IDEASTAV zimní liga 2010/2011 - 2. kvalifikace ženy

Rider-open

IDEASTAV Zimní beachliga 2008/2009

3.10. se v pankráckém beachvoleybalovém areálu odehrála v pořadí druhá kvalifikace mužů a žen do Ideastav zimní ligy. Do ženské katogerie se přihlásilo 22 z maximálních 24 a u mužů to byl přesný počet 26 dvojic. Tento počet naplnil kapacitu turnaje, ale turnaj byl navzdory všem pesimistických tipů dohrán již v 8 hodin, kdy se na mistrovství světa žen basketbalu odehrávala druhá čtvrtina finále. A tak každý kdo turnaj dohrál si mohl jít ještě zafandit na bar kde probíhala projekce zápasu na plátně. První 2 dvojice si vybojovaly místa v extralize, další se utkaly o 1., 2. a 3. ligu. Všichni, kdo jsou spokojeni se svým umístěním se nezapomeňte co nejdříve přihlásit do 1. cyklu. Vy, co nejste spokojeni se svým nedělním výkonem, je možné přijít na další kvalifikace, pokud nebude kapacita naplněna.

Děkujeme za příjemnou atmosféru a těšíme se brzy na viděnou na Pankráci.