zákroky, že se až tajil dech. A teď už k vítězům, dnešní turnaj vyhráli s přehledem Petr Komínek s Janem Votavou, kteří ani jednou nezaváhali a naprosto čistě prošli až k prvnímu místu, kde porazili Jindřicha Vojtíška s Michalem Staňkem, kteří nakonec skončili druzí. Na krásné třetí příčce skončil Riziero Boccia s Tomášem Proseckým, kteří po velkém boji porazili Jiřího Peška s Pavlem Markem. Chtěl bych klukům poděkovat za skvělou atmosféru, fair play a za čistotu kterou nechali ve velké hale. Vítězná dvojice, stejně tak jako ostatní ocenění se mohli radovat z cen od společnosti K2 a Multipower.
Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 2. ligy žen si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.

IDEASTAV zimní liga turnaj 3. liga muži

Dne 31 .1. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci zahajovací turnaj 4. cyklu IDEASTAV zimní ligy - turnaj 3. ligy mužů a žen. Na turnaj v kategorii mužů dorazilo pouhých 6 týmů, ale o to vyrovnanější zápasy tu byly k vidění. Minimálně v polovině zápasů se rozhodovalo až v tiebreaku. Týmy si zahráli dva zápasy ve skupině. Vítězové skupin šli rovnou do čtyřky, druhý a třetí si zahráli o postup. Obě semifinále byla samozřejmě velice vyrovnaná a rozhodovalo se až ve třetích setech. Boj o třetí místo se nekonal, slovenská dvojice Tomáš Benečka a Peter Sova už byli doslova vyšťaveni a nechali 3. místo dvojici – Patrik Malios a Michal Caro bez boje. Finále bylo opakovaným zápasem ze skupin, kdy Michal Bizzarri a Martin Neprášek porazili 2:0 Luboše Anderta a Honzu Hrubého. Vítězové obdrželi dresy od Ideastavu, ostatní ocenění získali trička značky Donnay a energetické produkty od společnosti Multipower. Vítězům gratulujeme a díky všem za účast.