IDEASTAV zimní liga 2009/2010 - 5. cyklus ženy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

Více kurtů, více zápasů pro každého!!!!

Jedinečná série turnajů beach volejbalu na 7 krytých kurtech formou nafukovací haly, která nemá v celé Evropě obdoby. Soutěž obsahuje čtyři na sebe navazující úrovně turnajů mužských, ženských a smíšených dvojic + juniorská soutěž. Je to tzv. 3.liga, 2. liga, 1.liga a extraliga. Extraliga by se vždy hrála jednou měsíčně. (Zimní Beachliga bude spolupracovat s halou v Brně a v Bratislavě!) Soutěž je homologována pro zahraniční dvojice!

Kompletní propozice ke stažení

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - Extraligy žen

V neděli 28. 3. se odehrál na pankráci turnaj Extraligy mužů a žen, kdy na 4 kurtech začínaly hrát holky a na 3 kurtech se hráli mužské skupiny. Skupiny byly vyrovnané hrálo se mnohokrát na 3 sety a tudíž se základní skupiny protáhli asi do půl třetí a až potom jsme rozjeli play off. Turnaj probíhal v relativně poklidném tempu. Tento den k nám na pankrácký kopeček zavítali i hráči jiné národnosti konkrétně jedna mužská a ženská dvojice z Polska a jedna mužská dvojice z Rakouska. V turnaji žen, bylo k vidění celá řada super zápasů, kdy se holky praly o každý míč a nasazení bylo opravdu maximální, tak jak se sluší na závěrečný turnaj zimní ligy nejlepších hráček. Celý turaj se díky vyrovnanosti zápasů protáhl a končil opravdu pozdě, když poslední tečku a první příčku po hladkém proklouznutí turnajem obsadila Lenka Háječková s Hanou Klapalovou, které ve finále porazily dvojici Lucia Michalovičová a Lucia Cizmarová. Na třetím místě se umístily Bára Davidová s Zuzkou Jurenkovou které porazily v boji o třetí místo Adélu Chalcarzovou s Annou Šulcovou. Je škoda že nedorazilo dostatečné množství diváků, protože k vidění byl opravdu špičkový beachvolejbal a závěrečný turnaj Extraligové halově sezony, by si zasloužil lepší diváckou kulisu. Zároveň bych chtěl pochválit všechny hráče že byli vstřícní  a že po sobě nenechávali nepořádek. Závěrem ještě celkové výsledky za všech 5 cyklů Ideastav extraligy  U holek se na prvním místě umístila Adéla Chalcarzová a Anna šulcová a o druhé a třetí místo se podělili holky Katka s Lídou Jelíkovou a Eliška Křejčí se Zuzanou Vojtíškovou. Všem výhercům gratulujeme a doufám, že se dostaví na Ideastav párty, která se koná 4. 4. v Óčku na Vyšehradě. Fotografie z tohoto turnaje + turnaje Extraligy mužů si můžete prohlédnout zde.

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - 1. ligy žen

V neděli 21. 3. se odehrál v Beachklubu na Pankráci finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy- turnaje 1. ligy žen. Na turnaj dorazilo 20 týmů děvčat, které byly rozděleny do 4 skupin, kde si zahrály mezi sebou a podle výsledků byly nasazeny do play off. Už skupiny nabídly zajímavé a vyrovnané zápasy, kde na to doplatila dvojice Marcela Zajičková a Lenka Knězová, které o „chlup“ nepostoupily do bojů o první osmičku. V turnaji se jim ale dařilo dále a vyhrály v boji o 9. místo. V turnaji zvítězila bez porážky Terka Nováková s Regi Pourovou, které ve finále zdolaly Terku Vaňkovou se Zuzkou Kozlerovou. Třetí místo bez boje získaly Martina Atlasová a Míša Hourová. Na turnaji se však vyhlašovaly nejlepší tři dvojice z celé zimní ligy a těmi se staly na prvním místě Jarka Morwicková a Irena Pokorná. Druhé místo obsadily se stejným počtem bodů jako první tým, ale s horším umístěním na finálovém turnaji - Hanka Linková a Simča Mahlerová. Třetí místo patří Martině Atlasové a Míše Hourové. Všem moc gratuluji a doufám, že se dostaví na Ideastav párty,která se koná 4. 4. v Óčku na Vyšehradě. Fotografie z tohoto turnaje + turnaje 1. ligy mužů si můžete prohlédnout zde.

Finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy - 2. ligy žen

V neděli 14. 3. se odehrál v Beachklubu na Pankráci finálový turnaj IDEASTAV zimní ligy- turnaje 2. ligy žen. Na turnaj dorazilo 13 týmů děvčat, které byly rozděleny do 4 skupin, kde si zahrály mezi sebou a podle výsledků byly nasazeny do play off. Turnaj žen přinesl překvapení, vítězkami turnaji se staly Evča Fantová a Verča Hledíková, které sice neprohrály jediný zápas, ale ve finále se rozhodovalo až v tiebrejku, kdy porazily Vedru Ajdin a Pavlu Doležalovou 15:13. Byl to jejich první turnaj v letošní sezóně, proto si zaslouží velkou gratulaci. Třetí místo vybojovaly v turnaji Verča Lužinová a Zuzka Formánková. Celkovými vítězkami 2. ligy se ale staly Gábi Pivoňková a Jitka Gemerlová, na 2. místě již zmiňované Vedra Ajdrin a Pavla Doležalová a na 3. místě Zuzka Davidová a Jana Nagyová. Hráčky si odnesly trička od Beachklubu Pankrác a doufám, že se všechny dostaví na předávání cen 4. dubna v Óčku klubu na Vyšehradě.