Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga minibeach

Rider-open

Pražská juniorliga - minibeach

Dne 6. 2. se odehrál v Beachklubu Pankrác další díl seriálu turnaje mladých nadějí Pražská juniorliga. Turnaj byl skvěle obsazen a hra některých dvojic se od minule opět zlepšila. Turnaj proběhl ve 3 kategoriích. přehazovaná, minibeach a junioři.
V kategorii minibeach bylo celkem 7. dvojic a některé zápasy měly překvapující úroveň neboť se u některých mladých hráčů v tomto věku již objevovala celá řada prvků taktické hry. Turnaj měl dobrou atmosféru a je jisté že někteří mladí hráči o sobě dají v budoucnu ještě vědět. Ve finále se nakonec z celkového vítězství radovala dvojice Barbora Vestfálová – Saša Kent, kteří ve finále nedali šanci celkově druhým Veronice Vlachové s Katkou Pokornou. Z cen jako byly počítačové hry od časopisu Level a triček Kmotra měli všichni ocenění radost.
Fotografie z tohoto turnaje naleznete zde.

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
barbora vestfalova alexandra kent 7
Veronika Vlachová kateřina pokorná 6
Vendula Bajerová Lada Kociánová 5
Tereza Novotná Martina Maixnerová 4
Matěj Mayer Denis Kelnár 3
Štěpánka Staňková Anna Herynková 3
Marie Vávrová Debora Vávrová 3

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT