Pankrácká Juniorliga - Červený minibeach

Rider-open

Pozor - sledujte aktuální situaci souběhů Pankrácké juniorligy a Pražské juniorligy

NOVĚ prosince 2015 je naše Pankrácká juniorliga tzv. B turnajem Pražské beachligy  - honorována 10% bodové dotace A turnaje.

Při souběhu B turnaje s turnajem A třídy, není možné turnaj pro danou kategorii vypsán. Areály také zveřejňují herní harmonigram s rozličným předstihem. Co se tedy může standardně stát? V pořádajícím areálu se v dvou po sobě jdoucích víkendech od např 9.1. bude hrát A turnaj Pražská juniorliga. My máme na 9.1. B turnaj. Pakliže se v sobotu 9.1. bude v pořádajícím areálu A turnaje hrát červený minibeach, u nás se 9.1. nebude moci hrát červená kategorie. Budou se hrát ale všechny ostatní. Jakmile budeme vědět, kdy se která kategorie hraje, upravíme přihlašovací systém. Vše aktuálně můžete vidět i na www.beachliga.cz. I z tohoto zdroje my čerpáme nejaktuálnější informace.

Tato soutěž je určena pro všechny malé i velké děti a juniory. Hraje se v kategoriích: přehazovaná, minibeach a juniorských kategoriích kluků a holek. 

 

Startovné na turnajích  JUNIORLIGY je (na team):

  • 100,- Kč přehazovaná
  • 200,- Kč červený a zelený minibeach
  • 300,- Kč fialová a modrá kategorie

 

Starty jednotlivých kategorií:

  • Přehazovaná- děti nar. 1.9.2005 a mladší - od 8:45
  • Červený minibeach- děti nar. 1.9.2003 a mladší -   od 10:30
  • Zelený minibeach- děti nar. 1.9.2001 a mladší -   od 12:00
  • Fialový (od 1.9.1999 a mladší) a modrý beach (od 1.9.1996 a mladší) -   od 14:00

Turnaj s rodiči:

Na Mikuláše 5.12. (SO) se uskuteční speciální turnaj, kde rodiče mají možnost hrát se svými dětmi. Turnaj se hraje klasickou formou dva na dva, děti s rodiči jsou zařazeni do skupin dle zařazení dětí (přehazovaná, minibeach, junioři, juniorky) - turnaj má specifická pravidla - přehazovaná - podává a přes hraje jen prcek..., minibeach, podává jen prcek a druhý míč může chytit jen prcek, dospělý hraje dle beach pravidel. Junioři a juniorky hrají regulérní beachvolejbal.

časy startu na Mikuláše - v 9:00 přehazovaná, v 11:30 minibeach a od 13:30 juniorky a junioři

 

Partnerem Juniorligy je Hlavní Město Praha

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT