IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 5. cyklus muži

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - Extraligy mužů

V neděli 28. 3. se odehrál na pankráci turnaj Extraligy mužů a žen, kdy na 4 kurtech začínaly hrát holky a na 3 kurtech se hráli mužské skupiny. Skupiny byly vyrovnané hrálo se hodněkrát na 3 sety a tudíž se základní skupiny protáhli asi do půl třetí a až potom jsme rozjeli play off. Turnaj probíhal v relativně poklidném tempu. Tento den k nám na pankrácký kopeček zavítali i hráči jiné národnosti konkrétně jedna mužská a ženská dvojice z Polska a jedna mužská dvojice z Rakouska. Rakušanům se u nás hrálo zřejmě dobře, jelikož vybojovali 5.místo, bohužel jim na Pankráci vykradli auto a tak vyřizování s policií malinko pozdrželo jejich zápasy a určitě trochu narušilo jejich psychiku a naše země získá pravděpodobně v zemi našich sousedů nelichotivou reklamu. Ceny jsme rozdali kolem půl deváté večer, takže turnaj byl opravdu celodenní a hodně vyrovnaný. A teď už k výsledkům u chlapů se po jednoznačně odehraném finále umístili na prvním místě David Kufa a Jindřich Weiss, kteří překonali Matěje Kollára s Peterem Gyurovszkym. Na třetím místě nakonec po velkým boji na 3 sety skončil Michal Růčka s Janem Čápem kteří v boji o třetí místo porazili dvojici Pavel Rotrekl a Michal Michajlec. A na závěr celkové výsledky za všech 5. cyklů Ideastav Extraligy  mužů - na prvním místě se umístil s nejvyšším součtu bodů David Kufa a Jindřich Weiss, na druhém Michal Rázek a Michal Studničný a na třetím místě matěj Kollár a Peter Gyurovszky. Všem vítězům srdečně gratulujeme, díky všem za skvělou hru a těšíme se na shledanou Ideastav párty, která se koná 4. 4. v Óčku na Vyšehradě nebo na některém s dalších letních turnajů. Fotografie z tohoto turnaje + turnaje žen si můžete prohlédnout zde.

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - 1. ligy mužů

V neděli 21. 3. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - turnaj 1. ligy mužů a žen. Na turnaj v mužské kategorii dorazilo 18 týmů, které byly rozděleny do čtyř skupin. První čtyřka týmů měla povoleno přijít na 10:45, což některým dvojicím moc neprospělo a museli pak zahrát 4 zápasy v kuse. Některé skupiny byly velmi vyrovnané, Martina Kulicha a Petra Kovaříka dělil o postup do bojů o osmičku jediný bod. Ve spodním pavouku prokázali velkou bojovnost Martin Neprášek a Michal Bizzari, kteří vyhráli v napínavém zápasu nad Tomášem Mužíkem a Jirkou Blažkem a skončili na devátém místě. V turnaji se nakonec nejúspěšnějšími stali Honza Holakovský a Honza Humplík, kteří kontumačně vyhráli nad dvojicí Viktor Bažant a Jarda Líbal. Třetí místo v turnaji vybojoval Tomáš Pála a Honza Chalupa, kteří porazili Kubu Pivoňku a Riziho Boccia. Z celkového vítězství 1. ligy se ale radovala jiná dvojice a to Martin David a Lukáš Kodera, kteří měli velký bodový náskok už před začátkem turnaje. Na druhém místě se umístila dvojice Jakub Pivoňka – Rizzi Boccia a třetí skončili Honza Zelenka a Dan Svoboda. Tyto dvojice si odnesli trička od Beachklubu Pankrác a doufám, že všichni dorazí na Ideastav párty, která se koná 4. 4. v Óčku na Vyšehradě. Fotografie z tohoto turnaje + turnaje žen si můžete prohlédnout zde.

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - 2. ligy mužů

V neděli 14. 3. 2010 se odehrál v Beachklubu na Pankráci finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - turnaj 2. ligy mužů a žen. Na turnaj v kategorii mužů dorazilo 9 týmů ze 12 přihlášených, ale i přes tento počet, si všechny týmy zahrály dost zápasů a neméně hráčů toho měli plné zuby. Hráči byli rozděleni do dvou skupin po čtyřech a po pěti, kde si zahráli mezi sebou a poté byly podle pořadí nasazený do play off. Pro vítězství v turnaji si došli bez ztráty setu favoriti turnaje Jarda Líbal a Viktor Bažant, kteří porazili ve finále Riziera Boccia a Jóžu Uhrina 2:0. V boji o třetí místo se radovali Marek Krejčí a Petr Holeček, kteří se hlavně stali celkovými vítězi 2. ligy. Na druhém místě skončili již zmiňovaní hráči Jarda Líbal a Viktor Bažat a třetí si odnesli Riziero Boccia a Jóža Uhrin. Hráči obdrželi památeční trika Beachklubu Pankrác a můžeme se na ně těšit na předání cen 4. dubna v Óčku klubu na Vyšehradě.