Aquapalace Juniorliga - Pražská Juniorliga junioři

Rider-open

V sobotu 18.12.2010 se na kurtech Beachklubu Pankrác odehrál další díl turnaje mladých nadějí - Pražská juniorliga. Celkem se turnaje zúčastnilo 33 dvojic.

V juniorské soutěži bylo 14 dvojic, z toho 1 dvojice juniorů, které se po zápasech ve 4 skupinách utkaly v dalším kole, kde se již hrálo systémem vyřazovacího pavouka. Výsledky hodně ovlivnil věkový rozdíl účastníků, ale musím říct, že i mladší předváděli pěkné výkony. Ve finále suverénně vyhrály juniorky z Plzně J.Forejtová/K.Valková a porazily tak juniorskou dvojici z Beachklubu Pankrác L.Ježkovou/L.Horákovou.O třetí místo bojovaly juniorky L.Petrova/S.Voděrová proti dvojici B.Květoňová/A.Fílová. Bronzovou příčku nakonec obhájily holky Lucka se Světlanou.
 

VÝSLEDKY

pořadí hráč 1 hráč 2 body
1. Jiří Sládek Kryštof Volf 8
Molten Kondice Errea VAŠE LIGA Adidas Praha Leman sport Panasonic 2p Paulowicz a partner Restaurace Sklep Centrální vysavače Husky Busch AVL e-shop Saunia Knihcentrum Total Service GRADA Už víš proč SAS Institute UVT Decathlon Sportáček Pco Loco- Mexické pochoutky Praha 4 Mary Kay Jak může vypadat vaše firemní akce? Olymptoy IMOFA Kašperskohorský pivovar