Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga přehazovaná

Rider-open

Pražská juniorliga - Přehazovaná

Dne 6. 2. se odehrál v Beachklubu Pankrác další díl seriálu turnaje mladých nadějí  Pražská juniorliga. Turnaj byl skvěle obsazen a hra některých dvojic se od minule opět zlepšila. Turnaj proběhl ve 3 kategoriích. přehazovaná, minibeach a junioři.

V kategorii nejmladších  se turnaje  zúčastnilo 8 dvojic a i přes nízký věk účastníků, bylo vidět nasazení  za které by se nemuseli stydět ani  kolegové z extraligových turnajů. Turnaj měl slušné tempo od samotného začátku a s ubíhajícím časem hra získávala na kvalitě, která se ukázala naplno ve finále , kde získala po boji vítězství na svou stranu dvojice Markéta Lesinová- Adéla Volejníková, které si poradily s dvojicí Jakub Hrdlička- Jakub Hampl. Ocenění si odnesli ceny  jako pantofle Rider, časopis Level s hrami na DVD nebo trička Kmotra.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
Markéta Lesinová Adéla Volejníkova 8
Jakub Hrdlička Jakub Hampl 7
Lukáš Houra Mikoláš Benda 6
Tomáš Kůrka Kateřina Hamplová 5
Tereza Maršíková Lucie Šanková 4
Honzík Žídek Štěpán Havlín 4
Katka Malimánková Tomáš Maixner 4
Jakub Novotný Marek Novotný 4

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar