Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga přehazovaná

Rider-open

V sobotu 18.12.2010 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 33 dvojic.

V přehazované se zúčastnilo 8 dvojic z Liberce, které se po zápasech ve 2 skupinách utkaly v dalším kole, kde se již hrálo systémem vyřazovacího pavouka. Do finále se probojovaly dvojice T.Šidák/M.Lank a N.Bitkovskij/A.Plašil. Nakonec vyhrála dvojice Šidák/Lank, druhé místo obsadili Bitkovskij/Plašil a třetí místo dvojice T.Kleinerová/L.Toločková, která porazila dvojici E.Straková/B.Podzimková.