Pankrácká Juniorliga - Žlutá kategorie přehazovaná

Rider-open

Pozor - sledujte aktuální situaci souběhů Pankrácké juniorligy a Pražské juniorligy

NOVĚ prosince 2015 je naše Pankrácká juniorliga tzv. B turnajem Pražské beachligy  - honorována 10% bodové dotace A turnaje.

Při souběhu B turnaje s turnajem A třídy, není možné turnaj pro danou kategorii vypsán. Areály také zveřejňují herní harmonigram s rozličným předstihem. Co se tedy může standardně stát? V pořádajícím areálu se v dvou po sobě jdoucích víkendech od např 9.1. bude hrát A turnaj Pražská juniorliga. My máme na 9.1. B turnaj. Pakliže se v sobotu 9.1. bude v pořádajícím areálu A turnaje hrát červený minibeach, u nás se 9.1. nebude moci hrát červená kategorie. Budou se hrát ale všechny ostatní. Jakmile budeme vědět, kdy se která kategorie hraje, upravíme přihlašovací systém. Vše aktuálně můžete vidět i na www.beachliga.cz. I z tohoto zdroje my čerpáme nejaktuálnější informace.

Tato soutěž je určena pro všechny malé i velké děti a juniory. Hraje se v kategoriích: přehazovaná, minibeach a juniorských kategoriích kluků a holek. 

 

Startovné na turnajích  JUNIORLIGY je (na team):

  • 100,- Kč přehazovaná
  • 200,- Kč červený a zelený minibeach
  • 300,- Kč fialová a modrá kategorie

 

Starty jednotlivých kategorií:

  • Přehazovaná- děti nar. 1.9.2005 a mladší - od 8:45
  • Červený minibeach- děti nar. 1.9.2003 a mladší -   od 10:30
  • Zelený minibeach- děti nar. 1.9.2001 a mladší -   od 12:00
  • Fialový (od 1.9.1999 a mladší) a modrý beach (od 1.9.1996 a mladší) -   od 14:00

Turnaj s rodiči:

Na Mikuláše 5.12. (SO) se uskuteční speciální turnaj, kde rodiče mají možnost hrát se svými dětmi. Turnaj se hraje klasickou formou dva na dva, děti s rodiči jsou zařazeni do skupin dle zařazení dětí (přehazovaná, minibeach, junioři, juniorky) - turnaj má specifická pravidla - přehazovaná - podává a přes hraje jen prcek..., minibeach, podává jen prcek a druhý míč může chytit jen prcek, dospělý hraje dle beach pravidel. Junioři a juniorky hrají regulérní beachvolejbal.

časy startu na Mikuláše - v 9:00 přehazovaná, v 11:30 minibeach a od 13:30 juniorky a junioři

 

Partnerem Juniorligy je Hlavní Město Praha

turnaj termín kapacita registrujte se
Žlutá kategorie So 12. 03. 16 (6)
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT