Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga juniorky

Rider-open

Pražská juniorliga- junioři

Dne 6. 2. se odehrál v Beachklubu Pankrác další díl seriálu turnaje mladých nadějí Pražská juniorliga. Turnaj byl skvěle obsazen a hra některých dvojic se od minule opět zlepšila. Turnaj proběhl ve 3 kategoriích. přehazovaná, minibeach a junioři.
V kategorii juniorů se sešlo 13 dvojic, což je samo o sobě skvělé číslo slibující velkou konkurenci, kterou zkazilo snad jedině to, že někteří hráči, kteří věkově sice patří ještě mezi juniory, už jsou výkonnostně na úrovni minimálně 3. Ligy mužů a žen a mohou se příště, zúčastnit spíše některého z Open turnajů a nebo turnaje série IDEASTAV zimní ligy. Což přispěje k jejich výkonnostnímu růstu. Celým turnajem v kategorii juniorů nejlépe prošla dvojice Markéta Bendíková - Tereza Fialová, které si poradili se všemi soupeři a mohly se tak radovat z celkového vítězství a cen určených pro vítěze. Vítězové si odnesli chladící tašky Campingaz, DVD filmy, CD a nebo antiperspiranty Adidas.
Fotografie z tohoto turnaje si můžete prohlédnout zde.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
Markéta Bendíková Tereza Fialová 13
Sofie Sticzayová Katerina Giannitsi 12
Natálie Honzovičová Ida Sinisalo 11
Michaela Votrubová Veronika Klíčková 10
Lenka Horáková Lenka Ježková 9
Aneta Ptáčníková Tereza Pluhařévá 9
Majda Dostálová Janča Maztnerová 9
Nicoll Marucciová Anna Frýbortová 9
Vendula Bajerová Lada Kociánová 8
Tereza Vidimová Tereza Chlubnová 8
Bara Skoumalova Denisa Pevna 8
Pavel Polesný Matouš Najman 8
Kryštof Hejhal Tereza Krenková 8

Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT