Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga juniorky

Rider-open

V sobotu 18.12.2010 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 33 dvojic.

V juniorské soutěži bylo 14 dvojic, z toho 1 dvojice juniorů, které se po zápasech ve 4 skupinách utkaly v dalším kole, kde se již hrálo systémem vyřazovacího pavouka. Výsledky hodně ovlivnil věkový rozdíl účastníků, ale musím říct, že i mladší předváděli pěkné výkony. Ve finále suverénně vyhrály juniorky z Plzně J.Forejtová/K.Valková a porazily tak juniorskou dvojici z Beachklubu Pankrác L.Ježkovou/L.Horákovou.O třetí místo bojovaly juniorky L.Petrova/S.Voděrová proti dvojici B.Květoňová/A.Fílová. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Lucka se Světlanou.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Jana Forejtová Katka Valková 14
2. Lenka Ježková Lenka Horáková 13
3. Lucie Petrová Světlana Voděrová 12
4. Barbora Květoňová Adéla Fílová 11
5. - 7. Kristýna Romová Tereza Máchová 8
5. - 7. Eva Blažíčková Karolína Janoušková 8
5. - 7. Alexandra Kent Kateřina Pokorná 8
8. - 13. Vendula Bajerová Lucie Pokorná 3
8. - 13. Veronika Vlachová Dominika Ocmanová 3
8. - 13. Tereza Branyšová Nikola Kořínková 3
8. - 13. Terka Kvapilova Péťa Kmínková 3
8. - 13. Niky Hamanová Adriana Glaserová 3
8. - 13. Lucka Havlíková Katka Hlubůčková 3
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar MSMT